3 виду отруйної любові, якої ми вбиваємо радість життя і все людське! Перевір себе на інтоксикацію

206

Якби вас запитали “КОГО ти любиш більше всього?” — що б ви відповіли? Багато люди без роздумів скажуть щось на зразок “своїх дітей”, “своїх батьків”, “свою другу половинку”, “своїх друзів”. Одним словом те, що прийнято вважати найціннішим у житті людини.

Тим, у яких всього вищепереліченого з якихось причин немає — набагато простіше відповісти на питання — “ЩО ти любиш найбільше?”. І такі люди можливо скажуть “свою роботу”, “своє хобі”, “свій дім” і т. д.

Які б не були життєві обставини людини — у всіх нас є щось, що ми любимо найбільше. Ми багато думаємо про це, витрачаємо на це багато часу, сил, емоційної енергії, чимось жертвуємо. І таким чином ми своїми справами показуємо що який-небудь людина, дія, предмет або заняття — є нашою найбільшою любов’ю.

Але знаєте, в чому полягає парадокс? Хоча ми усієї своєї життям показуємо що ми любимо найбільше — мало хто може чесно в цьому зізнатися. Навіть самому собі. Чому? Тому що наше серце підступно і схильне обманювати себе. Про це ще в Біблії було написано:

«Підступно серце більше за все і відчайдушно. Хто може знати його?»

(Єремії 17: 9)

Тому я завжди посміхаюся коли чую глибоко укорінений серед людей рада “слухай своє серце”. На перший погляд звучить красиво і мудро, але на практиці все не так просто. Тому що часто наше серце — це найгірший порадник.

Я вже давно знаю цю істину і бачу багато підтверджень цьому в реальному житті. Я бачу як люди займаються самообманом по крупному.

 • Наприклад, виглядає досить смішно, коли залежна від свого смартфона, схиблена на своїй зовнішності, роздута силіконом у всіх місцях инстаграмщица каже, що найбільше любить своїх передплатників.
 • Або коли непристойно багатий політик, відомий своєю жадібністю — каже що найбільше любить свою країну і свій народ.
 • Не менш кумедно виглядає і священик, якого звинуватили в розбещенні дітей, але який стверджує що найбільше любить Бога. Хоча тут вже не до сміху…

У все це можливо повірити тільки якщо ти зовсім не думаєш і не вмієш відрізняти чорне від білого. А для мислячих людей очевидно, що инстаграмщица найбільше любить себе, політик — гроші, священик — свою збочену хіть.

Але я анітрохи не здивуюся, якщо всі перераховані вище люди щиро вірять у те, що кажуть, адже моє серце знає багато випадків, коли я і сам обманював себе. Чесним з собою бути важко, особливо коли це тобі не вигідно.

Шлях до вірної відповіді лежить через вкрай неприємний процес для всіх нас — самоперевірку, самоаналіз, глибокий, чесний. Багато хочуть цим займатися? Звичайно ж ні. Я і сам не любитель цим займатися. Але я розумію що не можна жити «просто так». Не можна плисти за течією, як колода. Потрібно зупинятися, розмірковувати, перевіряти себе і виправляти де потрібно.

Як не парадоксально, але про самих глибоких речах люди зараз схильні думати занадто поверхнево і у них немає мети проводити самоперевірку і очищення свого життя від налиплого сміття. Тому і говорять вони часто дурниці, які не відповідають дійсності. Живуть шаблонами, говорять і думають як всі, як прийнято, і не вловлюють суті речей.

Але сьогодні я пропоную вам бути чесним з самим собою на всі 100%. Я запрошую вас поміркувати про 3-х видах отруйної любові, яка нищить наше життя, призводить до деградації нашої особистості і забирає у нас радість.

Ці 3 види отруйної любові: любов до СЕБЕ, любов до ГРОШЕЙ і любов до ЗАДОВОЛЕНЬ.

Перевір себе на інтоксикацію, мій друг, адже можливо тобі потрібно щось змінити у своєму житті, щоб вона проходила краще, ніж зараз. Прочитавши цю статтю — ти хоча б почнеш про це думати. А це вже перший крок до позитивних змін!!! Все в нашому житті починається з голови!

Стаття велика — їжі для роздумів дуже багато. Ще хочеться відзначити що деякі можливо сприймуть цей пост в багнети, а у деяких навіть піна з рота утворюється від того, що вони прочитають. Але мене це мало хвилює.

Я знаю, що хороші люди зрозуміють той посил, який я уклав у ці рядки. Такі люди не закостеніли, вони ще зберігають пластичність до змін, можуть виправляти своє життя.

Не слухайте тих, хто живе без правил, кого жахливо дратує мораль, норми моральності, заклики думати — такі люди отримають своє покарання в свій час, і вже отримують. По-іншому не буде! Ви ж вибрати кращий шлях життя. Кожен з нас на це здатний!

