Тренування рук суперсетами — використовуй їх за новим

203

Всім привіт! Сьогодні поговоримо про суперсетах. Суперсети… Хто з бодібілдерів про них не чув? Хто з бодібілдерів, хоча б раз не пробував їх застосовувати при тренуванні рук? Та все пробували! Спочатку підхід на біцепс, потім без відпочинку – підхід на трицепс або навпаки. І це дуже правильно, хлопці. Це дуже ефективно, так як дозволяє опрацювати руки дуже круто.

Навіть сам Арнольд був затятим прихильником тренування рук суперсетами і постійно їх застосовував у своїй практиці. Якщо кого цікавить програма тренування рук за методом Арні — її ви знайдете в даній статті. Але сьогодні ми поговоримо про те, чому суперсети у своєму класичному вигляді, не завжди підходять любителям бодібілдингу та що з цим робити…

Всі професіонали використовують суперсети у своєму тренінгу. Вони знають, що це надзвичайно ефективно. Але тут потрібно враховувати одну просту істину – вони професіонали і проводять свої тренування на такому рівні, який недоступний простому новачкові. Мова йде не тільки про інтенсивність тренінгу, про фізичної підготовки, про складності тренувальних програм, про великому обсязі тренінгу і т. д. Мова йде про здібності професіонала концентруватися на кожній вправі, на кожному виконуваному підході. Ця здатність концентруватися на тренуванні — дозволяє брати від тренінгу всі. Це ціла психологія бодібілдингу. Про це детальніше ви можете прочитати тут.

Але новачок так концентруватися ще не вміє. А тому, коли він тренує руки суперсетами, то він не зосереджується на вправах належним чином і, у підсумку — вони виходять досить «холостими» і неякісними. Спробуйте змінити звичну схему і поступити наступним чином: спочатку виконайте всі підходи вправи на трицепс, потім трохи відпочиньте (хоча це і не за правилами) і приступайте до виконання підходів вправи на біцепс. Чергуйте таким чином всі вправи даної програми до самого кінця. Отримаєте приголомшливий результат!

Програма тренування рук суперсетами

УпражненияПодходыПовторения
Французький жим гантелями на похилій лаві нейтральним хватом 3 12-15
Підйоми на біцепс з гантелями 3 12-15
Підтягування зворотним хватом 4 8-10
Віджимання на брусах 4 8-12
Утримання млинців в опущених руках 4 “ДО ВІДМОВИ”

Примітки

Французький жим гантелями на похилій лаві нейтральним хватом. Те, що ви лежите на похилій лаві – подовжує вашу амплітуду підняття гантелей, а нейтральний хват підвищує віддачу тренування трицепса.

Підйоми на біцепс з гантелями. Тут потрібно вибрати оптимальний для вас вагу, щоб при підйомах ваші руки рухалися синхронно. Лікті тримайте фіксовано!

Підтягування зворотним хватом. Це вправа призначена для прокачування біцепса. Хапайтеся за турнік долонями до себе. Якщо підтягуватися занадто легко, то можете повісити собі на пояс додаткову вагу.

Віджимання на брусах. Якщо можете віджатися більше 10 разів вагою свого тіла, тоді додавайте собі ваги на пояс. У верхній точці віджимання – повністю випрямляйте лікті, але не опускайтеся до кінця, щоб не травмувати плечі. Опускайтеся тільки до тих пір, поки лікті не стануть паралельні підлозі.

Утримання млинців в опущених руках. Просто візьміть по млинцю в кожну руку та тримати «до відмови», поки млинці не випадуть у вас з рук. Дана вправа розвиває статичну силу хвата рук, яку бодібілдери зазвичай не розвивають. Але така сила, потрібно, щоб чіпко тримати важкі ваги.

Даний метод тренування рук з допомогою суперсетів – нестандартний. Але спробуйте використовувати цей метод у своїх тренуваннях, якщо є бажання. Пишіть в коментарях хто використовує суперсети і з яким результатом. Буде цікаво дізнатися! Успіхів вам, друзі…

comments powered by HyperComments

P.S. Підписуйтесь на оновлення блогу, щоб нічого не упустити! Якщо ви хочете придбати якісь спорттовари, спортивне харчування або добавки – можете скористатися цією спеціальною сторінкою!

Цією статтею варто поділитися