На руїнах алкогольної деградації або як підірвати будинок по пяні. ПП в Краснодарі — вибух побутового газу в житловому будинку (10 березня 2018 р.)

220

Всім привіт! Сьогодні так сталося, що я вирвався з роботи раніше і запланував собі купу справ по своєму блогу. Але коли я прийшов додому, то одна новина порушила всі мої плани. Сьогодні, 10 березня 2018 року, о 10.20 по МСК стався вибух побутового газу в Краснодарі в одному з сусідніх будинків мого житлового району. Дуже близько від мого дому — 2 хвилини ходьби!

За даними ЗМІ постраждало 7 осіб і з них 2 дитини. Ніхто не загинув. А сталося це з вини одного з неблагополучних мешканців, алкоголіка-дегенерата. Ось що кажуть мешканці цього будинку і очевидці самого вибуху. «Він включив газ у себе на кухні і мабуть забув про це, потім захотів закурити і стався вибух. Його викинуло у вікно».

Чоловік отримав сильні опіки, впав аж з 5-го поверху, але вижив. На даний момент за повідомленнями ЗМІ на нього заведено кримінальну справу за кількома статтями «Заподіяння тяжкої шкоди здоров’ю по необережності» і «Знищення або пошкодження майна з необережності».

Ось кілька відео цієї пригоди, які швидко з’явилися в мережі:

Під час вибуху моя дружина була вдома і їй довелося випробувати деякі наслідки вибуху. Вона сказала що скла сильно тремтіли і одне з вікон навіть саме приоткрылось від вибухової хвилі.

Це нагадало їй про «звуках батьківщини», як вона сказала. У нас на Донбасі це було звичайною справою, коли ми там ще жили. Снаряд міг впасти де завгодно, влетіти в будь-який будинок. Та й зараз там ситуація все ще не стабільна.

Коли я побачив цей зруйнований будинок, то у мене теж склалося враження ніби з Донбасу я і не виїжджав. Дуже неприємні відчуття і спогади спливли в пам’яті.

Під час вибуху я як раз перекушував фруктами за графіком у себе на роботі і відчував повний релакс! А тут така біда у людей трапилася. Можу собі уявити як вони перелякалися!

Зміст статті:

  • Декілька думок про те, що трапилося
    • Не бухайте, товариші!
    • Суворі багатоповерхівки
    • Будьте уважні!

Декілька думок про те, що трапилося

Погляд з боку на подію наштовхнуло мене на деякі думки.

Не бухайте, товариші!

Дуже неприємно усвідомлювати, що на Землі існують такі ось люди, які допилися до ручки і представляють серйозну небезпеку для суспільства. В даному випадку ніхто не загинув, але жертв могло бути багато.

Це добре що сьогодні день дощовий і дітей на вулиці у момент вибуху швидше за все не було. Але у нас в Краснодарі люди плодяться дуже серйозно і в кожному дворі багато дітей! Так ось цеглини, які впали вниз після вибуху — зім’яли некруто стоїть внизу машину. Це могли бути діти або перехожі!

Страшно подумати, до яких наслідків призводить алкоголізм в масштабах країни, світу, скільки від цього проблем, матеріального збитку і як руйнується мозок під його впливом! Не бухайте, друзі! Краще тренуйтеся і правильно харчуйтеся, щоб мислити тверезо і не допускати такої дикої тупості, яка буде смертельно небезпечна для вас і оточуючих.

Суворі багатоповерхівки

Так само не приємно усвідомлювати, що ми всі по-суті одне від одного залежить і цю залежність збільшує те, що ми живемо в багатоповерхівках. Прикра помилка одного — зачіпає відразу багато людей.

Хтось заснув з цигаркою в ліжку і ми отримуємо пожежа, яка зачіпає весь будинок. У кого-то рвонуло опалення, тебе залило а ти щойно зробив ремонт. Хтось газ підірвав і рознесло пів будинку. Ти сидиш такий у своїй квартирі і тут раптом великий БАДА-БУМ» — пол квартири знесло. Прикро, ну…

Ніколи не любив ці шпаківні, в яких ми живемо саме із-за цих випадків. Я вже не кажу про те, що в таких будинках огидна звукоізоляція. Але нічого не поробиш, далеко не у всіх є можливість жити у своєму домі, щоб хоч якось мінімізувати такі неприємні моменти. У багатьох і такого житла немає.

І знову ж таки — все це наслідки нашої гнилої фінансової системи. Більшість не може дозволити собі свій окремий будинок, бо немає грошей. Люди товпляться в містах, сидять один в одного на головах, тому що у великих містах крутяться гроші і сюди їдуть.

Будьте уважні!

Коли я стояв у натовпі людей біля того будинку — я підійшов до кільком жінкам, які якраз були мешканцями цієї 5-ти поверхівки і ми трохи поговорили. Одна з них у шутейной формі сказала «ой… у нас тут таких алкоголіків ставок-гати. Ті теж можуть щось натворити». І дуже багато хто в натовпі про це задумалися, заговорили. І це велика проблема насправді.

Від інших людей я почув що на мешканця цього вже скаржилися, але ніхто нічого не робив. У підсумку ми має трагічні наслідки. Зараз складно судити правильно про те, чия це вина, але те що в Росії в плані реагування на проблеми населення і на скарги все дуже погано — це факт. Може бути не скрізь, але загалом — все дуже сумно в цьому відношенні. Все робиться через одне місце і тоді, коли вже надто пізно.

Я вважаю що подібними питаннями повинні займатися спеціалізовані служби, у яких відпрацьовані схеми рішення подібних проблем з такими в стані деградації, небезпечними для суспільства людьми, служби, у яких є всі необхідні повноваження і т. д.

А криками і скаргами людей мало що можна зробити в сьогоднішніх реаліях. Та й за всіма не встежиш — це факт. Навіть сама оперативна служба — не досконала.

Все це говорить про те, що часто наша безпека — тільки в наших руках. Тому будьте уважні, друзі! При необхідності — не бійтеся проявити ініціативу в чомусь, що може убезпечити вас у майбутньому.

По дорозі додому з місця вибуху я йшов з цими думками і записав коротке відео:

На цьому я закінчую цю замітку і сподіваюся, що місцева влада оперативно допоможуть людям, які постраждали від цього лиха. А чи стикалися ви з чимось подібним. Напишіть в коментарях? І будьте обережні і уважні, друзі! Поки-поки…

comments powered by HyperComments

P.S. Підписуйтесь на оновлення блогу, щоб нічого не упустити! Якщо ви хочете придбати якісь спорттовари, спортивне харчування або добавки – можете скористатися цією спеціальною сторінкою!

Цією статтею варто поділитися