Зміст статті:

 • Любов до себе
  • Досконалий зразок любові
 • Любов до грошей
  • Жадібність і життя людини
  • Твій скарб і твоє серце
  • «Корінь усього злого»
 • Любов до задоволень
  • Шлях саморуйнування
  • Нічні клуби
 • “Надзвичайно важкі часи”
  • Останні дні

Любов до себе

Любити себе цілком природно. Якщо ми не любимо себе — ми не зможемо любити інших і поважати. А якщо ми не поважаємо себе — ми будемо дуже критичні і вимогливі до інших. Так показує практика. Тому любов до себе в розумній мірі є необхідністю.

Якщо б ми не любили себе — ми б не стежили за своїм харчуванням, не відвідували б тренажерний зал, не розвивалися як особистість. Нам було б все одно під що ми одягнені, як від нас пахне, з ким ми спілкуємося і т. д.

Але де проходить розумна межа між допустимим і збоченій любов’ю до себе? Ось лише деякі ознаки того, що любов до себе стала егоїстичною:

 • Людина починає думати про себе більше, ніж необхідно або вважати себе тим, ким не є.
 • Людину хвилює ТІЛЬКИ своє благополуччя, тоді як інші люди йому малоцікаві. В запущеній стадії така любов проявляється в байдужості навіть до самим близьким людям.
 • У всіх своїх невдачах людина починає звинувачувати інших, а не себе. Це говорить про те, що людина втратила здатність до здорового погляду на себе самого. Він не допускає право на власну помилку інакше його буде зачеплена гордість.
 • Будь-яку критику, будь-які зауваження, людина сприймає не як спосіб навчання — а як образу.
 • Під час розмови людина постійно перемикає увагу на себе, щоб підкреслити свою значимість. Як правило, він “все знає” і “всіх учить”.
 • Надмірна любов до себе неминуче породжує схильність судити і принижувати інших.
 • Занадто багато часу приділяється зовнішньому вигляду, власним фото у соціальних мережах, милуванням своїм тілом, підкреслення його форм. Ті, хто займаються бодібілдінгом і фітнесом в цьому відношенні в зоні ризику. Дуже легко можна перетворитись в самозакоханий особистість, переймається своїм тілом і дуже переоцінювати значимість того, як ти виглядаєш.
 • Як результат — з такою людиною дуже складно спілкуватися і мати з ним якісь стосунки. Його можна порівняти з їжаком, який згорнувся клубком. Для себе у нього м’яка шорстка і рожеве пузико, а для інших — колючі голки.

  Завдяки любові до себе існують огидні люди, горді, пишні, нетерплячі, злі. У таких людей в серці є вівтар, де вони поклоняються самому собі. Вони живуть під гаслом “спасибі моїм батькам за те що вони дали світу мене”. Це крайні егоїсти, які завжди нещасні.

  Небезпека такої любові в тому, що вона забирає у людини радість життя. Деяким здається, що зосередившись на собі і своїх бажаннях вони стануть більш щасливими. Але це брехня.

  А правда така, що живучи в такому стилі людина стає самим нещасним. Він позбавляє себе того, що вкладено в нас самим Богом — радості дарування.

  Професійні психологи приходять до висновку що невід’ємною частиною нашої сутності є потреба піклуватися про кого-то. Це приносить більше задоволення, ніж турбота про себе.

  Щоб перевірити себе — задайте собі питання:

  • Кому останнім часом я допоміг безкорисливо, від усього серця?
  • Що я при цьому пожертвував?
  • Що я відчував?
  • Охоче я допомагаю незнайомим людям, якщо вони мене про це просять і проявляю ініціативу?

  В нашому житті є маса ситуацій кожен день, де ми можемо проявити безкорисливу любов до інших.

  Це не обов’язково повинні бути якісь подвиги благодійності, щось надзвичайне. В рахунок навіть сама звичайна допомогу своїм близьким. Якщо ви ще живете з батьками — встаньте раніше і приготуйте їм сніданок наприклад. Їм буде дуже приємно!

  Якщо ви вже сімейна людина — виділіть час, щоб поговорити зі своєю дружиною, своїм чоловіком, вислухайте свого чоловіка. До речі — дуже важливий момент, на який багато сімейні пари забивають. Начебто живуть разом, а не можуть відверто говорити один з одним, не знають, кого хвилює, немає тісного спілкування.

  Ми з дружиною часто говоримо годинами на проліт, іноді навіть до глибокої ночі, сміємося, сумуємо разом. Це дуже зміцнює стосунки! Ми знаємо що нас хвилює, до чого ми прагнемо, що потрібно поліпшити. Але на це потрібен час. Ось і виділіть його в вашому щільному графіку!

  Повірте — це не так просто, як здається на перший погляд, особливо якщо ви до цього не звикли відкрито спілкуватися один з одним і ви зайнята людина. Але спробуйте… Ця жертва окупить себе з лишком!

