Як вибрати велотренажер для дому?

3-25-2020


Неможливо купити велотренажер на століття, витративши на це всього одну хвилину-вам буде потрібно зробити мінімум 5 кроків. Потрібно звернути увагу на деталі, перевірити функціонал, покрутити педалі – і тільки тоді сказати “так” одному з тисячі тренажерів. А ще для початку можно звернутися за посиланням Велотренажеры киев і отримати консультацію професіонала, так напевно буде легше зробити свій вибір. Приступаємо до вибору!

Крок перший-ставимо мету
Чого ви хочете домогтися за допомогою велотренажера? Просто схуднути? Тоді вам потрібен тренажер з високою вагою маховика і великим навантаженням. Поліпшити стан серця і судин? Не скупіться на вбудовані тонометри, Вимірювачі пульсу і гнучкою системою регулювання. А для підтримки всього організму в тонусі підійде простий велотренажер з плавним ходом і мінімумом наворотів.

Крок другий-шукаємо комфорт
Сидіння і кермо повинні регулюватися по висоті, інакше вам буде жахливо незручно здійснювати тренування. Також варто перевірити, наскільки відкрита рама тренажера – від цього залежить, як високо вам доведеться перекидати ногу, намагаючись забратися на сидіння.

Крок третій-звертаємо увагу на систему гальмування
Вона може бути механічною, магнітною і електромагнітної. Механіка-недорогий і комфортний варіант, він підійде початківцям спортсменам. Недолік-це шум під час тренування і мінімум додаткових функцій. Також Механіка використовується в спін-байках-професійних велотренажерах, що імітують їзду на гоночних велосипедах. Тренажер з магнітною системою-оптимальний варіант для будинку. На такий велотренажер ціна адекватна, у нього широкий функціонал, але немає цікавих рішень. Чого не скажеш про електромагнітні моделі! Вони можуть порадити вам систему тренувань, визначити навантаження, порахувати пульс і калорії, а іноді і показати вам цікавий фільм.

Крок четвертий-дивимося на функціонал
Велотренажер без найпростішого комп’ютера-це вже минуле століття. Якщо у ваших планах-крутити педалі всього 2 рази в тиждень, то підійде і найпростіший набір функцій – показники часу, дистанції, швидкості, пульсу і витрати калорій. Не варто переплачувати за безглузді для вас Доповнення.

Крок п’ятий-визначаємося з ціною
Вартість велотренажерів варіюється від 5 000 до 120 000 рублів. Як ми вже говорили, вона залежить від системи гальмування і кількості функцій. Навряд чи вам буде потрібно професійний тренажер, але якщо у вас є можливість, купуйте велотренажер за середньою ціною з адекватним функціоналом.

Наші консультанти завжди раді допомогти вам, якщо ви сумніваєтеся. Рухайтеся вперед разом з нами!