Як накачати груди дівчині і чи можна це зробити. Відповідь на твоє питання

1118

Вітаю вас, пані. Сьогодні замітка для вас. Виникало у вас бажання збільшити свою груди і чи думали ви над тим як це зробити технічно? Якщо пошуки інформації з цього приводу привели вас сюди, значить ви вже налаштовані серйозно. Тоді почнемо розбиратися що до чого!

Кожна дівчина мріє про красиве грудей — це природно. І хоча раніше обов’язковим атрибутом привабливою особини жіночої статі була тупо велика груди, то зараз пріоритети дещо змінилися.

Головним достоїнством цієї частини тіла є підтягнутість і пружність, але все ж багато хто прагнуть збільшити її хоча б на розмір. Давайте розберемося, як накачати груди дівчині і чи можна взагалі це зробити.

Для глибокого розуміння цього питання не обійтися без анатомії — вона нам багато цікавого розповість. З неї і почнемо.

Зміст статті:

 • Анатомія грудей
 • Потрібні нам висновки
 • Міфи і реальність
 • Вправи для грудей
  • Віджимання
  • Вправи з гантелями
  • Якщо раптом цього мало

Анатомія грудей

Молочна залоза складається із залозистої і жирової тканин, і прикріплюється до м’язової мембрані, розташованої під нею. Її розмір, форма і співвідношення між складовими тканинами залежить від генетичної схильності.

У деяких дівчат в грудях міститься більше жиру, тому її розмір коливається лише від змін ваги. Якщо дівчина худне, то і груди зменшується і навпаки. Якщо ж у ній більше залозистої тканини (ця та тканина, яка виробляє молоко), то схуднення і набір кілограмів на розмір практично не впливають!

Сама жіночі груди — це диво творіння. Це просто шедевр! Коли я розбирався в цій темі, я чесно — очманів. Наскільки там все складно і продумано! Можете вивчити картинки нижче для наочності (мені було дуже цікаво). Натисніть на картинку для збільшення на весь екран:

Основна функція грудей — вигодовування малюка. Цю роль виконують молочні залози, які ще називають «альвеолами» або «дольками». Залози виробляють молоко з поживних речовин і води, які надходять із крові.

Один жіночий лікар дуже вдало порівняв жіночі груди з виноградне гроно. Стебла — це система проток, які доставляють молоко від молочних залоз до соску, ягоди винограду — це самі молочні залози. Разом з протоками вони утворюють так звані кластери або частки яких у грудях зазвичай 15-20.

Відстань між частками заповнена жиром і сполучною тканиною (ця тканина оточує кровоносні судини і протоки). Але коли жінка молода, то її груди складається здебільшого з залозистої тканини. Саме тому у молодих дівчат більш пружна груди. Крім того пронизують весь орган особливі зв’язки Купера. Вони тісно переплетені між собою і утворюють гнучкий каркас грудей. Ці зв’язки послаблюються з віком і груди починає обвисати.

Отже, давайте узагальнимо вплив тканин грудей на її обсяг:

 • жирова тканина — дає обсяг (найважливіший фактор розміру)
 • залозиста тканина — надає пружність і обсяг (менш важливий фактор)
 • сполучна тканина — надає пружність (незначний фактор).

Потрібні нам висновки

Отже, з усього цього випливає висновок, що молочні залози не містять м’язових волокон, а значить їх і НЕМОЖЛИВО накачати, змінити форму або підтягти обвислі груди з допомогою фізичних вправ ні за тиждень, ні за місяць. Ніколи.

Тому, для збільшення грудей є 3 способи на що ви можете вплинути:

 • ГОРМОНАЛЬНА ТЕРАПІЯ. Навряд чи ви захочете пхати в себе гормони, що активують ріст молочних залоз. Наслідки для здоров’я можуть бути плачевними. Наприклад, протизаплідні таблетки з естрогеном. Вони можуть збільшувати груди на певний час, але шкода від побічних ефектів того не варто. Або додатковий прийом самого естрогену. Якщо ви надумали напихати себе цим зверх того, що синтезує ваш організм — це шлях до раку молочної залози. Крім того, неприємні ПМС вам забезпечені.
 • ЗБІЛЬШЕННЯ ВІДСОТКА ЖИРУ В ТІЛІ. Це найвірніший спосіб збільшити груди. Тобто вам потрібно просто набрати вагу, щоб разом з цим жирова складова грудей також зросла. Ну це взагалі не варіант, так як разом з грудьми зросте і попа, обвиснуть бочки ну і все таке…
 • ПЛАСТИЧНА ХІРУРГІЯ. Імплантація силіконового імпланта в вашу груди хірургічним шляхом. Це не варіант для більшості нормальних дівчат. До того ж дуже дорого це обійдеться.
 • Але ви не можете вплинути на ваші гени. Розмір грудей матері чи бабусі — це те, на що ви можете розраховувати.