  Досконалий зразок любові

  Саме точне і красиве опис любові, яке мені коли-небудь доводилося читати — це біблійне опис. Послухайте, як це звучить:

  “Любов долготерпелива і добра. Любов не ревнива, не хвастлива, вона не надимається, не поводиться непристойно, не шукає свого, не дратується, не веде рахунок образ, не радіє неправедності, а радіє істині, усе зносить, вірить, на все сподівається, все стійко зазнає. Любов ніколи не минає…”

  1 Коринтян 13: 4-8

  Зовсім! Можна поміркувати над кожною фразою, тому що всі вони мають глибокий зміст! Це опис любові настільки красиво і велично, що режисери деяких художніх фільмів використовують цей біблійний уривок у своїх сценаріях. Наприклад фільм “Поспішай кохати” — там цей уривок дуже гарно обіграно в сюжеті, рекомендую до перегляду. Одна з найбільш сильних і якісних мелодрам, які я бачив у своєму житті.

  Таке опис любові універсально — воно застосовується і у відносинах між чоловіком і жінкою, і між друзями і родичами. Прагнення до такої моделі кохання — це найсильніше протиотруту проти збоченої любові до себе.

  У нашому світі, де люди прагнуть бути “продуманими”, “спритними”, щоб не втратити своє — багато вважатимуть таку модель поведінки не практичною, тому що вона має на увазі обмеження себе в чомусь. А для багатьох просто немислимо втратити своє, чи то гроші, чи ще якась вигода.

  Але якщо ми хочемо мати щасливий шлюб, вірних друзів, репутацію гідного людини — ми повинні прагнути жити саме так. Спробуйте — вам сподобається!

  Можна прочитати цю статтю — і забути про це, знову потонувши в своєму смартфоні і жити так, як жив раніше — егоїстичною життям, зосередженою на собі. А можна спробувати щось змінити. Я вже давно зрозумів, що тільки реальні дії приносять користь нашому житті. Скільки не читай, скільки не дивись — краще не станеш. Тільки практика!

  Тому однією з моїх цілей, які я поставив перед собою, — це розвиток у собі безкорисливої любові до інших людей. У цих питаннях я вирішив керуватися порадами з Біблії. Вони для мене — як дзеркало. Я дивлюся на нього і бачу як я виглядаю зараз насправді. Я завжди знаю чим мені ще потрібно покращитися. А що є дзеркалом для вас?

  «Будьте ж виконавцями слова, а не тільки слухачами, що обманюють самих себе помилковими міркуваннями. Якщо хтось чує слово і не виконує, то він подібний до людини, яка розглядає у дзеркалі природні риси свого обличчя: він дивиться на себе, відходить і відразу забуває, як він виглядає. Але хто дивиться на досконалий закон свободи і залишається в ньому, той, ставши не забудькуватим слухачем, а виконавцем справи, буде щасливий, роблячи так…»

  Якова 1: 22-25

  У цьому короткому уривку з Біблії відразу 3 нагадування для мене:

 • По-перше, я повинен бути чесним з самим собою (про що я говорив на початку статті) і не повинен обманюватися “помилковими міркуваннями”, коли перевіряю себе на наявність недоліків.
 • По-друге я, виявивши щось погане в собі — має діяти, виправляючи це.
 • І по-третє — я “буду щасливий, роблячи так”. Я часто нагадую собі про ці важливі речі.
 • Любов до грошей

  Кажуть, що гроші правлять світом. І це почасти правда. Без них ми не зможемо задовольнити свої базові потреби в їжі, одязі, житло, медичні послуги.

  Ось як про гроші відгукнувся один фінансовий оглядач:

  «Роль грошей в суспільстві неможливо переоцінити, якщо гроші як засіб обміну, вилучити з обігу, це спричинить світ у стан паніки і війни буквально за місяць».

  Але влада грошей все ж обмежена. Норвезький письменник Арне Гарборг сказав:

  «За гроші можна купити їжу, але не апетит; ліки, але не здоров’я; м’яке ліжко, але не сон; знання, а не мудрість; зовнішній блиск, але не красу; розкіш, але не затишок; розваги, але не радість; знайомих, але не друзів; слуг, але не вірність».

  Чому люди так люблять гроші? Як би ви відповіли на це питання? Велику роль у цьому відіграє реклама, яка нахабно лізе зі всіх сторін в нашу свідомість. Весь світ нам кричить про те, що ми не будемо щасливі, якщо терміново не купимо новий смартфон, машину, брендовий одяг і т. д. Сучасна реклама міцно пов’язує наше щастя з придбанням матеріальних благ.

  Я не можу знати чи обмежуєте ви любов до грошей якимись принципами, за якими ви живете. Але я в цьому питанні керуюся все тією ж книгою — Біблією. Там про гроші дуже багато сказано. Ось мої улюблені вірші на фінансову тему, які допомагають мені зберігати врівноважений погляд на гроші:

  Жадібність і життя людини

  “Стережіться всякого роду жадібності, тому що навіть при достатку всього життя людини не залежить від того, що він має”

  Луки 12: 15

  Ці слова належати Ісусові Христу. Ними він показав, що сенс життя і задоволення в ній не залежать ні від майна, ні від його кількості. Однак деякі із цим не погодяться. Можливо, вони міркують так: матеріальне робить життя більш комфортною і приємною, а значить більш повноцінним.

