Пейнтбол

5-18-2021

Це не просто гра, а один з найкращих способів відпочити в компанії активних друзів, скинути напругу, показати себе з кращого боку і привести свою команду до перемоги. Докладніше дізнайтеся за посиланням paintball.ternopil.ua. Крім того, це, мабуть, найкращий вид корпоративного відпочинку, здатний підняти і зміцнити командний дух, згуртувати колектив.

Пограти можна на базі Пейнтбольного клубу – Арсенал – це найяскравіші враження для вас і ваших друзів. Ми надамо вам все необхідне для цікавої і безпечної гри — кращі сценарії, якісне обладнання tippmann, захисні маски з подвійним термальним склом.

Вам знадобиться обладнання , що включає в себе маску, костюм, жилет, маркер tippmann ft-32, заправку повітрям, супровід інструктора.

Купуючи більше 2 коробок (4тис. Куль), ви отримуєте в подарунок першу годину оренди обладнання (до 8 осіб)!Очевидно, що ми пропонуємо досить привабливу вартість пейнтболу в Тернополі.

Спектр розважальних послуг дуже широкий. Так, крім пейнтбольного клубу, ми пропонуємо прокат квадроциклів, снігоходів, прогулянки на лижах. Провівши адже день на свіжому повітрі, вдосталь накатавшись, погравши в пейнтбол, втомлені і задоволені ви зможете розслабитися, відпочити , посидіти в альтанці з шашличком. Ось він який-справжній корисний відпочинок! уточнити ціни, розрахувати вартість оренди майданчика та обладнання пейнтбольного клубу та інших послуг ви зможете, звернувшись до нас за вказаними телефонами на сайті.

Оскільки дана гра все ж являє собою спортивне змагання, ми забезпечуємо нашим гостям допомогу і підтримку досвідченого інструктора, який допоможе створити безпечні умови на майданчику.Ніколи не грали? це варто спробувати!

Ознайомитися з цінами на пейнтбол в Тернополі і записатися на гру можна за телефоном 097-720=66-14 звертайтеся і проводьте час дозвілля весело і іскрометно.