Епіляція волосся лазером

10-5-2021

Лазерна епіляція волосся на обличчі популярна завдяки безпеці, доступності та ефективності.На відміну від воску, бритвених верстатів, кремів, вона не викликає роздратування на шкірі, гарантує відсутність врослих волосків і інших негативних наслідків. Також хочемо вам порекомендувати Эпиляция волос лазером

І в московській філії і в клініці в спб лазерна епіляція обличчя проводиться на одному з найпотужніших, але делікатних апаратів – candela gentlelase pro u. Прилад гарантує довготривалий ефект – результат тримається від декількох років до десятиліть.

Щоб лазерна епіляція вусиків, скроневої області, інших зон пройшла максимально безпечно, рекомендується почати користуватися сонцезахисним кремом за 3 тижні до першого сеансу. Важливо відмовитися від сонячних ванн, солярію, автозасмаги.

В цей же час слід припинити видаляти рослинність усіма способами, крім гоління.

При прийомі будь-яких препаратів потрібно проконсультуватися з косметологом і, можливо, тимчасово відмовитися від деяких з них.

За 3 дні до сеансу слід перестати використовувати спиртовмісні косметичні засоби. У призначений день не можна наносити косметику.

За 1-2 дні до процедури слід збрити волосся.

Найкращий час для курсу-осінь, зима або початок весни. У травні або влітку особі необхідний захист від сонця. Перед початком сеансу фахівець визначає тип шкіри і волосся клієнта і налаштовує оптимальний режим роботи обладнання.

Ціна процедури включає:

Лазер впливає безпосередньо на фолікул. Отриманий за один сеанс результат збережеться на місяць, поки не почнуть рости «сплячі» волоски. З цієї причини для повного видалення рослинності необхідний курс з 5-10 сеансів.

Після процедури потрібно уникати високих температур (сауни, лазні), засмаги, пілінгу, походів в басейн. Вмиватися краще трохи теплою водою, а не гарячою або холодною. Також між сеансами не рекомендується використовувати косметичні засоби, що містять спирт або ефірні масла.

Перед виходом на вулицю на оброблену зону необхідно наносити сонцезахисний крем з високим фактором уф-захисту (більше 50). Для стимуляції відновних процесів слід використовувати “бепантен» або “пантенол” протягом 3 днів після сеансу.

Лазерна епіляція верхньої губи та інших зон обличчя рекомендується при наступних особливостях:

Про всі протипоказання вам повідомить лікар на попередній консультації.

Виникнення ускладнень зазвичай викликано недотриманням рекомендацій лікаря. Можлива поява фолікуліту, опіків, пігментації в зоні обробки. Також у пацієнтів може спостерігатися світлобоязнь через нещільне прилягання окулярів під час процедури.

Апарат candela підходить не тільки для обличчя; його рекомендують клієнтам, які бажають зробити епіляцію рук, ніг або всього тіла.

Назвемо головні переваги процедури:

А також радимо ознайомитися зі статтею про недоліки звичного гоління за допомогою бритви.