  Тому вони віддають всі свої сили досягненню матеріального достатку, щоб у них була можливість купувати все, що їм захочеться,— будь-які речі і технічні новинки. На їх думку, саме в цьому і полягає благополуччя.

  Ісус говорив не про те, правильно чи неправильно жити в достатку, а про те, що життя людини не залежить від того, що він має». Всі ми знаємо, що для життя потрібно небагато: їжа, одяг і дах над головою.

  У багатих всього цього в достатку, а бідні тяжкою працею добувають собі хліб. Однак, коли ті і інші вмирають, відмінність між ними зникає — їм вже нічого не потрібно.

  Тому, щоб життя мало сенс і справжню цінність, вона не повинна обертатися навколо речей і їх придбання.

  А адже і правда… Навіть якщо у людини більш високий рівень життя то, можливо, він живе більш комфортно, може дозволити собі більш якісне медичне обслуговування і, таким чином, на кілька років продовжити своє життя. Але чи можна сказати, що таке життя більш осмислене і стабільна? Навряд чи.

  Справжня цінність життя не вимірюється її тривалістю або придбаним майном. Я закликаю вас серйозно поміркувати про це.

  Твій скарб і твоє серце

  “Бо де твій скарб, там буде і твоє серце”

  (Матвія 6: 21)

  Ці слова є перевіркою на наявність у нас любові до грошей. Якщо всі наші думки зайняті тим, як заробити, де “підняти бабла”, що б таке замутити” і т. д. — значить з цим наше серце.

  А якщо ми про це постійно думаємо — значить про це ми й говоримо. Завжди наша мова видає те, що у нас в серці. Збочений людина часто говорить вульгарності, а націлений на придбання багатства — про гроші та способи їх примноження. Все просто.

  У всієї моєї родини не так давно був чудовий випадок перевірити себе — де наше серце. Я кажу про час, коли ми покидали військовий Донбас і залишали все своє майно, прямуючи в чужу країну.

  У нашій квартирі частково зроблений відмінний ремонт незадовго до початку жорстких військових дій. У всіх нас були дуже гарні роботи. У мене і мами — досить високооплачувані.

  Залишаючи все це — кожен міг оцінити наскільки все це нам дорого і є в нашому житті щось більш цінне? Я не бажаю вам подібних ситуацій, тому що вони завжди дуже важкі. Але я закликаю вас перевірити себе на ставлення до грошей в мирний час, щоб зіткнувшись з бедственными часом ви не були захоплені зненацька і щоб не перегризли одне одному горлянки, якщо раптом доведеться вирішувати матеріальні питання зі своїми родичами.

  Попри те, що говорить нам світ — гроші це сама погана інвестиція в нашому житті. І віддавати їм своє серце — крайня дурість. Я в шоці, спостерігаючи за тим, як живуть люди у цьому світі — вони просто сожраны любов’ю до грошей. Як вони цим хваляться, як прагнуть до цього…

  Страшно подумати що буде з ними, коли в результаті форс-мажорних обставин вони всього цього втратять. А значить позбудуться і свого серця. Подумайте над цим!

  «Корінь усього злого»

  “Бо корінь усього лихого — любов до грошей, і деякі віддавшись цієї любові, були відведені від віри і прокололи себе багатьма стражданнями”

  1 Тимофія 6: 10

  Коли говорять, що гроші — це зло, то не багато розуміють абсурдність цієї фрази. Гроші не можуть бути злом. Вони абсолютно нейтральні. Злом є любов до грошей.

  Зверніть увагу на те, як точно Біблія описує корінь всіх бід сучасного людства. Так, це любов до грошей. В ім’я цієї любові розв’язуються війни там, де раніше їх і в помині не було. Живуть там люди стають свідками того, як штучно розпалюється ненависть один до одного і знаходиться привід для “справедливої війни”.

  Екологічне лихо, що вже спостерігається в багатьох куточках нашої планети — це наслідок діяльності великого бізнесу, який нещадно викачує земні ресурси заради ненаситної прибутку.

  Існує чорна трансплантологія, коли вбивають здорових дітей, дорослих людей, щоб вилучити у них органи і продати за шалені гроші. Існують начальники, для яких люди — сміття, і які за найменшої помилки ліплять неспівмірні штрафи і т. д.

  А ще існує величезна порно-індустрія, в якій беруть участь заради все тієї ж прибутку і яка викликає гниль мізків все більшого числа людей. Зброя масового ураження, яка викликає залежність сильніше наркотичної. Як-небудь напишу про це статтю.

  І що найстрашніше — ця мерзота доступна для дітей. У ранньому віці вона калічить їх мозок, викликає хімічні і фізичні зміни в мозку, які гальмують розвиток — дає викривлене уявлення про секс і здорових відносинах між чоловіком і жінкою.

