Жіночі фітнес-страхи. Найгарячіші питання про жіночих тренуваннях

262

Привіт, шановні дами, фитоняшки і всі-всі представники прекрасної статі! Сьогодні розберемо дуже цікаве питання. Що може заважати дівчатам займатися фітнесом? Що може їх хвилювати, коли вони думають про спорт, про фітнесі? Які цілі вони можуть ставити перед собою? Це все досить великі питання, на які так відразу не відповіси, так і відповісти можна зовсім по різному. Дівчата самі по собі є дуже складними істотами в плані емоцій, цілей, питань, та і взагалі. Навіть дивлячись на свою дружину, іноді я розумію, що я її зовсім не розумію. Але вона у мене розумниця, просто… просто вона жінка і цим все сказано…

Шановні дівчата, розділ на моєму сайті «Для дівчат» — я, зрозуміло, створив виключно для вас. І ця стаття – перша в цій рубриці. І саме в ній я хочу підняти найголовніші питання, що стосуються фітнесу для дівчат, хочу розібрати основні проблеми, які можливо вас хвилюють. Ця стаття буде особливо актуальна для вас, якщо ви ніколи раніше не займалися фітнесом, але роздумуєте про це серйозно.

Поставтеся до цієї статті більш-менш серйозно і нехай вона допоможе вам зробити генеральне прибирання у себе в голові. Ви можете повністю довіряти всієї інформації, яку тут побачите. Я дуже якісно пропрацював цю тему, звернувся до різних авторитетних джерел і вибрав саме потрібне і важливе. Отже, що хвилює дівчат у фітнесі найбільше?

Зміст статті:

  • «Я не хочу бути «качком», хочу бути жіночною…»
  • «Якщо я займаюся фітнесом, значить можу не обмежувати себе в їжі…»
  • «Я не можу зрозуміти, з чого почати тренування…»
  • «У мене мало часу і я не відчуваю результатів…»

«Я не хочу бути «качком», хочу бути жіночною…»

Ось каже мені дружина: «Я хочу робити якісь вправи, щоб бути в тонусі, виглядати стрункіше!». Добре, чудова мета. Але коли доходить справа до дій – ось тут проблема. «Це вправа дуже важкий, я не хочу його робити, мені великі м’язи не потрібні» — чую я. І це цілком нормальне питання, нормальне побоювання. І, хоча, 100% звичайна дівчина не зможе розгойдатися до рівня чоловічого тіла – тут важливий психологічний аспект. Вона переживає і це їй заважає, відволікає її.

Щоб тверезо подивитися на цю ситуацію – вам потрібно знати дещо про тестостерон. Цей гормон домінує в чоловічому організмі і прямим чином впливає на ріст м’язів і їх відновлення. Він впливає і на силу чоловіка. Але в жіночому організмі цього гормону так мало, що дівчині потрібно мінімум 3 роки спеціальних тренувань з величезними вагами, щоб стати схожою на чоловіка. Крім цього дівчина повинна дотримуватися особливої дієти для набору м’язової маси.

Звичайний фітнес для дівчат не зробить вас «качками», як би ви не старалися. Запам’ятайте це! Фітнес допоможе вам тримати в тонусі весь організм, включаючи ваші м’язи. Деякі види фітнесу допоможуть вам спалити жир, причому за короткий час. Ваша жіночна фігура буде лише підкреслено і гарнішати, причому без всяких побічних ефектів.

Так, до речі — раджу до вивчення:

  • Відмінна стаття про накачування сідниць
  • Стаття про тренування жіночої спини

«Якщо я займаюся фітнесом, значить можу не обмежувати себе в їжі…»

Іноді дівчата переконує себе в тому, що лише одних тренувань їм буде достатньо. І якщо вони змусили себе попотіти 20 хвилин кілька разів на тиждень, то вони вже сміливо їдять все, що їм захочеться з думкою в голові: «Я ж займаюся, значить це вже супер. Я що, повинна себе ще й у їжі обмежувати? Чи Не занадто жорстко?».

Природно, так думають не всі дівчата, але багато. Ті дівчата, хто серйозно ставиться до спорту і ставить перед собою тверді мети розуміють важливість комплексу тренувань і харчування. Тоді фітнес для дівчат знаходить істинний сенс. Це серйозний настрій, вони готові до труднощів, вони розуміють суть. Але основну концепцію інших дівчат можна описати так: «Я хочу бути чарівною швидко і легко. Хочу займатися мало, а є все, що мені заманеться і скільки захочеться».

Навряд чи це правильна думка. Про це навіть говорити не варто, це і так ясно. Але багатьох дівчат лякає саме слово «дієта». Багато хто сприймають дієту як повна відмова від багатьох звичних продуктів. Але це неправильне уявлення. Нормальна дієта передбачає вживання великої кількості продуктів харчування, тільки корисних. Від цього не постраждає кількість вживаної їжі, задоволення від їжі, але потрібно буде змінити якість харчування.