  Як вже згадувалося раніше, мати величезний розмір грудей вже вийшло з моди (та й мода тут далеко не головне, тому що ця дурь постійно змінюється). Головне — це пружність і підтягнутість! І хороша новина полягає в тому, що цього можна домогтися з допомогою бодібілдингу та фітнесу.

  Міфи і реальність

  Багато дівчат не поспішають приділяти увагу цій зоні з-за дурних забобонів. Найпоширеніші з них можна почути практично в кожному залі. Ось деякі з них:

 • «Груди стане занадто твердої». Це не правда. Як ми вже з’ясували, у молочних залозах немає м’язової тканини, а значить і тверднути нічому.
 • «Активні фізичні навантаження на груди зменшать її в розмірах». Ще один міф. І хоча дійсно в грудях є жировий прошарок, вона має зовсім іншу структуру, ніж та, що відкладається у вас на боках і сідницях. Тому заняття не можуть сприяти її спалювання.
 • «У жінки сформується чоловіча фігура з величезними руками і широкими грудьми». На зростання м’язової маси впливає чоловічий гормон тестостерон, його зміст в жіночому організмі мізерно мало. Якщо ви не плануєте приймати стероїди, то перетворення в Шварценеггера вам не загрожує.
 • Крім того не існує їжі, яка роздує вашу груди, жодна фізична дія (тертя або стиск), носіння або не носіння вами бюстгальтера.

  У чому основна перевага у прокачуванні грудей для дівчат?

  • Шкіра декольте стає більш пружною.
  • Запобігає обвисання молочних залоз.
  • Передчасне старіння і в’ялість шкіри вам не загрожує.
  • Поліпшується постава.
  • Активні навантаження покращують кровообіг в грудях, запобігаючи її захворювання.
  • У дівчат поліпшується обмін речовин і збільшується кількість спалюваних калорій, завдяки збільшенню м’язової маси в організмі.
  • Груди не збільшується в розмірі, але візуально піднімається і здається більше.

  Одні плюси! Тому не ігноруйте цю частину тіла на своїх тренуваннях. Результат все одно буде!

  Вправи для грудей

  Як і перед будь тренуванням для початку проведіть розминку для розігріву м’язів. Після цього можете приступати до роботи.

  Так, трохи не забув — обов’язково вивчіть окрему статтю на моєму блозі, присвячену жіночої тренуванні. Це дасть вам більш повне розуміння, яке прискорить ваш прогрес.

  Віджимання

  Одне з найбільш доступних вправ, які приносять результат. Його можна виконувати і в домашніх умовах, якщо немає часу на похід у спортзал. Перешкодою є те, що не кожна дівчина вміє правильно це робити. Тому спробуйте працювати за наступною схемою:

  ВІД СТІНИ. Підійдіть до стіни на витягнутих руках до торкання долонями. Ступні трохи розставте. Навівши напруги прес і вирівнявши спину, рухайтеся у напрямку до стіни до самого упору. Робіть вдих під час руху вниз. Поверніться в початкову позицію повільно без ривків. Ця вправа допомагає розвивати витривалість і силу для підготовки до наступних етапів.

  ВІД ЛАВИ. Упріться не зігнутими руками в робочу поверхню, корпус і ноги повинні бути прямою лінією. На вдиху рухайтеся вниз, поки не торкнетеся лави грудною кліткою. Потім плавно підніміться.

  НА КОЛІНАХ. Це останній навчальний крок до класичних віджимань. Коли ви зможете виконувати цю вправу легко, переходите до фінального етапу. Розташуйтеся на коліна, поставивши їх під прямим кутом до підлоги, і виключивши відстань між ними. Руки повинні бути прямими, як і спина. Рухайтеся вниз, не прогинаючи і не округляючи спину, і не випинаючи сідниці. На видиху піднімайтеся вгору.

  КЛАСИЧНІ ВІДЖИМАННЯ. Розташуйтеся на твердій поверхні, руки прямі, ступні на шкарпетках. Для активної роботи зони грудей, кисті необхідно розставити ширше плечей. Як і в попередній вправі, слідкуйте своїм тілом, воно повинно бути прямою лінією. На вдиху рухайтеся вниз, зусиллям м’язів, а не за інерцією, майже торкаючись поверхні грудьми.

  Поступово на кожному етапі доведіть число повторень до 15-20 разів у 3 підходи. Робіть хвилинні перерви між сетами для відновлення сил.

