Як діють на організм чоловіка афродозіаки

3-12-2020

Афродизіаки-не те, чим здається
Незважаючи на те, що ми звикли думати про афродизіаки як про доповнюючі засоби, в 17 столітті їх призначали подружнім парам, які не могли зачати дитину, як цілком собі ліки. І так, для людей, у яких є проблеми з кровообігом, певні продукти, розслаблюючі судини і збільшують приплив крові до геніталій, можуть бути корисні. Одним з таких препаратів є Тонгкат Али. Докдадніше про нього рекомендуємо дізнатися на сайті тонгкат али плюс цена До його складу входять тільки компоненти рослинного походження. Тому ймовірність побічних явищ мінімальна.

Мова в основному йде про продукти, що містять L-аргінін (амінокислоту, яка в організмі перетворюється в оксид азоту, розганяючи кров), таких як гарбуз, волоські горіхи і яловичина. А також про продукти з високим вмістом омега – 3 (лосось, авокадо) і протизапального кверцетину (Ягоди, виноград, червоне вино, часник і темний шоколад).

Але це, повторимося, працює тільки у людей з порушеною функцією кровообігу.

Що стосується всіх інших, то тут історія зі збільшенням сексуального бажання може бути не такою райдужною. У випадку з шоколадом, наприклад, не було знайдено жодних доказів. Та й взагалі немає наукових даних, які підтверджували б, що та чи інша їжа на це здатна.

Але існує одне небезпечне для здоров’я виняток-алкоголь. Ряд невеликих досліджень дозволив говорити про те, що його споживання в помірних кількостях може бути пов’язано з збудженням. Зокрема, червоне вино побічно пов’язане з сексуальною функцією через його потенційну користь для здоров’я серця. Хоча важливо розуміти, що цей зв’язок досі не є остаточним.