Чи варто робити собі татуювання? Присмак незворотності

373

Привіт народ! Сьогодні я вирішив не писати про те накачування м’язів, різних поживних питаннях — давайте від цього вже відпочинемо трохи. Сьогодні хочу обговорити з вами тему, яка вже давно мене цікавить. Це татуювання, які роблять собі люди. Сподіваюся вам теж цікава ця тема.

Зміст статті:

 • Чому я вирішив написати про це?
 • Навіщо мені робити тату?
 • Основні типи тату
 • Фізіологічні моменти
  • 1. «Що буде в старості?»
  • 2. Небезпека зараження
  • 3. Це на все життя
  • 4. Больовий поріг
 • Психологічні і моральні аспекти
  • 1. «Тіло людини красиво саме по собі»
  • 2. Повне оновлення особистості
  • 3. «Синя хвороба»
  • 4. Сакральний сенс (тільки для особливої категорії людей)

Чому я вирішив написати про це?

Поряд з моїм будинком не так давно відкрили крутий фітнес центр «King Fit». Там дуже класна тренажерка, басейн, сауни, купа всяких гуртків з йоги, кімнати для дітей і купа-купа всього!

Відразу через дорогу, навпроти «King Fit» розташований розважальний центр «Європа» і на самому верхньому поверсі теж є фітнес-центр. У радіусі 1 км можна знайти ще мінімум 3 спортзалу підвального типу. Так що район у мене дуже спортивний. Я дуже часто бачу тут реально накачаних хлопців, лисих, бородатих, дуже тренованих дівчат з шикарними фігурами – ну прям як з картинки.

Іноді можна зустріти фітнес-пари, які ходять за ручку – так цікаво за цим спостерігати. Величезний накочений дядько з промальованим рельєфом йде за ручку з фітнес-леді. А зараз влітку так взагалі їх натовпу. В житті своєму не бачив такої концентрації спортивних людей на такому маленькому клаптику землі.

Але знаєте що ще я тут бачу дуже часто? Татуйованих людей, і часто це саме відвідувачі фітнес-центрів. Юнаків, дівчат, підлітків та осіб віком. У деяких тату маленькі, інші цілі картини набиті на шкірі.

Коли настає літо, всі роздягаються і поспішають виставити свої tatoo на показ. Не знаю як у вас в місті, але у мене тут прям справжня тату-епідемія. Хоча я живу тут вже 3-й рік, чомусь саме цього літа я серйозно звернув на це увагу.

Іноді татушки виглядає більш-менш естетично, але іноді просто відверто потворно. Коли я дивлюся на таких людей – у мене відразу виникає думка «А що змусило людину зробити цю наколку?». Навіщо взагалі люди цим займаються?

Для мене, як для людини, що не набивав собі жодної наколки – ця тема досить цікава. Я також спостерігаю добре розвинену мережу тату-салонів в своєму місті. На скріні нижче я показав концентрацію цих закладів на даний момент часу в моєму місті (картинку можна збільшити, натиснувши на неї):

Як бачите – досить не мала мережу. Все це спонукало мене обговорити тему татуювань на своєму блозі. Чи потрібно їх робити? Навіщо це робити? Які наслідки та небезпеки як фізичного, так і морального характеру. Наскільки це серйозно?

Думаю, вам буде цікава ця тема. Загалом питання варто робити татуювання злободенне і я постараюся його обговорити з найважливіших сторін. Поїхали… Ви зі мною?

Навіщо мені робити тату?

Для початку я хотів би звернути увагу на сам сенс набивання тату на своєму тілі. Які мотиви зазвичай рухають людиною, яка хоче розфарбувати своє тіло?