  Мене страшенно дратує коли люди виправдовують подібні речі словами “а що поробиш — таке життя. Крутиться кожен як може…”. Ні, друзі мої — все це марення сивої кобили. Люди просто виправдовують свою жадібність і прагнення до легких грошей і не гребують нічим, тому що для них гроші — це Бог.

  Навіть якщо не розглядати шкоду від любові до грошей в світовому масштабі — ми може побачити шкода від неї прямо перед носом, може бути навіть у своїй родині.

  Скільки людей, купуючи лотерейні квитки, витрачаючи гроші в казино або нерозважливо граючи на біржі, мріють зробити собі стан! Але мало кому це вдається. В основному люди просто влазять в борги або втрачають всі свої скромні заощадження. А ті, хто зумів несподівано розбагатіти, часто не відчувають, що стали від цього щасливішим.

  Згадайте хоча б нещодавній ажіотаж з биткоином. Всіх спонукали його купувати, спостерігалося бурхливе зростання. Зараз вже все притихло, тому що курс биткоина впав з 20 000 $ до 6-8. Більше ніж впевнений — коли курс падав, то в цей період великі інвестори відчували дикий стрес, а продажі серцевих ліків зросли. Це 200% відбилося на їх здоров’я, стосунки в родинах, радості в житті.

  А той, хто не є великим інвестором і ризикнув вкласти туди чи все всі свої скромні заощадження на піку хвилі ажіотажу — того я взагалі не заздрю. Єдине, що може втішати зараз — це обіцянки і прогнози експертів, що можливо курс биткоина виросте аж до 50 000 $ в майбутньому.

  А поки вони приречені на безрадісне існування в томної очікуванні. Я сам мало не вплутався на емоціях цю чорнуху. Пік ажіотажу наздогнав мене якраз тоді, коли у мене з’явилася непогана сума вільних грошей. Тільки роздуми над суттю цього світу і над біблійними уроками зупинило мене вкластися в кріптовалюти. Вдячний Богові за його мудрість, тому що вона завжди вище людської.

  Бережіть себе від любові до грошей і не вірте ні реклами, ні телевізора, ні обіцянкам політиків. Всі вони брешуть! Подумайте над наявністю в вашому житті чогось, що важливіше грошей. Чи є воно?

  Хотів ще багато чого сказати, але залишу це для окремої статті про гроші, яку я планую написати в майбутньому.

  Любов до задоволень

  Важко уявити наше життя в ці важкі часи без задоволень. Тоді було б зовсім важко. Задоволення пов’язані з розвагами, які ми вибираємо і якими займаємося у вільний час. І тут — хто на що здатний…

  Для кого-то розвага це подивитися цікавий фільм, може бути навіть документальний, пізнавальний. Порівняно з тупим серіалом, який безжально і безцільно жере твій час (наш найцінніший ресурс) — це більш-менш хороший вибір.

  Хто читає книги… Багато книг… Йому це приносить радість і дає знання. Хтось бродить по магазинах, купуючи непотрібні речі (якщо на це є гроші). Цього ще придумали модне слово — шопінг.

  Шлях саморуйнування

  Але хтось вибирає більш згубний шлях. Прямуючи ввечері в п’ятницю або суботу після довгої робочої зміни, вже в 10-й годині вечора — я помічаю що серед пасажирів дуже багато небудь напідпитку, або сильно п’яних людей різних віків. Мало того, що від них смердить, так вони ще й ведуть себе як виродки.

  Стаючи мимовільним слухачем їх нудотних розмов бачиш, що таких людей мало що цікавить в житті. Навряд чи вони прагнуть до чогось вартого. Їм би дотягнути з понеділка до наступної п’ятниці, щоб пробухать її, «піти по дівкам», зайти у нещодавно відкрився клуб, потусити, покурити кальян-барі і т. д.

  Але найсумніше бачити як вже дорослі чоловіки ведуть себе як безмозкі, прищаві підлітки. Ледве тримаючись на ногах вони при всіх обговорюють що їм ще випити, з’їсти, куди піти погуляти. Така блювотина! Для них розвагою і задоволенням є це. І з усього видно — вони це дуже люблять!

  Також не можна обійти увагою нещасних підлітків, які не маючи доброго виховання і моральних орієнтирів — помирають від наркоманії, ядерної курива, алкоголю, хвороб, що передаються статевим шляхом. Спочатку для них все це — просто розвага. Але наслідки катастрофічні.

  Буває їдеш у трамваї і бачиш на рекламному моніторі повідомлення “В краснодарському краї померло стільки-то підлітків від Spice (спайса). Бережіть своїх дітей!” Це синтетичний наркотик, смертність від якого часто наздоганяє підлітків у віці від 14 до 16 років.

  В одній тільки Росії за статистикою щодня пробувати наркотики починають 250 осіб. Але статистика, як розумієте — наука не зовсім точна, тому реальна картина куди сумніше.