Якщо ви ставите перед собою мету схуднути, то вам просто потрібно буде їсти менше вуглеводів, рослинних жирів і вживати більше білкової їжі. При цьому ви повинні розуміти, що потрібно лише зменшити споживання жирів і вуглеводів, але не виключити повністю. Ні в якому разі! Іноді навіть треба буде дозволити собі з’їсти трохи заборонених продуктів. Це підніме настрій і не зіпсує фігуру.

Щоб ваш організм був здоровий і ви могли нормально займатися спортом – він повинен бути затарений» всіма необхідними мікроелементами і вітамінами. До речі, з одних тільки фруктів в наш час неможливо отримати всі потрібні вітаміни. Потрібно буде приймати якісні вітамінно-мінеральні комплекси додатково.

«Я не можу зрозуміти, з чого почати тренування…»

Звичайно, найкраще рішення – це особистий тренер. Але у багатьох немає для цього часу або грошей. Це потрібно йти у фітнес-зал, платити гроші і т. д. Вдома, звичайно простіше, але тут є свої мінуси. Будинки, є будинки. Атмосфера не робоча, немає такого духу, який панує у фітнес-залі. По собі скажу, що коли мені буває лінь йти в спортзал, то тренування вдома дуже млява і коротка. Загалом «не то пальто».

Ви можете самостійно вивчати теорію фітнесу для дівчат. Але коли справа дійде до практики – потрібно буде стежити за технікою виконання вправ. Самій це робити дуже важко, але можливо. Головне не поспішати і ставити на перше місце якість, а не швидкість і кількість. Якщо поставите реальну мету і поставитеся до цього серйозно – впораєтеся і без тренера.

«У мене мало часу і я не відчуваю результатів…»

Ще одна поширена помилка багатьох дівчат – це думати, що тренування повинні тривати довго. Це не так.

Досить буде тренуватися 2-3 рази в тиждень протягом години. Іноді тренування можуть тривати 30 або навіть 20 хвилин

Але при цьому ви повинні запам’ятати, що чим коротше тренування — тим вона інтенсивніше. Ви повинні викладатися по повній. Тільки тоді буде ефект і ви його побачите в дзеркалі. По собі знаю, що короткі тренування важче, ніж 1,5 або 2-годинні. І короткі тренування, як правило, більш ефективні.

Для будь-яких тренувань, вони короткі або довгі – вам потрібен стимул, мотивація. Я не знаю, що саме може бути мотивацією для вас. Це досить складне питання. Може бути ви черпаєте натхнення з відео-роликів, своїх цілей, мрій. А може бути й таке, що ваша мотивація має темний джерело.

Ви станете фітнес-дівчинкою на зло кому-небудь. І ця злість буде мотивувати вас. Це найгірший варіант фітнесу для дівчат. Не раджу вам тренуватися з таким настроєм, тому що в ньому немає розуму, а це може бути небезпечно і наповнене розчаруванням. Що-б ви не робили — ви не повинні це робити зі зла.

Для додаткової мотивації ви можете отримувати задоволення від гарної спортивної одягу, яку купите. Не забудьте про улюблену музику, своєму плеєрі, навушниках. Дивіться на себе в дзеркало під час тренування. Відео-образи самої себе будуть надихати вас. Важлива також зручне взуття і якісні рукавички.

Я торкнувся лише малу частину того, що хвилює дівчат у фітнесі. Але багато чого я не розглянув. Більш повну інформацію про правила жіночого тренінгу — читайте тут.

Нехай ця стаття буде для вас корисною і, можливо, навіть дасть вам старт у фітнесі, допоможе все гарненько обдумати і запланувати. Але ще раз нагадую вам важливість наполегливих тренувань і їх регулярності.

Пам’ятаю як одного разу говорив зі своєю дружиною на тему фітнесу для неї, тому що вона мене про це запитала. І ось я розповідаю їй про тренуваннях, про те, що вони не повинні бути довгими, але повинні відрізнятися впертістю і регулярністю. Крім цього потрібно переглянути свій спосіб харчування і бачу – ніякого інтересу в очах, ну жодного вогника.

Але коли я почав говорити що можу ще робити їй масаж для профілактики целюліту, то тут її очі реально загорілася. «Масаж – ось що мені потрібно» — дзвінко крикнула вона. Ну да, тобто тренування і дієта – це так, не важливо, фуфло. А от масаж – це так! Посміявся я тоді від душі…

comments powered by HyperComments

P.S. Підписуйтесь на оновлення блогу, щоб нічого не упустити! Якщо ви хочете придбати якісь спорттовари, спортивне харчування або добавки – можете скористатися цією спеціальною сторінкою!

Цією статтею варто поділитися