Як накачати мязи спини — нестандартна методика

259

Вітаю вас! Сьогодні поговоримо про тренування спини. Наука про м’язовий зростання ще не до кінця вивчені причини росту м’язів. Але точно з’ясувалося, що ростом м’язів керують наші гени. У своєму звичайному стані наші гени дрімають. Вони, як комп’ютер в сплячому режимі, але тільки вивести їх з цього сплячого режиму лише одним натисканням клавіші – на жаль не можна. Зараз, мій друг — поговоримо про те, як можна накачати м’язи спини з досить незвичайною методикою, яка, можливо — зрушить з мертвої точки м’язи саме твоєї спини. Якщо раптом ти вирішиш це випробувати на собі…

Але наші гени здатні прокидатися під впливом навантаження. Але, як показали дослідження, то у звичайних любителів бодібілдингу кожна тренувальна програма діє лише 2-3 тижні. А потім походи в спортзал стають не надто ефективними. Накачування м’язів відбувається «вхолосту».

Наука надала революційний метод, щоб вийти з даної ситуації. Це новітня технологія! Виявилося, що потрібно використовувати в тренуваннях короткі цикли накачування м’язів. Так, це нам нагадує старий добрий циклічний метод, коли атлет спочатку набирали масу, а вже потім вимальовував на собі рельєф. Але тепер потрібно чергувати пампінг, роботу на силу малими підходами та базові вправи. Цю методику накачування м’язів випробував на собі легендарний Ронні Колеман. Він був у цьому, так би мовити – піонером.

У результаті застосування даного методу на практиці в аматорському спорті – призвело до приголомшливим, можна навіть сказати – до феноменальних результатів! Зростання м’язів бодібілдерів-любителів дуже прискорився. Але справжній «прорив» стався тоді, коли цю контрастну тренування стали застосовувати в межах одного тижня. Тобто стали застосовувати тижневі міні цикли. Сьогодні така методика є головною. Випробуйте її в накачуванні м’язів спини! Переконайтеся, наскільки ефективно це працює.

Зміст статті:

  • Подвійний удар
  • День 1: Сила
  • День 2: Пампінг
  • Основний секрет!

Подвійний удар

Тренувати м’язи спини потрібно буде 2 рази в тиждень. На першому тренуванні – розвиток сили. У неї будуть включатися базові, важкі вправа, головне з яких – підтягування. Це 100% потрібно робити, тобто підтягуватися. Це перевірено і затверджено! Ваша спина не буде мати успіху, поки ви не будете підтягуватися в одному сеті не менше 10 разів.

Друга вправа – важка тяга до пояса в нахилі. В кінці тренування – ще більш важка тяга гантелі однією рукою в упорі. Так, це жорстке напруга під час накачування м’язів спини – буде стресом для організму, причому не кислим! Але це і буде будити наші гени. Нехай прокидаються, годі спати!

Але, от що, хлопці. Справа в тому, що на наступному тренуванні наші м’язи вже не здивувати таким методом. Парадокс, але після такої активації наших генів у справу включається спеціальний механізм придушення генної активності. Тобто ніби цей механізм говорить наших генах щось типу: «Ну що, прокинулися? А тепер пора знову «баеньки». І заколисує їх. Якщо б цього механізму не було, то цілком можливо, що зараз нашу планету населяли б величезні м’язові монстри, які пожирали б все навколо, маючи мега апетит.

От як раз зараз нашим генам і потрібен зовсім інший стимул. Цей стимул вже буде ґрунтуватися на шаленому пампинге. Так, потрібно буде зробити нашим м’язам спини справжній Pumping-effect, як назва мого сайту. Для запобігання перенапруги наших зв’язок – потрібно проводити цю накачування м’язів спини на тренажерах. Ніякого силового навантаження в цей раз! Тільки цільової пампінг і нічого більше!

Загалом, поєднання цих полярних режимів тренінгу при накачуванні м’язів спини в межах одного тижня – забезпечить вам потужний стимул для генів. А це принесе вам потужний приріст м’язів спини! Так, до речі. Для інформації. 540 підтягувань – рівно стільки зробив англієць Стефан Гиланд протягом півгодини. Це новий світовий рекорд, зафіксований в 2009 році. Це на 6 підтягувань більше, ніж у колишнього рекордсмена.

День 1: Сила

Вправи Підходи Повторення
Підтягування 5 до “відмови”
Тяга штанги в нахилі 5 8
Тяга гантелі в упорі 5 8 на руку

День 2: Пампінг

Вправи Підходи Повторення
Широка верхня тяга 5 15
Тяга Т-штанги 5 15
Тяга до поясу сидячи 5 15

Основний секрет!

У цій програмі, в силових підходах потрібно буде виконувати 8 повторень. Начебто все просто. Бери важку вагу і долбі до відмови. Але ні! Не все так просто. Адже потрібно буде виконати цілих 5 підходів. А з кожним підходом сили будуть зменшуватися і, зрештою, в останньому підході ви зробите 5-6 повторень, а може бути і менше. Але цього ніяк не можна допустити, тому що саме останній 5-й підхід і буде найефективнішим, самим вибуховим для запуску механізму активації наших сплячих генів. Цей механізм струсоне м’язову клітку до підстави.

А робити потрібно так. Виберіть собі вагу, з яким ви зможете зробити 10-12 повторів. З такою вагою і боріться за силу, але в кожному підході робіть тільки 8 повторень. І, увага! В останньому сеті ви повинні зупинитися за повтор до «відмови»

Таким же чином потрібно вчинити і тренуванні на пампінг. Хоча і потрібно буде виконувати 15 повторів, але робочий вага повинен бути таким, щоб можна було виконати мінімум 18-20 повторень до «відмови». Робіть всі підходи по 15 повторень і ніякого «до відмови» у фінальному підході. Чому? Тому що занадто велика нервова напруга намертво блокує механізм активації генів. Тобто сильно круте напруга – це теж недобре.

У всьому потрібна міра — це факт, і тренування м’язів не виняток. Надмірний фанатизм недоречний і тут. Стрес є стрес! Адже ви напевно самі помічали, що коли сильно переживаєте з-за чого-небудь, посварилися з дівчиною наприклад або з дружиною, сильно переживаєте за іспити м’язи в цей період якісь… ну в загальному не в формі. Та й результати від тренування залишають бажати кращого. Тому при накачуванні м’язів спини і не тільки, непритомні стани після підходу протипоказані!

comments powered by HyperComments

P.S. Підписуйтесь на оновлення блогу, щоб нічого не упустити! Якщо ви хочете придбати якісь спорттовари, спортивне харчування або добавки – можете скористатися цією спеціальною сторінкою!

Цією статтею варто поділитися