«Хоча наша шкіра це той бар’єр, який відділяє нас від оточуючих, вона ж і розповідає всім навколо про нашому внутрішньому світі»

Поспілкувавшись з деякими татуированными знайомими, полазив в інтернеті – я прийшов до висновку що причин набити собі тату існує 1000 і одна. Але ось найпоширеніші які мені вдалося з’ясувати:

 • По-перше це просто прикраси для багатьох людей, і не більше. Якщо їх запитати «навіщо?» — вони не дадуть вам виразної відповіді. «Просто красиво…» — максимум що вам дадуть відповідь.
 • Людина хоче показати, що він є господарем свого тіла і що ніхто не сміє йому вказувати що з його тілом робити. Хочу малюю, хочу не малюю.
 • Деякі так прагнуть виділитися із загальної юрби (хоча є люди з однаковими татуюваннями).
 • Багато хто бачить в цьому справжнє мистецтво.
 • Має місце також косметична складова. Перекрити шрам, замаскувати яке-небудь непривабливе місце красивим малюнком і т. д.
 • Деяких це по особливому заводить. Причини цього відомі тільки їм.
 • Але є й такі, які роблять тату тому що це модно і так роблю багато.
 • Комусь тату нагадує про якийсь радості чи болю.
 • Ще люди вірять в певний містичний сенс татуювань і вірять, що дана наколка може вплинути на їх долю.
 • Окремим людям тату дає величезний стимул мотивації. Так як це серйозні крок, який обмірковує людина, готується до цього – то після здійснення свого задуму він може відчувати силу для змін у різних сферах життя. Він передчуває зміни. «Зважився на наколку – чому б не почати бігати з ранку?», щось на зразок цього.
 • Іноді малюнки на тілі пов’язані між собою. Один означає одне, інший – доповнює зміст першого і виходить загальна картина або ціла історія.
 • Підлітки зазвичай хочуть показати що вони вже дорослі. Якщо це хлопчик, то це татуха на плечі або на литках, хода якої немає навіть у самого накачаного хлопця на планеті та інші забавні ознаки звичайного витребеньок. Таких «мачо-менов» зазвичай можна побачити з сигаретою в зубах, пляшкою пива в руці, з дохлим туловком, тоненькими ніжками, але з дуже поважним виглядом. Навесні, коли ще тільки-тільки починає теплішати, вони поспішають підвернути свої штани, щоб показати на своїх икорках модне тату. Сам йде ще в куртці, а ноги вже оголив. Знайома картина?
 • У деяких випадках татуювання означають приналежність людини до якоїсь групи або організації.
 • Людина хоче висловити протест. Зазвичай це стосується підлітків, які бунтують проти батьківського виховання або ще чого-небудь.

Цей список причин можна продовжувати дуже довго. Крім того, ви розумієте, що при бажанні можна вигадати собі нові причини, тільки нам відомі.

Але деякі особливі причини виявляються лише в деяких історіях з життя.

Читав про одну 35-річну дівчину, яка працює юристом. Вона на тильній стороні своєї долоні набила ініціали свого колишнього хлопця.

Вони нагадують їй про те, що коли-то з-за нього вона мало не втратила себе. Вона опинилася в психологічному полоні від того хлопця і захворіла ненормальною залежністю від нього. А коли він її кинув – вона цілий рік не могла прийти в себе.

Але потім дівчина показує тату на своїй шиї, де зображені крила. Вона каже, що це символізує її свободу від тієї страшної залежності. Так що ось так буває… Серйозно, зі змістом…

Інша дівчина зважилася зробити собі наколку після перегляду фільму «Дівчина з татуюванням дракона». Так як на її роботі, потрібно дотримувати строгий стиль одягу – дівчині подобається що під цією офіційною одежей причаївся її особистий дракон.

Батько-далекобійник набив на шкіру зображення свого маленького сина, з яким вони довго не бачаться. Це дає відчуття батькові, що синуля постійно поруч.

А ось закохана парочка. На тілі кожної з них особливі знаки. Вони означають символ вічної відданості. Вони розлучилися на 5 років, але зберігали один одному вірність. Потім вони возз’єдналися і живуть разом.

