Користь яєць і лимона для бодібілдингу — цікаві факти

307

Здрастуйте, шановні читачі! З вами знову Іван Устинов і сьогодні звернемо увагу на 2 поширених продукту, які будуть цікаві шанувальникам бодібілдингу та фітнесу. А саме — лимон і яйця. Стаття коротка, але інформація по справі і досить примітна. Ну що… Поїхали?

Яйця

Роками раніше багато були в шоці від того, що атлети їли багато курячих яєць. Готували собі омлети, смажили, варили – загалом їли яйця по повній. До того ж, у минулі роки наука вже встигла вселити багатьом людям думка в голову про те, що надмірне вживання холестерину викликає швидке утворення маленьких грудочок-тромбів, які закупорюють кровоносні судини й можуть призвести до інфаркту. Але для серйозних атлетів яйця в бодібілдингу завжди були дуже важливі. А як без них? Там же білок, причому хороший!

На тому тлі культуристи виглядали якимись божевільними екстремалами, які взагалі не дбають про своє здоров’я. По ідеї, цілком можна було б піддатися загальному думку на той час, і скоротити прийом всіх продуктів з високим вмістом холестерину, а особливо курячих яєць. Але…

Культуристи стояли на своєму, і харчування бодибилдера раніше складалося з безлічі яєць. Як показала наука пізніше – атлети були праві. З’ясувалося, що харчовий холестерин не підвищує рівень шкідливих ліпідів у крові. А з приводу тромбів – їх утворення прямо пов’язане з нестачею білка в організмі людини. А знаєте чому? Коли відбуваються мікро пошкодження судин в нашому організмі, то ця маленька ранка заліковується не білком, а холестерином. В результаті, В цьому місці починає рости утворення жиру, яке дійсно може закупорити судини. Ось тобі і тромб!

А ще з’ясувалося, що холестерин, як раз — дуже потрібний в харчуванні бодібілдера. І головна причина полягає в тому, що саме холестерин є сировиною для утворення тестостерону – цього потужного анаболічного гормону! Друга причина полягає в тому, що мембрани наших м’язових клітин здебільшого складаються з холестерину. Тому холестерин сприяє зростанню наших м’язів. Чесно, я особисто ніколи б не подумав, що якийсь холестерин, який всі зневажають – так сильно корисний для харчування бодибилдера. Так що яйця в бодібілдингу — це все-таки важливо. Їжте на здоров’я і не бійтеся холестерину!

Лимон – конкретний анаболічні стероїди

Знаменитий Стів Рівз, перед кожною своєю тренуванням проробляти таку процедуру. Він брав лимон і витискав його у велику ємність з водою, потім додавав туди ложку меду. У процесі тренування він потихеньку попивав цей коктейль, поки не випивав повністю. Сам Рівз говорив, що його суміш являє собою потужний допінгову засіб. Його співробітникам і сучасникам в це слабо вірилося. Але час показав, що Стів був прав.

Сучасній науці відомо, що під час важких силових тренувань в нашому організмі утворюється велика кількість вільних радикалів. Ці шкідливі молекули вражають клітини нашого тіла, і м’язи теж, що робить тренування менш ефективною. І ось тут нам допомагає лимон. В його соку міститься велика кількість вітаміну С самого найлютішого ворога вільних радикалів. Вітамін С «валить» ці радикали на раз. До того ж, у лимоні міститься найбільш активна форма цього вітаміну.

Зараз повсюдно визнано, що приймати антиоксиданти важливо всім людям. Потрібно їсти звичайну їжу, де містяться ці речовини, і навіть приймати окремі добавки-антиоксиданти. Ну а в харчуванні бодібілдера антиоксиданти повинні бути тим більше. Ось такі справи, хлопці… Так, до речі, мало не забув — раджу вам статтю про інших натуральних анаболіки, крім лимона. Упевнений, вам буде цікаво почитати такі факти про простих продуктах!

comments powered by HyperComments

P.S. Підписуйтесь на оновлення блогу, щоб нічого не упустити! Якщо ви хочете придбати якісь спорттовари, спортивне харчування або добавки – можете скористатися цією спеціальною сторінкою!

Цією статтею варто поділитися