  Вправи з гантелями

  Краще виконувати в тренажерному залі, так як інвентар там більш різноманітний. Є кілька різних варіантів з гантелями, що допомагають зробити груди гарніше і подтянутее:

  ЖИМ ЛЕЖАЧИ НА ГОРИЗОНТАЛЬНІЙ ЛАВІ. Якраз перше вправу можна виконувати і вдома, розташувавшись на рівній, твердій поверхні. Вважається, що жими гантелями для грудей більш ефективні, ніж аналогічні маніпуляції зі штангою, адже вимагає контролю рук по відношенню один до одного. Розташуйтеся на поверхні на спині, руки з інвентарем розмістіть у грудях. Виконуйте жими вгору, ставлячи руки паралельно один одному. Випрямляти лікті до кінця не потрібно.

  ЖИМ НА ПОХИЛІЙ ЛАВІ. Цю вправу можна виконувати в двох варіантах — головою вниз, для прокачування нижніх грудних м’язів, і в звичайному положенні, для роботи над верхніми грудними м’язами. Перший варіант: розташуйтеся на лаві, щільно встановивши ступні на краю поверхні. Руки розташуйте у грудях. Вичавлюйте гантелі вгору, тримаючи їх паралельно один одному. У другому варіанті робіть ті ж рухи, тільки ногами упирайтеся в підлогу. Прийміть до уваги, що чим більше кут нахилу лави, тим вище навантаження на м’язи.

  РОЗВЕДЕННЯ ГАНТЕЛЕЙ ЛЕЖАЧИ НА ГОРИЗОНТАЛЬНІЙ ЛАВІ. Змінюючи кут нахилу лави можна зміщувати навантаження на різні зони грудних м’язів. Також це вправа відмінно підходить для тих, кому необхідно підкоригувати зони пахв. Розташуйтеся на лаві, уперши ступні на підлогу. Руки розташуйте біля середини грудей. Підніміть снаряди вгору і розведіть їх в сторони. При цьому лікті спрямовані вниз і не розпрямляються до кінця. Повертаючись в початкову позицію, з’єднайте гантелі нагорі. Це дуже важке вправу, тому починайте з мінімальної ваги.

  «ПУЛОВЕР». Дуже ефективна вправа для цілого ряду м’язів, включаючи цільові. Для виконання знадобиться лава. Розташуйтеся на неї спиною впоперек поверхні, а поставивши ноги на підлогу. Коліна необхідно зігнути під прямим кутом. У початковій позиції інструмент тримаєте в області нижньої грудей. Підніміть гантель вгору і заведіть за голову. Рух вгору виконуйте на мінімальній швидкості.

  Всі вправи з гантелями необхідно повторювати, починаючи з 7 і довівши до 15-20 разів. Робіть 3 сети, не забуваючи робити невелику перерву між ними.

  Якщо раптом цього мало

  Для більшості дівчат комплекс з віджимань і жимів з гантелями дає відмінний результат, але якщо ви хочете додаткове навантаження, то можете використовувати наступне:

  ВПРАВИ НА ВЕРХНЬОМУ БЛОЦІ КРОСОВЕРА. Встановіть робочий вага не більше 5 кг для початку. Встановіть рукоятки з обох сторін тренажера і станьте по центру. Спину тримайте рівною, трохи піддавшись тулубом вперед. Лікті заведені злегка назад. Зведіть рукоятки по широкій дузі, стуливши їх навпроти центру корпусу.

  Руки не повинні притискатися до тіла. Розпрямляйте руки з мінімальною швидкістю. Зробіть до 15 разів, у 3 сети з хвилинними перервами.

  ЖИМИ ГАНТЕЛЕЙ НА ФІТБОЛІ. Розташуйтеся нижньою частиною спини на м’ячі, зробивши опорою ступні. Тримайте коліна під прямим кутом. Розташуйте руки з інвентарем у грудях, і роблячи рухи вгору, повертаючи долоні вперед. Робіть жими повільно і плавно.

  ВІДЖИМАННЯ НА БРУСАХ. Підходить для просунутого рівня. Візьміться руками за поручні і силою вытолкнитесь вгору до прямих рук. Ваше тіло повинне бути перпендикулярно підлозі. Зігніть ноги в колінах і повільно віджимайтеся. Для активації м’язів грудей необхідно трохи нахилити тулуб вперед, а таз відсунути назад.

  Отже, в цій статті ми розібралися, чи можна накачати груди, збільшивши її в розмірі. І хоча негативний відповідь на це питання міг засмутити, не поспішайте впадати в депресію. Доведіть до ідеалу те, чим нагородила вас природа, виконуючи вправи, представлені вище.

  На цьому у мене все, сподіваюся, у мене вийшло відповісти на ваше запитання. До нових зустрічей і успіхів вам у ваших цілях!

  comments powered by HyperComments

  P.S. Підписуйтесь на оновлення блогу, щоб нічого не упустити! Якщо ви хочете придбати якісь спорттовари, спортивне харчування або добавки – можете скористатися цією спеціальною сторінкою!

  Цією статтею варто поділитися