Настав час розглянути найголовніші моменти, над якими обов’язково потрібно поміркувати перед тим як прийняти усвідомлене рішення – набивати тату або ну його в пень…

Основні типи тату

Звичайно перераховувати всі види татуювань немає сенсу. Чому? Та тому що постійно з’являються нові види.Перелічимо більш-менш поширені:

 • ЗОБРАЖЕННЯ ФЛОРИ І ФАУНИ (ТВАРИН І РОСЛИН). Ці зображення часто означають якості характеру, риси особистості. Саме такий зміст у них вкладають носії.
 • ЕТНІЧНИЙ СТИЛЬ. Це всілякі чудернацькі візерунки, які раніше робили на собі різні народи і племена. Наприклад, стиль «Трайбл». Він характерний тим, що на тіло наноситься візерунок зоотематики. Мені чомусь відразу згадалася Кіра Найтлі, яка виконувала роль воїна піктів у фільмі «Король Артур» 2004 року. Така ефектна татуйована дівчина з диких племен.
 • КІБЕР-СТИЛЬ («БІОМЕХАНІКА»). Це зображення мікросхем на тілі, малюнки суглобів з механічними сполуками, комп’ютерних героїв.
 • НАПИСИ НА РІЗНИХ МОВАХ. Ну звичайно ж написи, куди ж без них. Головне щоб без помилок, і з правильним перекладом (особливо ієрогліфи).
 • ПОРТРЕТИ ДІВЧАТ. Зазвичай роблять «на удачу», якщо хто-то це серйозно вірить. Можуть виконуватися в стилі «Олд скул» або «Нью скул».
 • ЧІТКА ГЕОМЕТРІЯ. Цей стиль заснований на зображенні чітких геометричних фігур в різних інтерпретаціях. Іноді повну картину і чітку геометрію можна побачити лише поєднавши разом 2 частини тіла, наприклад передпліччя.
 • СТИЛЬ «БЛЕКВОРК». Самий відповідний стиль для перекриття різних дефектів на шкірі (рубців і шрамів) і старих горе-татуювань, тому що тут переважають великі темні плями (тон або півтон). Підходить як для хлопців так і для дівчат. Дуже набирає популярність. Бачив не раз тату в цьому стилі. У хлопця 2 гомілки були розмальовані. Був зображений ліс злітають з птахами.
 • До нестандартних (на мою думку) можна віднести малюнки в стилі гравюри, точкові малюнки стилю «дотворк», стиль мінімалізму, трафарету, полінезія (той стиль, в якому виконані тату Дуейна Джонсона) і т. д. та й саме поняття стандарт-нестандарт в цій розвивається тобі тут досить сумнівно.

  Фізіологічні моменти

  Зараз вже мало хто порівнює татуювання з кримінальниками. Так, такий стереотип є, але останнім часом значно втратив свій вплив на тлі синьої молоді. Зараз все менше людей так вважає.

  Тут можна сказати лише одне – ті в’язні, на яких рівняються в даному випадку, робили наколки зовсім іншими матеріалами і з зовсім іншою технікою виконання. Справжні профі роблять все сучасними інструментами, одноразовими голками і за досить солідну суму.

  Я поцікавився вартістю виконання tatoo-робіт у себе в Краснодарі і з’ясував що це 6-8 тис. руб. за 3-4 години роботи. Тобто година коштує приблизно 2000 руб. Але ціна змінюється в залежності від регіону проживання, природно. У Москві за годину роботи візьмуть вже 3-4 тис. руб. Коротше недешево.

  Зводити тату вдвічі дорожче, ніж його зробити, причому це болючіше.

  Тепер давайте розглянемо найважливіші фізичні моменти. Подумайте над ними до того, як будете розфарбовувати своє тільце.

  1. «Що буде в старості?»

  Напевно це перше, що можна почути від людей, які проти tatoo. Одні переживають про фізичну сторону питання – як виглядатиме татуювання на в’ялій шкірі в старості. Інших більше турбує моральна сторона питання – наскільки розумно буде виглядати бабуся з тату на попереку.

  Ну що ж. Особисто я цілком підтримую ці побоювання, насамперед морального плану. Але правда в тому, що покоління, яке цінує чистоту тіла і духу відходить у минуле. В переважній більшості люди, яких не турбує ні свою, ні чужу здоров’я, насамперед моральне.

