Вибір ракетки для сквошу

2-13-2020


Хочу відразу сказати що хорошу ракетку для Гри сквош ви можете придбати в магазині TennisOK , або перейшовши за цим посиланням.
Люди, які ніколи не грали в сквош думають, що це забава, фітнес для тих, хто не грає у великий теніс або зовсім про це не думають. Однак, доведено, що навантаження під час гри в сквош нічим не поступається іншим видам фізичної активності, і, крім того, розвиває витривалість, так необхідну для гри у великий теніс на високій швидкості.

Якщо ви вирішили купити ракетку для сквошу, ми радимо вам звернути увагу на ракетки для сквошу HEAD, які зарекомендували себе як надійне і маневрене обладнання для цього виду спорту. Ви можете купити ракетку зі струнами або без, а також кілька ракеток для сквошу, щоб ваші друзі завжди могли приєднатися до вас в залі.

Правильно вибрати ракетку для сквошу може тільки досвідчений гравець. Але навіть новачки повинні знати деякі особливості вибору ракеток:

  1. Потрібно зробити сильний мах кожної з обраних ракеток, прислухаючись до свисту розсікається повітря. Самий тихий звук виробляє найбільш аеродинамічна модель, яка вимагає менших зусиль для замаху.
  2. Тримаючи ракетку під кутом 45º потрібно виконати рубає рух. вибір моделі ракетки для сквошу потрібно зробити на користь тієї, у якій зміщення ваги від ручки до верхівки голови і назад буде найменшим.
  3. Вдарте по струнах долонею, модель з мінімальною вібрацією і буде кращим вибором.

Також слід звернути увагу на захисні накладки на голові ракетки, потоншення в основі голови ракетки (воно не повинно бути значним) і форму ручки (найкраща ручка має перфорацію і опуклості).

Недорога ракетка для сквошу AFT Discovery Graphite Comp. Pack-це обладнання топ рівня для новачків і навчаються гравців. Цей комплект містить: ракетку з графіт-композиту, 2 м’ячі Championship (дві жовті точки) і окуляри.

Нова ракетка для сквошу Cyrus 145, включає в себе технології d3o™ і Innegra. Ракетка з формою “Teardrop” з потужна і неймовірно точна. Виробник свідчить, що технологія “Інтегра” піднімає сквош, як вид спорту на абсолютно новий рівень завдяки жорсткості і легкості нових волокон, з яких виготовлена ракетка. Вуглецеві волокна складають ультражорсткий гібридний композит, завдяки якому поглинаються вібрації від ударів. Вібрація зменшується на 17%! Завдяки цьому ракетка працює більш точно.

Абсолютно нову ракетку для сквошу HEAD Xenon, що вийшла в 2013 році вибрав для своїх тренувань Карім Дарвіш. Та ж технологія Інтергра, що дає потужність і комфорт під час гри дозволяє йому і багатьом іншим спортсменам домагатися найлчших результатів під час гри в сквош.

Ще один приємний момент: Сквош допомагає схуднути! Півгодини гри в сквош призводять до втрати 300 кілокалорій — приблизно стільки ж людина втрачає за півгодинну прогулянку на лижах або велосипеді, або ж граючи в теніс або ракетбол.