Що таке кайтинг, Кайтсерфінг, кайтбординг?

5-10-2021


Кайтинг – це молодий екстремальний вид спорту. В основі якого лежить тяга повітряного змія-кайта, яким керує райдер-кайтер. Кайт з англійської (kite) – повітряний змій, це та сама деталь, без якої жодного виду кайтинга не буде. Детальніше дізнавайтеся за посиланням КайтЦентр.

Спортсмен сам вибирає на чому кататися, ковзати, стрибати або колесити. Це можуть бути лижі або сноуборд (і тоді правильніше буде називати цей вид кайтинга сноукайтингом), це може бути серферська дошка, і райдер буде підкорювати хвилі (в такому випадку, назвемо такий спорт кайтсерфінгом), може бути будь-яка інша дошка (тоді це буде вже кайтбординг від слова Board). Одним словом, всі види спорту, пов’язані з кайтом називаються-кайтингом. На чому кататися, використовуючи тягу кайта, вибирати вам. Головне пам’ятайте, що це повинно бути безпечно.

Що таке Кайтсерфінг?


За багато років катання я зрозумів, що в кайтингу кожна людина знаходить щось своє, індивідуальне.

Чому кайт спорт так чіпляє і чому спробувавши раз, люди вже не можуть зупинитися, хочеться кататися, пробувати нове, розвиватися? З’являється відчуття, що ти сидиш на такій собі кайт-голці і кожен раз чекаєш чергової кайт-ін’єкції.

Для одних, Кайтсерфінг-море позитиву і веселощів. Для інших-випробування себе на міцність і пошук меж своїх можливостей: адже це екстремальний вид спорту, а не просто розвага Для третіх-кайт це шлях до вдосконалення, адреналін, драйв і стиль життя.

Кожен сам вибирає, навіщо йому кайт і, повірте, вибрати є з чого.

Тільки уяви собі: ти в океані, далеко видніється берег, ти один на один з цією прекрасною стихією. І відчуваєш себе по-справжньому вільним, всі проблеми і турботи залишилися в іншому житті, ти з розкритою душею, готовий пригодам, і ти по-справжньому щасливий. Повір, друже, це випробував кожен, хто навчився кататися на кайті.

У кайт серфінгу вдосконалення йде завжди, тому що навчившись грамотно управляти кайтом, стояти на дошці і зарізатися, тебе затягує все далі і далі, і ти вчишся чогось нового, того, що тобі здавалося раніше, не зможеш зробити ніколи

Для більш відважних, кайт-це можливість літати. Адже, він дозволяє злітати на 5, 10, а часом, і на 30 метрів вгору. Незважаючи на те, що кайтбординг – екстремальний вид спорту, польоти і падіння при дотриманні елементарних правил, безпечні, і безболісні.

Ще один плюс від кайтозалежності-нові, прекрасні місця


Зв’язавши своє життя з вітром, ви відкриєте для себе безліч нових місць для відпочинку і катання. У ці місця не їдуть за пляжним відпочинком: тут немає лежаків і парасольок, немає натовпу товстобоких туристів. Зате є вітер, Сонце, Хвилі, підтягнуті, красиві дівчата і хлопці, які захоплені кайтом, спортом і свободою, захоплені життя Це не означає, що такі місця зовсім дикі і крім кайтсерфінгу там нічим зайнятися. Просто вони менш відомі, ці стежки не протоптані російськими туристами. Серед таких місць-село Пак Нам Пран в Таїланді, селище Міжводне на західному узбережжі Криму, прекрасний острів вітру — Фуертевентура і рибальське село Кумбуку в Бразилії. Всі ці місця, розташовані в різних частинах світу, безсумнівно сподобаються кожному, а об’єднує їх саме кайтбординг.

Кайтсерфінг це нові цікаві люди в твоєму житті


Ще Кайтсерфінг-це нові і дуже цікаві знайомства. Зазвичай це особистості з цікавою історією, великим досвідом і заразливим прагненням до подолання своїх кордонів. Наприклад, чи знали ви, що такі відомі особистості як Ларрі Пейдж і Сергій Брін, засновники компанії Google, катаються на кайті? Кожен раз проїжджаючи повз, вони дають один одному дружнє “п’ять”, адже в кайтсерфінгу всі рівні: тут немає місце зарозумілості і снобізму, є лише прості хлопці і дівчата в шортах і купальниках. Також і колишній президент США Барак Обама пристрастився до кайт серфінгу, його заманив у спорт давній приятель Річард Бренсон, Засновник холдингу Virgin Group

Популярність кайтсерфінгу і його основні проблеми


Популярність кайтинга в усьому світі стрімко зростає, тому і кайт індустрія розвивається швидко. У зв’язку зі збільшенням попиту зростає пропозиція, кількість кайт шкіл та інструкторів з кайтсерфінгу. Будь-який новий вид спорту, в першу чергу, розвивають ентузіасти-екстримали, які «горять» своїм захопленням.