  Цікавий факт: педіатр Тімоті Робертс з клініки Рочестерського університету (США) провів спеціальне дослідження. Він опитав 600 16-річних хлопців та дівчат і з’ясував, що в інтимні стосунки вступали 83% тих, хто мав татуювання, і лише 36% не татуйованих підлітків.

  І коли люди мого покоління постаріють – навряд чи їх буде дивувати татуйована бабуся, адже вони виросли в оточенні всього цього.

  Що ж стосується суто фізичної сторони, то тут потрібно звернути увагу на кілька фактів:

 • Татуювання не наносять на шкіру один раз. За нею потрібно постійно доглядати і під час загоєння, і потім протягом всього життя.
 • Приблизно раз в 3-5 років робляться коригування, додаються додаткові елементи.
 • У своєму житті я бачив одну людину-професіонала, який працював зі мною в меблевому магазині складальником меблів – його звали Сергій. Він також професійно бив татуювання на дому, різнокольорові. На прикладі його тіла я побачив що значить «додавати елементи».
 • Фарби можуть тьмяніти, розмиватися, шкіра має властивість піддаватися деформації.
 • Досвідчені майстри знають як розташувати татуювання з урахуванням старіння шкіри і її в’ялого стану в майбутньому.
 • Але старість є старість, і від її наслідків не врятує навіть самий крутий tatoo-профі, тому татуювання буде вже не та, це 100%. Про це варто подумати.

  2. Небезпека зараження

  Це можливо тільки у випадку вкрай неякісного виконання. Якщо використовуються одноразові голки – це виключено.
  Тому якщо вже вирішили набити собі тату – робіть це тільки в солідному салоні, а не в якому-небудь «зачуханном» підвалі. Начебто це очевидно, але як і раніше існує ця проблема.

  Люди як і раніше заражаються Снідом, гепатитом В і С, заробляють собі сепсис, страждають від алергічних реакцій – і все це в результаті не стерильності процесу.

  До того ж багато лікарі-дерматологи називають шкіру «злопам’ятним органом». Вони попереджають, що наслідки від наколки можуть проявитися через роки. Наша шкіра на це все таки не була розрахована.

  Дівчатам не рекомендується відвідувати tatoo-салон у «критичні дні», тому що і без того жахливий стан погіршиться процедурами, до того ж у ці дні падає імунітет.

  3. Це на все життя

  Так як ми тут говоримо про справжні татуювання, а не про дитячих переводках з фантиків – до цього треба бути готовим. А чи готові ви жити з цим все життя? Чи усвідомлюєте це?

  У деяких досвідчених тату-салонах, які вже зарекомендували себе – завжди висять попередження про те, що «тимчасових татуювань не буває».

  На долонях і ступнях татуювання живуть приблизно 2 тижні. У цих місцях дуже активне відновлення шкірних покривів.

  Якщо ж вам кажуть що можна набити тимчасову, то це означає або що фарбу будуть вганяти не глибоко під шкіру, або що будуть використовувати фарби для перманентного макіяжу.

  Завжди найдокладнішим чином дізнавайтеся ці моменти, нехай вам майстер розповідає все. Є маса випадків, коли люди потрапляли на шахраїв, які роблять тату, які з часом розпливаються.

  4. Больовий поріг

  У кожного він свій. Одна жінка поділилася своїм спостереженням. Вона розповіла, що накаченим, грубим мужикам часто дуже боляче, коли їм набивають тату. У той же час ніжні дівчата часто кажуть що взагалі нічого не відчули.

  Тому немає сенсу серйозно ставиться до слів інших типу «так не сси ти – це як комарик кусає». У вас будуть тільки свої відчуття.

  За відчуттями людей, які побували під голкою – найболючіше татуировать груди, спину і ребра.

  Психологічні і моральні аспекти

  А тепер доторкніться з тонкими матеріями, які я вважаю — є ключовими в цьому питанні. Ні больовий поріг, ні ціна за татуху не є базовими в цьому питанні. Все починається з голови.

