Як зміцнити і накачати мязи піхви. Елементарні вправа для жінок

889

Привіт, дівчата. Сьогодні заміточка для вас. Тема інтимна і не передбачає участь чоловіків. Дану статтю мені написала дівчина, копірайтер — я попросив її в загальних рисах висвітлити цю тему, так як це не моя стихія і міркувати на ці теми мені якось незручно. Але проблема є, і ми її обговоримо прямо зараз.

Багато жінок хочуть накачати інтимні м’язи з цілого ряду причин.

 • Деякі бажають поліпшити своє особисте інтимне життя.
 • Інші прагнуть максимально підготувати своє тіло до народження дітей.
 • А ті, хто вже пройшов через це бажають відновити і привести жіночі м’язи в тонус.

Давайте дізнаємося, як накачати м’язи піхви.

Навіщо це потрібно?

Тренування інтимних жіночих м’язів має назву «вумбилдинг» і має дуже багато переваг. Дуже важливе – це більш яскрава сексуальна життя для обох партнерів, у жінки збільшується якість і тривалість оргазму.

Також допомагає усунути безліч гінекологічних проблем, таких як порушення менструального циклу, полікістоз, проблеми з зачаттям. Натреновані м’язи піхви сприяють більш легкої вагітності і легких пологів.

Також відомо, що з віком і після пологів, м’язи жіночих статевих органів стають в’ялими і розтягнутими, що може негативно позначитися на якості статевих відносин.

З допомогою тренування інтимних м’язів, поліпшується кровообіг в тазу і органах малого тазу, запобігає опущення матки і сечового міхура. Також жінки з натренованими м’язами не страждають нетриманням сечі і калу.

Як ефективно накачати вагінальні м’язи?

Всі ці вправи можна виконувати в будь-якому місці і в будь-який час —перебуваючи в офісі, піднімаючись у ліфті або стоячи в черзі. Це абсолютно непомітно для оточуючих, але тим не менш дуже ефективно. Хоча перший раз все ж краще зайнятися в домашніх умовах, в розслаблений обстановці і повністю розібратися в технології виконання.

Найбільш популярна методика по тренуванню піхви носить назву вправи Кегеля. Ці заняття впливають на гладкі м’язи вагіни і роблять їх більш масивними. В результаті жінка буде здатна краще охоплювати ними чоловічий статевий орган під час інтимної близькості.

 • Стискання і утримування піхвових м’язів. Стисніть м’язи піхви і утримаєте їх в такому стані не менше п’яти секунд. Поступово збільшуйте час утримання. У середньому ви повинні виконувати цю вправу не менше п’яти хвилин на день.
 • Швидке скорочення м’язів(миготіння). Сильно напружуйте м’язи піхви і ануса, і швидко розслабляйте. Починайте з 20 разів, поступово збільшуючи кількість повторів до 100.
 • Виштовхування. Це вправа легше зрозуміти, тим хто вже став мамою. Рух подібне потуг, для дівчат без досвіду потрібно представити у себе в промежині чужорідний предмет і постаратися з силою виштовхнути його.
 • Затримка сечовипускання. Також рекомендується, але на кілька секунд. Це ефективна профілактика захворювання сечостатевої системи, в тому числі енурезу.
 • Розведення ніг в стійці «берізка». Ляжте на спину і станьте в стійку «берізка», як робили всі ми в дитячому садку. Потім почніть повільно розводити ноги в сторони, виконайте зведення ніг. Виконуйте 6-7 повторень за підхід протягом 3-5 хвилин. Робіть цю вправу повільно і усвідомлено, потроху збільшуйте амплітуду руху ніг.
 • Посилити ефект від вправ Кегеля допоможуть різні інструменти. Дуже ефективні вагінальні кульки, їх можна вводити і стискати просто протягом дня, а можна перед тренуванням, наприклад, присідання, і поєднати роботу над м’язами сідниць і піхви.

  Багатьох дівчат цікавить питання, за який час можна підвищити тонус м’язів піхви і відчути результат. Це індивідуально і залежить від багатьох факторів, але в більшості випадків ви зможете насолодитися досягненням мети через 1-2 місяці.

  Придбати вагінальний тренажер Кегеля високої якості можна ТУТ.

  Крім того, деякі дівчата використовують спеціальний гель для согращения м’язів піхви. Він допомагає відновитися після пологів і привести інтимну м’язи в тонус. Придбати можна ТУТ.

  Відгуки

  ВІДГУКИ ЛІКАРІВ: на думку гінекологів, вправи Кегеля ефективно допомагають не тільки відновити розтягнуті стінки піхви після пологів, але також і підготувати його до майбутньої вагітності та пологах. У жінок, завдяки посиленому кровообігу в малому тазі, покращується робота всіх органів, і нормалізується гормональний фон.

  ВІДГУКИ ЖІНОК: почнемо з того, що негативних відгуків практично немає. На питання «чи можна дійсно накачати м’язи піхви» — відповідь позитивна. Якщо працювати, то ефект обов’язково буде. Деякі дівчата стверджують, що отримали свій перший оргазм тільки після того, як прокачала свої інтимні м’язи.

  Багато відзначають ефективність вагінальних кульок для відновлення вагіни після пологів. Також в мережі знайшлося і кілька відгуків від дуже щасливих чоловіків. Вони відзначили, що секс з дружиною, накачавшей піхвові м’язи, став набагато краще.

  Дана коротка інформація вам допоможе хоч трохи ознайомитися з цією темою в загальних рисах. Спробуйте хоча б ті вправи, про яких написано в цій статті. Якщо успіхів не буде — вивчайте цю тему більш глибоко. Будьте сильні скрізь. А у мене все. Поки-поки…

  comments powered by HyperComments

  P.S. Підписуйтесь на оновлення блогу, щоб нічого не упустити! Якщо ви хочете придбати якісь спорттовари, спортивне харчування або добавки – можете скористатися цією спеціальною сторінкою!

  Цією статтею варто поділитися