Як купити дешеві ж/д квитки

10-10-2019

Подорожуючи по Україні, або просто для закидання в місто, з якого відправляється літак за найбільш вигідною ціною зручніше і найдешевше пересуватися на поїздах. Залізничний транспорт в Україні розвинений дуже добре, і складно знайти місце, куди б ви не змогли дістатися в затишному вагоні.

Хотим порекомендувати укрзалізниця билет

Укразалізниця запустила свій онлайн сервіс бронювання і покупки квитків. Він бажав залишати кращого, хоча з часом, його, все ж, допиляли. І зараз їм можна цілком стерпно користуватися при плануванні поїздок і для бронювання квитків.

Варто відразу обмовитися, що онлайн Купити посадковий талон ви можете не на всі поїзди. У всіх інших випадках, при купівлі квитка через Інтернет, ви повинні будете роздрукувати його (або просто запам’ятати номер), йти в касу на вокзалі (без черги), де вам роздрукують вже посадковий талон.

Отже, припустимо, що нам потрібно купити залізничний квиток по Україні. Як це зробити? Детально розберу разом з вами процес букінгу Укрзалізниці та покупки квитка.

  1. Йдемо на офіційний сервіс бронювання квитків. Сайт має українську, англійську та російську версію, так що проблем не виникне ні в кого.

Початок бронювання ЖД квитки в Інтернеті
Початок бронювання ЖД квитки в Інтернеті

  1. Нам потрібно вказати станцію відправлення та станцію прибуття. Крім того, вибираємо дату поїздки.

Якщо ви купуєте квитки в дві сторони, встановіть галочку в пункті «Туди і назад». Потім натисніть на кнопку пошуку поїздів