  Хто їм вбив у голову, що ці розваги і задоволення прийнятні? Складне питання, кожен випадок індивідуальний, але правда в тому — що багато підлітки живуть настільки негідною життям.

  Хтось скаже вже заяложену фразу: “Ну так життя важка, потрібен вихід емоцій. Так чому б не випити, не курнути, не розслабитися?”. Або зовсім уже відчайдушна фраза: “Шкода помирати здоровим!”.

  Чи чули ви коли-небудь щось подібне? Подумайте як ви до цього ставитеся. Але для мене це фрази зовсім не думаючих людей, яким плювати на все, навіть не себе самого. Такі дурні фрази як правило повторюються бездумно.

  Розслаблятися можна і більш гідними способами. Що це може бути — ви вільні вибирати самі. Але щоб вибрати дійсно корисна і гарна розвага — вам просто потрібно роздумувати, а не слідувати за більшістю.

  Коли ми приходимо на ринок купити овочів і фруктів — ми не купуємо все підряд. Ми ретельно вибираємо, оцінюємо. Є гниль, наскільки зрілий плід і т. д. Ми розуміємо, що від цього залежить наше здоров’я. Це для нас очевидно, але з вибором розваг все дещо складніше. Щоб побачити можливу шкоду — потрібно всебічно оцінювати окремо взятий спосіб «відтягнутися». І зрозуміло, що серед молоді майже ніхто не піддає вибір розваги такій перевірці. Але це тільки їхні проблеми.

  Гарна розвага, це те, яке не передбачає шкоду своєму фізичному, духовному і моральному здоров’ю.

  Останніми 2-ма пунктами особливо сильно нехтують в наші дні. Навіть якщо якийсь свідомий підліток відмовляється від курива, наркотиків, алкоголю, уберігаючи себе від фізичної шкоди — це ще не значить що він здатний захистити себе від морального і духовного пошкодження.

  Я скажу більше — багато хто навіть не розуміють значення цих понять. Моральність, духовність — для них це абстрактні субстанції, ніяк не пов’язані з їх життям. Це якісь терміни, які живуть у книгах.

  А чи розумієте ви значення цього? Як би ви відповіли на питання «що це таке і наскільки це важливо в нашому житті?». Те, яку відповідь ви дасте самому собі — покаже наскільки ви зараз здатні розпізнавати «гниль» і робити правильний вибір у розвагах і в житті взагалі.

  Відсутність цих 2-х якостей відразу видає людину. Такі люди зазвичай хваляться кількістю своїх статевих партнерів і їх промови видно, що до жінки вони ставляться лише як до шматка м’яса.

  З деякими такими абсолютно аморальними і бездуховными людьми я зустрічався не раз, навіть доводилося працювати з ними пліч-о-пліч. Але деяких я особливо сильно запам’ятав. Я завжди дивувався їх способу життя і зіпсованого мислення, яке заражає все навколо. Потрапити в компанію таких людей — все одно що впасти в ємність з сірчаною кислотою. Якщо у тебе немає спеціального захисту проти їх отрути — тебе запросто роз’їсть.

  Теми духовності та моральності глобальні і у свій час я обов’язково напишу на них статті. І це будуть одні з найважливіших постів на моєму блозі.

  Але зараз я хочу звернути вашу увагу на один з дуже популярних розваг серед молоді і людей більш-менш зрілого віку.

  Нічні клуби

  Що ви скажете про нічних клубах? Це гарна розвага по вашому? Зараз це дуже модно. У нас в Краснодарі цього лайна добра дуже багато. Так і всі великі міста можуть цим похвалитися.

  Для деяких відвідування подібних закладів — це цілком нормальний спосіб повеселитися. Але давайте подивимося правді в очі. Що представляють із себе нічні клуби і яка там панує атмосфера?

  Якщо сказати дуже просто — атмосфера розпусти, вседозволеності і божевільного веселощів, яке не можна назвати адекватним для нормальних людей. І це не перебільшення — це реальність. Деякі саме там вперше пробують наркотики, куриво і т. д.

  Хочу поділитися з вами витягами з деяких журналів ще 90-х років. Це висловлювання частих відвідувачів нічних клубів, опис що там відбувається. Також хочеться відзначити, що це висловлювання майже 30-річної давності, коли моральність ще не була настільки деградована в суспільстві, як зараз:

  «Атмосфера в нічних клубах збуджує до аморальності. До світанку у великих кількостях споживають алкоголь, і дозволяється все».

  «Деколи повітря наповнене димом марихуани і сигарет. Більшість людей там одягаються, збуджуючи уяву: вузькі і відверті вбрання, непристойний стиль і зайві коштовності».

  «Секс: він зник із вбиралень і знову там, де має бути — на танц-майданчику. У колишні часи (70-ті роки) танц-майданчик призначалася для еротичної прелюдії, а вбиральні — для сексу і наркотиків. Тепер, коли кожен стурбований через Сніду, вбиральні є для того, щоб привести себе в порядок, а на танц-майданчику дивляться, як інші займаються сексом або роблять вигляд, що займаються сексом».