  1. «Тіло людини красиво саме по собі»

  З цим я погоджуся на всі 100%. Особисто я вважаю що так і є. Але правда в тому, що зараз багато людей виглядають зовсім не красиво в силу своєї спадковості, інші вбивають свою зовнішність неправильним способом життя. Якщо ж трапляється так що одне плюсується до іншого – ну тоді це взагалі жесть…

  Тому для таких людей татуювання служить свого роду компенсацією. Гарніше вона їх не робить, але, принаймні звертає на них увагу. Це нерозумно і сумно одночасно. Шкода, що багато роблять наголос саме на зовнішність, але саме до цього спонукає сьогодні навколишній світ, реклама, нав’язуваний стиль життя, тому цього явища дивуватися не доводиться.

  Інші ж ударятюся у своєрідну філософію на тему «ця татуювання є продовженням мого тіла», «це частина мене». І тільки людині відомі мотиви цих слів.

  2. Повне оновлення особистості

  Цієї проблеми не можуть зрозуміти ті, хто ретельно продумав свою tatoo. Так як воно стає «частиною їх самих», як говорилося вище – то вони навіть не замислюються над тим, що малюнок їм набридне коли-небудь або що вони почнуть по іншому до нього ставитися.

  Якщо ж тату було виконано по дурості – воно видаляється лазером. Але крім поспішного рішення набити малюнок, має місце бути також повне перетворення особистості людини, її внутрішньої сутності.

  В таке перетворення зараз мало хто вірить насправді, але з досвіду скажу – я бачив тисячі таких людей в силу тих кіл, де я спілкувався і спілкуюся дотепер. З роками я дізнаюся все більше таких людей.

  Запам’ятав одного чоловіка, якого звати Вітя. Ще до війни на Донбасі він жив у моєму місті Горлівка. Його тіло було настільки «зататуированным», що коли він у плавках ходив по пляжу – то багато хотіли з ним сфотографуватися. Деякі кидали мавпочок, удавів, з якими пропонують сфотографуватися на пляжах і фоткались з ним… Він синій з голови до п’ят, сидів у в’язниці.

  Але потім цей чоловік почав вивчати Біблію (не читати, а саме вивчати). Те, що він звідти дізнався – повністю змінило його особу до невпізнання. Щоб приховати ті ганебні татуювання, які йому виконали в смутні часи його життя й які стали ненависні йому тепер – він навіть у спеку носить сорочку з довгим рукавом по сей день.

  Так що, коли будете вирішувати робити собі тату чи ні – врахуйте і те, що ваша свідомість може кардинально змінитися з часом. Це не можна ігнорувати думаючим людям.

  3. «Синя хвороба»

  Це своєрідний діагноз для людей, які стали залежними від татуювань. Часто це має чисто чуттєві коріння. Тобто ці люди стали залежними від того драйву та адреналіну, навіть болі, які вони отримують у процесі роботи голки.
  Можна виділити деякі етапи цього психічного розладу:

  • Спочатку з’являється одержимість самою думкою зробити tatoo.
  • Потім людина наважується зробити першу наколку.
  • Далі слід планування. Скільки ще малюнків потрібно нанести на тіло і коли це потрібно зробити.
  • Коли більша частина тіла вже покрита малюнками, людини вони починають дратувати, він відчуває безсилля, може впасти в депресію, йому вже не подобається як він виглядає.

  Щоб не впасти в цю хворобу психологи радять простий метод – просто не робіть першу наколку. Всього…

  4. Сакральний сенс (тільки для особливої категорії людей)

  Відразу хочу попередити що цей пункт тільки для віруючих людей. Решта — сміливо проходьте повз, так як дана інфа не буде мати для вас сили. І глумитися над цим не варто.

  Якщо ви вірите що ми з’явилися в результаті еволюції, — ця інформація не для вас. А віруюча людина це той, хто визнає що існує духовний світ, Бог, що існує ворог Бога, Диявол (не у вигляді невиразного зла, яке живе у людини в душі, а як реальна духовна особа), що існують злі духовні особистості (демони), які впливають на людей.

  Ще слід уточнити, що під віруючою людиною також мається на увазі той, хто серйозно ставиться до Біблії і довірять її повідомленням (тієї інформації, яку вона в собі несе). Тому що саме ця книга дає нам відповіді на основоположні питання про минуле, сьогодення і навіть майбутнє, про життя, смерть і про сенс всього. Не дарма її називають Словом Бога.

