ПРОТЕЗУВАННЯ ЗУБІВ

4-9-2020

В даний час сучасна стоматологія пропонує різні варіанти відновлення красивої посмішки, щоб кожен пацієнт зміг підібрати оптимальний для себе. Що підійде саме вам?
Які сильні і слабкі сторони кожної методики? Хочемо порекомендувати замовити протезування зубів Поділ на сайті .

Чи можна вибрати якісне рішення за доступною ціною? Нижче ви знайдете відповіді на ці та інші питання, щоб в подальшому в рамках консультації з ортопедом на прийомі змогли підібрати ідеальний для себе варіант.

Показання до протезування
У стоматології постійно з’являються нові способи вирішення проблеми втрачених зубів. Протезування потрібно, якщо:

є численні дефекти зубного ряду;
втрачений один зуб або кілька;
зруйнувалася або пошкодилася коронка.
Неважливо, які масштаби має проблема і як давно були втрачені зуби – лікар-стоматолог підбере оптимальне саме для вас рішення.

Протезування зубів може бути знімним або незнімним. Кожен тип має свої особливості, які потрібно знати пацієнту, і вартість. Сьогодні красива посмішка – не подарунок природи, а питання догляду.

Типи протезів
Протезування зубів буває:

  • Знімний. Сучасні “щелепи” прекрасно виглядають, зручні в носінні, довговічні, прості в догляді. Знімні протези бувають повними або частковими пластинчастими, бюгельними, умовно-знімними. Протез створюється з урахуванням анатомії пацієнта і є унікальним в плані конструкції, матеріалів, форми. Єдиний момент-його слід знімати, зазвичай це робиться на ніч.
  • Незнімний. При втраті одного або декількох окремих зубів це ідеальне за ціною і комфортності рішення. До нього відносять мікропротезування, імплантацію, установку коронок.

Розглянемо докладніше всі типи протезування зубного ряду:

  • бюгельні дугоподібні протези, які не помітні в шкарпетці і міцно фіксуються в роті. Ефективні при розхитуванні зубів, оскільки утримують зуб в одному положенні і не дають йому випасти;
  • незнімні металокерамічні протези-візуально не відрізняються від звичайного зуба, недорого коштують, але їх установка неможлива без депульпірованія і обточування зуба пацієнта;
  • мікропротезування-реставраційні роботи, спрямовані на відновлення зуба за допомогою вкладок і накладок. Використовуються культевие вкладки з вінірами, які дозволяють відновити міцний і красивий зуб;
  • мостоподібні протези-популярна ортопедична конструкція, яка висить, спираючись на цілі зуби поруч з дефектними;
  • під умовно-знімним протезуванням мається на увазі або мостовидний протез, що закріплюється до сусідніх зубів за допомогою замків, або імпланти, на які накручують протез. Оскільки знімаються конструкції без проблем, їх називають умовно-знімними.
  • Незнімне протезування має чимало переваг, є більш комфортним і природним. Але є у нього і протипоказання-тому перед процедурою робиться панорамний знімок ротової порожнини, лікар розпитує пацієнта про стан здоров’я, хронічних захворюваннях.

Яке протезування краще?
Не можна сказати, що мостовидное протезування або установка імпланта однозначно краще, ніж, наприклад, інші способи. У виборі способу відновлення втраченого зуба або цілого зубного ряду слід орієнтуватися на особливості конкретної клінічної картини і реальні фінансові можливості.

Тому підібрати ідеальний для вас тип протезування можна тільки з лікарем в рамках особистої консультації. Краще рішення-це те, яке підбирається індивідуально, є безпечним, комфортним і відповідає бюджету.