Як вибрати пляжні шорти

8-28-2019

З цілком зрозумілих причин чоловіча пляжна мода відрізняється набагато меншою різноманітністю, ніж жіноча. У цій статті ми розглянемо основні типи чоловічих плавок для пляжу і з’ясуємо, яким типам фігур вони підходять.

Хочемо порекомендувати купити Пляжные шорты

Класичні плавки (сліпи, бріфи) – найпопулярніший вибір серед чоловіка нашої країни і європейців. Підходять чоловіком з ідеальною і просто стандартною фігурою. Якщо ж у вас точений “кубічний” прес і красиві рельєфні м’язи – тоді ви можете дозволити собі і бріфи з дуже вузьким бічним швом. Для більшості ж чоловіків підійдуть класичні плавки з середнім бічним швом.

Короткі шорти « “повсякденний” і дуже комфортний вид чоловічого пляжного одягу. Володарі гарної фігури в таких плавках вразять красунь своїми м’язами, та й середньої комплекції чоловіки будуть виглядати в них цілком непогано. Основні переваги плавок-шорт – комфорт і універсальність. Їх можна надіти і на пляж, і в басейн.

Бермуди – це широкі, що доходять до колін, об’ємні плавки-шорти з яскравих тканин, які підходять чоловікам з будь-яким типом фігури. Ті, у кого нестандартні ноги (криві, товсті, занадто худі, волохаті і т. п.) в таких плавках-шортах не будуть соромитися – Бермуди все прикриють (вони навіть можуть відвернути увагу оточуючих від занадто круглого живота).

Стрінги – якщо ви задумалися про таких плавках, то поспішаємо вас попередити – для чоловіків стрінги не є частиною пляжного гардероба. Їх одягають тільки в професійних цілях стриптизери, бодібілдери або виконавці екзотичних танців.

Отже, тепер ви знаєте, які бувають чоловічі плавки для пляжу. Вибирайте ті плавки, які вам найбільше подобаються, і в яких ви відчуваєте себе максимально зручно!