  журнал “Mademoiselle”

  Думаєте це властиво тільки Америці і Європі? На жаль вже немає. Зовсім нещодавно з російським новинам я бачив повідомлення: “18-річна студентка (ім’я я не буду згадувати, щоб не рекламувати) зайнялася сексом в нічному клубі з партнером на очах у всіх”. Бідна дівчинка і думати не думала, що здатна на таке, але атмосфера клубу і алкоголь зробили свою справу. Дівчинці довелося відрахуватися з Вузу, де вона вчилася на педагога. Важко уявити це ганьба і його наслідки для цієї персони.

  Деякі клуби відомі також тим, що там можна познайомитися з ким-небудь із протилежної статі. На перший погляд — а що тут такого? Але з якими людьми знайомляться там? Дівчина, яка раніше постійно оберталася в нічних клубах, описує:

  «У деяких клубах є ніші з кушетками та диванчиками, куди багато видаляються, щоб цілувати і обіймати один одного. Приходить багато одружених чоловіків без своїх дружин. Деякі приходять у пошуках пригод НА ОДНУ НІЧ, інші ж шукають партнера».

  «Багато людей там ведуть аморальний спосіб життя і шукають сексуального зближення. Якщо вони знаходять тебе привабливою, вони все знову купують тобі напої і цілий вечір лестять і говорять приємне, в надії домогтися свого».

  Дивно, що деякі дівчата шукають в таких місцях серйозних стосунків і потім дивуються чому ж «всі мужики козли». Пам’ятаю як одного разу мій знайомий з посмішкою на обличчі розповідав один випадок. Сам він працював сантехніком, встановлював системи опалення та на одному з замовлень у нього стався розмову з господинею. Жінка поділилася що ніяк не може знайти собі нормального чоловіка, хоча постійно намагається.

  На питання: «А де ви їх шукаєте?» вона відповіла — в нічних клубах. Сама жінка була молода, а йому вже було за 40. І він дав їй пораду. Він сказав що в таких місцях дуже важко знайти нормального чоловіка для серйозних відносин, що там сама атмосфера і контингент не розташовують до далекосяжних відносин і т. д. Коротше не там шукати треба.

  Але найцікавіше — це реакція жінки на сказане. Вона дуже здивувалася раді. Він здався їй настільки мудрим і працюючим — що вона щиро подякувала чоловіка. Було видно що вона дещо переосмислила. І повірте, друзі — у світі ще багато «дорослих» людей, які не розуміють навіть таких елементарних речей. У здатності розуміти — вони немовлята.

  Думайте, хлопці — завжди думайте. Я вам цього щиро бажаю. Ми вступили в епоху, коли можна не думати, якщо ти хочеш жити гідним життям, бути щасливим. Навіть вибір розваг — це великий труд зараз. Перевірте себе на наявність шкідливих розваг і очистіть себе від всякого шлаку. А краще — не засмічуйте своє життя спочатку!

  “Надзвичайно важкі часи”

  До написання цієї статті мене спонукав один уривок з Біблії, книги яку я читаю кожен день. Як і мільйони інших людей — я дуже серйозно ставлюся до цієї книги і вважаю її листом Бога людству. За багато років ретельного дослідження я зрозумів що інформація, що міститься там — це найважливіше, що потрібно знати зараз людям. Хочу поділитися деякою крупицею з вами.

  Я не знаю віруюча ви людина чи ні — але можливо вам буде цікаво почитати те, що я написав нижче. Судячи з кількості тих, хто не так давно святкував релігійний праздних Великдень — це має бути цікаво дуже багатьом. Отже…

  Мою увагу привернуло одне пророцтво на наші дні, яке записано в одному з листів апостола Павла своєму учневі Тимофію. Для тих, хто має Біблію вдома, але зовсім не знайомий з цією книгою — коротко поясню.

  Апостол Павло ” — це людина, брав участь у написанні Біблії, християнин. У нього був учень, Тимофій. Два листи Павла до Тимофія увійшли до складу священного Писання (Біблії) і отримали назви 1 Тимофія і 2 Тимофія.

  У другому своєму листі Павло пише:

  “Але знай те, що в останні дні настануть НАДЗВИЧАЙНО ВАЖКІ ЧАСИ… люди будуть самолюбними, люблячими гроші… любитимуть задоволення, але не люблячими Бога»

  2 Тимофія 3: 1-5

  Можливо ви в Бога не вірите — зараз це не рідкість. Але якщо ви не звикли ходити в рожевих окулярах і прекрасно бачите те, що відбувається навколо, як людське суспільство деградувало, як зіпсувалися відносини між людьми — ви не наважитеся заперечувати що це пророцтво виконується на наших очах.

  Люди, які жили ще 20-30 років тому, при СРСР, підтверджують, що такого, як зараз, ніколи не було. Запитайте про це своїх батьків, дідусів, бабусь — вони підтвердять. Все перевернулося в людському суспільстві з ніг на голову за якісь 20-30 років. Люди озлобилися, зникли родинні зв’язки, люди не вірять один одному навіть всередині сім’ї, повністю извратилось розуміння моралі.