  Так як я віруюча людина і займаюся вивченням Біблії багато років — я знаю про що кажу. Більш того, не тільки теорія, але й мій власний життєві досвід, реальні випадки з життя людей, яких я знаю особисто — все це переконує мене в правдивості нижческазаного.

  На перший погляд це питання не вписується у формат даної статті. Але це тільки так здається. На жаль, сакральна сторона медалі в «татушном» питання хвилює далеко не всіх. Чи хвилює не в тому напрямку. А тепер, власне — до справи…

  Одним повністю наплювати на те, що символи, які вони наносять на тіло мають магічну силу і досі використовуються в магічних практиках. Інші, навпаки, намагаються в це вникати і наносять їх, наївно вважаючи, що це зробить їх особливим, якимись носіями невідомої сили.

  Проходить час і ця людина біжить стрімголов у той же салон, щоб звести свою магічну татуювання, яку він нещодавно набив. Майстри tatoo-послуг в один голос говорять про те, що часто зводять саме магічні татуювання, тому що їх носії раптом зрозуміли, що зробили помилку і що їх життя круто змінилася в гіршу сторону.

  Це дуже серйозно, хлопці. Дуже. З цим жартувати не можна. Це все реально. Якщо розглянути найдавнішу історію тату, самі витоки, то майже у всіх випадках ми виявимо, що сенс нанесення на шкіру малюнків був тісно пов’язаний або з поклонінням духам або з язичницькими обрядами.

  Відрізняються лише народи, території, самі малюнки, але суть залишається одна. Наприклад, у народу Маорі, який проживає в Новій Зеландії — татуювання це цілий сакральний обряд, пов’язаний з світом духів. Там тату роблять не голками а технікою надрізів спеціальними зубилами.

  Сьогодні звичайно вже ніхто не заморочується на цьому. Наприклад в 1800-х роках племена Борнео почали обмінюватися дизайнами своїх сакральних татуювань між собою, поки їх справжнє значення не загубилося повністю.

  Що вже говорити про наш час, коли люди перестали розуміти суть навіть найпростіших життєвих речей. Вони не те що в значенні татуювань, вони в своєму житті розібратися не можуть.

  Стерлися грані, розмилося значення, загубився сенс. Більше того, ми бачимо, що думка людей з різних питань трансформується з часом. АЛЕ… дещо залишилося колишнім. Залишився незмінним духовний світ. Так, хлопці. Він існує і не залежно від того, вірите ви в це чи ні – він має вплив на людей. Багато моїх знайомих переконалися в цьому на власному гіркому досвіді.

  А тепер подумайте ось про що. Якщо людина ставить на своєму тілі особливий магічний знак, який використовується для спілкування з світом духів – то хіба це не розцінюється як свого роду запрошення, заклик? Людина чітко висловлює свою згоду на участь у його житті злих духів. І якщо ці магічні символи, руни, пентаграми мали свою дію раніше, то що змінилося зараз? Мода? Так, вона змінилася. Але як вона вплинула на духовний світ? Та ніяк.

  Мова йде про темних представників духовного світу, демонів. Згідно Біблії вони вводять людей в оману по всій землі. Вони ж відповідальні за поширення найнебезпечнішою брехні — неправдивих релігійних навчань, які ганьблять Бога (таких як існування вогняного пекла де люблячий Бог дає грішникові вічно мучитися за 60-70 років свого грішного життя).

  Магія — це один з методів, який використовують демони для того щоб ввести людей в оману. Тому не існує білої або чорної магії — все це адреси однієї контори і все це зле в очах Бога.

  Будьте впевнені — демони добре потрудилися щоб привести людство в той умонастрій, в якому воно знаходиться зараз. Чи варто дивуватися що з’явилася мода на магічну символіку у вигляді тату на тілі? Аж ніяк. Таврують себе люди цією нечистю наліво і направо, часто не розуміючи що до чого, яку небезпеку це в собі несе, які наслідки.

