4 популярних продукту корисні в фітнес та бодібілдинг

279

Вітаю тебе, читачу! У цій короткій статті я хотів би звернути увагу на деякі популярні продукти. Про таких продуктів ми часто не замислюємося, тому що вони самі повсякденні і звичні для нас. Але вони можуть бути дуже корисні для людини займається бодібілдінгом і фітнесом. У цьому списку кава, шоколад, яблука і попкорн. Про цих 4-х продуктах дана стаття. Я впевнений, що вам буде цікаво дізнатися про цих популярних продуктах нові для себе факти, якщо ви не знали цього досі.

1) Кава… У 2013 році вчені провели цікавий експеримент. Вони цілих пів року давали людям з надмірною вагою екстракт зеленого сирого кави. По завершенню експерименту з’ясувалося, що шар підшкірного жиру у випробовуваних зменшився на 16%! І це враховуючи те, що люди нічого не міняли в своїй дієті і продовжували вживати звичну для них їжу, при чому в тій же кількості.

Ряд інших досліджень показали, що кава розганяє обмін речовин і спонукає тіло спалювати жир швидше і ефективніше. Вчені з США змогли науково обґрунтувати і довести, що кофеїн може помітно збільшити силові показники атлетів та їх витривалість, якщо дати спортсменові дозу кофеїну 3 мг на 1 кг ваги тіла. Було помічено, що така доза підвищує реакцію футболістів під час гри і дозволяє бодібілдерам виконати більше повторень з вагою 85% від свого повторного максимуму.

2) Шоколад… Більше 10 років проводився експеримент, під час якого вчені спостерігали за чоловіками і жінками, які не сиділи на дієтах і злегка об’їдалися. Але та група випробовуваних, яка часто їла шоколад – у підсумку мала більш вузьку талію, ніж всі інші, які рідко вживали шоколад. Вчені пояснюють це тим, що в якісному шоколад з високим вмістом какао міститься багато речовин, що активують метаболізм і кофеїн в тому числі.

У 50 грамах 80% шоколаду міститься 91 міліграм чистого кофеїну!

3) Попкорн… Виявляється, що повітряна кукурудза володіє рекордною кількістю дуже цінних антиоксидантів – поліфенолів. Середня порція попкорну містить до 300 мг поліфенолів. Це примітно тим, що навіть найкорисніші фрукти такої ж ваги можуть містити лише 150-160 мг цих антиоксидантів.

Але користі не буде ніякої, якщо є той попкорн, який зазвичай продають на сеанси в кіно. Там багато солі, жиру і солодкого сиропу, а все це у великій кількості шкідливо для людини, тим більше для бодібілдера. Але варіанти є. Можна самому приготувати попкорн в киплячому маслі або в мікрохвильовій печі. А ось ще деяка цікава інформація про попкорн:

  • Порція попкорну на олії містить 55 калорій.
  • Зерна починають вибухати при температурі 180C.
  • Порція попкорну, який продають в кіно, може містити добову норму солі.
  • Попкорн джерело якісних, комплексних вуглеводів.

4) Яблука… Яблука взагалі можуть вас здивувати. Мене здивували. Зовсім недавно вчені змогли виділити з шкірки яблук урсолову кислоту. Саме вона робить поверхню яблук глянцевою і пружною. Цю кислоту вчені почали давати мишей, які страждали від м’язової дистрофії. У результаті розпад м’язів повністю припинився. Потім учені дали здоровим мишам цю кислоту і вони почали активно набирати суху м’язову масу і при цьому втрачати підшкірний жир.

Вибирайте яблука з пружною і товстою шкіркою – в ній найбільше урсоловая кислоти!

Ось такі цікаві факти видали нам вчені зі своїми останніми дослідженнями цих продуктів. Так що кава, шоколад, попкорн і яблука — цілком можна назвати продуктами для бодібілдингу. Але до таких фактів потрібно ставитися абсолютно спокійно. Не потрібно бігти в маркет або на ринок і купувати там яблука кілограмами, намагаючись з допомогою них наростити суху м’язову масу. Ми ж прекрасно розуміємо, що реальний ефект від вживання звичайних продуктів вчені спостерігають лише в лабораторіях і часто тільки на мишах.

Досить просто знати про корисні властивості цих продуктів і враховувати те, як вони можуть допомогти нам у бодібілдингу. Можливо, що ці факти спонукають вас в чомусь переглянути режим свого харчування.

comments powered by HyperComments

P.S. Підписуйтесь на оновлення блогу, щоб нічого не упустити! Якщо ви хочете придбати якісь спорттовари, спортивне харчування або добавки – можете скористатися цією спеціальною сторінкою!

Цією статтею варто поділитися