  Ви прекрасно бачите, що не допомагає жоден технічний прогрес і він ніяк не пов’язаний з розвитком моральності і людяності у людей, швидше навпаки.

  На одному кінці планети запускають супер сучасний супутник у космос, а на іншому кінці планети підліток вбиває немовляти, який ненавмисно перервав його тупу комп’ютерну гру. Світ погіршується з кожним днем причому відразу у всіх напрямках. І це не песимістичний погляд — це реалістична оцінка того, що відбувається навколо.

  Останні дні

  Але не бентежить вас фраза “останні дні”? Людям, які знають суть біблійної вістки відомо, що під цим висловом розуміють останні дні цієї злої системи речей, пристрої цього світу. Це не останні дні існування Землі, як планети, не останні дні існування людства.

  Правильне розуміння цього виразу допоможе вам зрозуміти і те, що я напишу далі.

  Я вважав за потрібне зробити це уточнення, тому що багато хто помилково вважають, що в Біблії прорікав кінець світу, загибель всього живого. Немає — там передбачається загибель нинішнього світоустрою. Біблія повідомляє, що незабаром Бог втрутиться у справи людей і знищить всі диявольські механізми цього світу, в якому ми змушені жити.

  Брудна політика, фальшива релігія, зажерлива комерція — всьому цьому прийде кінець. Ніхто з людей не в силах змінити ці 3 найбільші шестерні диявольського механізму, які шикувалися тисячі років.

  Не допоможуть ніякі перевибори президентів, спроби щось кардинально змінити. Та ви й самі це бачите. Наскрізь прогнилу систему неможливо залатати, залікувати, реставрувати — її можна тільки знищити. Людям це не під силу. Це зробить тільки Бог. Я в це вірю! Про це написано в Біблії і до цього дня все відбувається саме так, як там сказано.

  Втім це вже настільки очевидний факт для мене, що і вірою це назвати важко. Занадто багато серйозних доказів на користь цього накопичилося. Для мене це вже реальність. Це просто питання часу. І як показують сьогоднішні світові події — питання вже небагато часу.

  Так от ми з вами живемо в період, який передує цим кардинальних змін і свідками яких стануть абсолютно всі люди на землі і всі народи. Цей період називається “останніми днями”.

  Слідом за виразом “останні дні” слід фраза “надзвичайно важкі часи” і пояснення чому ці часи будуть такими важкими “тому що люди будуть самолюбними, люблячими гроші, любитимуть задоволення, але не люблять Бога”.

  Тут не говориться, що у людей буде мало любові до Бога, тут йдеться про ПОВНУ ЇЇ ВІДСУТНІСТЬ. Люди будуть жити так, ніби Бога немає. Любов до Творця вони повністю замінять на 3 види порочної любові.

  Підходить наш світ під цей опис? 100%! Зараз і тут нестерпним наше життя роблять якраз ті люди, які люблять тільки себе, гроші, і задоволення? Ці 3 види отруйної любові винні в тому, що зараз не просто важкі, а «надзвичайно важкі часи».

  Благо, що так буде не завжди. Дні цієї злої системи речей на кінець. Те, що відбувається зараз у всіх сферах людського життя — у фінансовій системі, політиці, релігії, інституті шлюбу, моралі — все говорить про ту фінальної точки, куди ми рухаємося. До речі про якийсь переломний момент вже говорять не тільки віруючі люди.

  Вже неозброєним оком видно, що «щось» буде, як зараз кажуть люди. Тільки в Біблії я знайшов достовірний відповідь ніж буде це «щось». Спокій, яке дали мені ці знання — не порівняти ні з чим. Щоб не відбувалося в світі — я знаю, чим все закінчиться і до чого все йде. А відчуття спокою і впевненості у наш нестабільний час — це велика цінність!

  Час, що ще залишається перед настанням тих грандіозних подій дано нам для того, щоб отримати знання, засвоїти їх і підготуватися морально. І ці знання доступні. Тому даю вам прямий рада — вивчайте Біблію. Актуальність цієї книги зростає з кожним днем, хоча це найдавніша із сучасних книг.

  Є ще багато чого, що мені сказати вам. Але залишимо це на потім. Якщо вам цікаві подібні статті і ви бачите в них цінність — підписуйтесь на мій блог!

  У завершенні статті хочу порадити прослухати чудовий, розслабляючий трек в стилі Chillout. Відмінно розслабляє мозок:

  Свою думку, якщо хочете — висловлюйте в коментарях нижче. А у мене на цьому все! До нових зустрічей, друзі.

  comments powered by HyperComments

  P.S. Підписуйтесь на оновлення блогу, щоб нічого не упустити! Якщо ви хочете придбати якісь спорттовари, спортивне харчування або добавки – можете скористатися цією спеціальною сторінкою!

  Цією статтею варто поділитися