  Нікого не збираюся в цьому переконувати, але сам в цьому переконався. Я особисто знаю деяких людей, які раніше були тісно пов’язані з магією і спілкувалися з духами. Вони розповідали дивні, страшні речі які з ними відбувалися. І тільки з допомогою Бога, завдяки своїм титанічним зусиллям, витративши на це багато часу — вони змогли звільнитися від демонічного впливу.

  На них не було особливих татуювань, але у них були особливі предмети, які вони використовували в окультизмі. Перше, що вони зробили — викинули їх. Так невже ви думаєте що татуювання мають менше значення? І чи зможете ви їх просто викинути, коли прийде час? Подумайте над цим.

  Для віруючих людей, для християн (не просто для тих, хто носить хрестик, слід каламутним релігійних обрядів сумнівного походження, а для тих хто розуміє суть своєї віри) буде корисно згадати що в Біблії записано таке повеління:

  «Не робіть нарізів на тілі заради мертвої душі і не наносите на себе татуювання…»

  Книга Левит 19:28 (1512 рік до н. е..)

  Ці слова були сказані Богом давнього Ізраїлю. Стосуються вони нас зараз? Так. Незважаючи на те що зараз люди майже не враховують думку Бога, не цікавляться Біблією і тим що там написано – думка Бога на рахунок татуювань не змінилося, особливо якщо врахувати містичний сенс багатьох тату. Точно так само не змінилося ставлення до демонів тим татуювань, які мають до них безпосереднє відношення. І їм все одно — це модно зараз чи ні.

  1 серпня 2018 року в Канаді здійснив самогубство знаменитий «Зомбі-Бой» (Рід Дженест). Хлопцеві було всього 32 роки і він був тату-моделлю. 90% свого тіла він покрив татуюваннями містико-демонічного характеру. Кістки, черепи, потворність і все в цьому дусі.

  Перед смертю він написав у соц. мережах вірш з містичним сенсом де згадуються «стародавні вузькі врата смерті». Про своє захоплення зомбі-темою він говорив що це не просто захоплення жахами — «все набагато глибше». Цікаво, що сам хлопець говорив про свою одержимості життям, тобто хотів жити яскраво і просто жити.

  Всі кажуть, що у хлопця були проблеми з психікою, тому він і вчинив суїцид. Леді Гага, яка працювала з ним — дуже чуттєво прокоментувала цю подію. Вона жалкує про те, що в наш час психічний стан людини не висувається на перший план. Але мало хто розуміє, що насправді стоїть за цим розладом психіки у хлопця. Звичайно, я не можу нічого стверджувати напевно, але впевнений на 99.9% що за цим стоять демони. Вони і є причиною психічних хвороб у подібних випадках.

  Причому тут тату, запитаєте ви? Своїми татуюваннями та іншими областями життя — цей хлопець запросив демонів в своє життя. Дав їм дозвіл впливати на нього і зруйнувати в результаті його життя.

  Я просто хотів вам показати на конкретному прикладі, що зв’язок з містичними справами і захоплення всієї цієї потойбічної темою — часто призводить саме до таких наслідків. Це реально! Це не жарти, друзі! Тому вам не варто зв’язуватися з демонічною тематикою татуювань. Навіть якщо вас цікавить тільки естетична сторона малюнків, в майбутньому ви можете випробувати бажання вникнути в це глибше і вас просто затягне в це.

  Робіть свої висновки. Всі наші рішення мають наслідки. Татуювання – це серйозне рішення. Якщо ви вирішили зробити її, то не в якому разі не зв’язуйтеся з магією в будь-якому її прояві. Забудьте про всякі рунах, пентаграммах і т. д. Мій вам рада. Обходьтеся нейтральними ескізами.

  На цій ноті я закінчую цю статтю. Рішення за вами, друзі… І головне — не поспішайте…

  comments powered by HyperComments

  P.S. Підписуйтесь на оновлення блогу, щоб нічого не упустити! Якщо ви хочете придбати якісь спорттовари, спортивне харчування або добавки – можете скористатися цією спеціальною сторінкою!

  Цією статтею варто поділитися