Натуральні вітамінний в бодібілдингу — вживай

292

Привіт! З вами Іван Устинов. Кожному спортсменові, в тому числі і бодибілдеру – вкрай важливо мати дуже хороший обмін речовин. Це безпосередньо впливає на його успіхи в бодібілдингу. Біологічні добавки, які часто використовуються в дієті бодібілдингу, служать як стимулятори нашого обміну речовин. Але є і натуральні продукти, багато з яких ми звикли їсти кожен день і які, до речі, без перебільшення можна назвати натуральними анаболіками. Продуктів, що підходять під це назва досить багато. Буде доречним перерахувати лише найпоширеніші з них.

Кава. Дуже корисна річ в дієті бодібілдингу. Допомагає переносити важкі тренування, так як знімає біль у м’язах. Недавні дослідження показали, що кава перешкоджає розвитку захворювань печінки і зараження діабет другої групи. Цей напій підвищує працездатність і успішно спалює жири.

Гриби. Містять потужний антиоксидант – селен, а також багато вітамінів групи B, що робить атлета психологічно стійким, особливо в період змагальних нервувань. Часте включення 200 грам грибів в дієту бодібілдингу, допоможе забезпечити організм достатньою кількістю рослинного білка.

Мій улюблений фрукт, хоча вважається ягодою. Містить велику кількість амінокислоти цитрулина, яка потім перетворюється на аргінін. Ця амінокислота стимулює приплив крові до наших м’язів, що в свою чергу забезпечує м’язи поживними речовинами, киснем і гормонами. В результаті м’язи стають більше і сильніше. Якщо кавун включити в дієту бодібілдингу, то краще його з’їдати перед тренуванням. Кавунова волога забезпечить ваш організм на все тренування корисної рідиною, крім високоякісних вуглеводів, які будуть забезпечувати вас енергією.

Цибуля. Містить багато сірковмісних компонентів, підвищує рівень інсуліну в крові. Цибуля допомагає засвоювати купити протеїн, креатин і вуглеводи, а точніше суміш з усього цього. У дієті бодібілдингу цибулю дуже доречно є відразу після тренування.

Часник. Одна з найбільш яскраво виражених функцій часнику – його антибактеріальну властивість. Часник вбиває шкідливі бактерії в порожнині рота. Служить стимулятором росту м’язів. Часник бажано їсти перед тренуванням. Достатньо буде одного зубка.

Помідори. Допомагають всьому організму швидше відновитися після тренування, швидше позбавитися від болю в м’язах. Помідори містять потужні антиоксиданти і речовини, що перешкоджають розвитку ракових пухлин. Дуже активно використовуються в профілактиці серцево-судинних захворювань. З точки зору дієти бодібілдингу – в день потрібно вживати приблизно 6 томатів, щоб в організмі вироблялася активна захисна функція.

Інжир. Містить багато вітаміну B6, підвищує працездатність і стимулює розвиток м’язової маси. У дієті бодібілдингу часто використовується як багате джерело калію.

Йогурт. Допомагає відновлювати і тривалий час підтримувати природну мікрофлору кишечника, що стимулює імунну систему. Йогурт допомагає краще засвоювати корисні речовини, наприклад протеїн. Є відмінним джерелом молочного протеїну і кальцію, який, на думку багатьох вчених — сприяє боротьбі з ожирінням за рахунок придушення гормону, що відповідає за утворення жиру. У дієті бодібілдингу йогурт вживають після або до тренування. Не варто вживати йогурт із цукром.

Грейпфрут. Як і інші цитрусові відмінно спалює жири і стимулює ріст м’язів. Рекомендується активно вживати грейпфрут в період боротьби за рельєф преса. Знижує рівень інсуліну в крові, тому не рекомендується його вживати протягом двох годин після тренування.

Зелений чай. Сприяє схудненню і загальному відновленню печінки, суглобів. Запобігає серцево судинні та онкологічні захворювання. Активні речовини, катехіни, що містяться в зеленому чаї — є потужними антиоксидантами і нейтралізують вільні радикали, які руйнують клітини нашого організму. Зелений чай прискорює процес обміну речовин і процес засвоєння жирів, що дуже доречно в дієті бодібілдингу. Ще зелений чай виводить з організму ферменти, що руйнують хрящову тканину.

Петрушка. Активізує дуже багато травні процеси і попереджає обезводнення організму, а також накопичення жиру в нашому тілі. Речовина апігенін, що міститься в петрушці – є сильним антиоксидантом і захищає наші молекули ДНК від окислення. А це сприяє здоров’ю наших м’язів.

Насіння соняшника. У цих насінні неймовірно багато глутаміну і аргініну, речовини, яка сприяє збільшенню маси наших м’язів. Насіння соняшника допомагають нашій печінки захищатися від шкідливих хімічних речовин, а нашим суглобам допомагають відновлюватися. У насінні багато вітаміну Е, багато мононенасичених і поліненасичених жирних кислот.

Чесно кажучи, я був здивований, дізнавшись цю інформацію вперше. Я і думати ну думав, що звичайні продукти можуть бути використані, як натуральні вітамінний в бодібілдингу. Думаю, що і для вас це було цікаво!

comments powered by HyperComments

P.S. Підписуйтесь на оновлення блогу, щоб нічого не упустити! Якщо ви хочете придбати якісь спорттовари, спортивне харчування або добавки – можете скористатися цією спеціальною сторінкою!

Цією статтею варто поділитися