Як зробити ламінування брів

10-4-2021

Як зробити ламінування брів в домашніх умовах за допомогою мила

Ламінування брів-одна з найпопулярніших процедур в салоні після нарощування вій на сьогоднішній день. Також хочемо вам порекомендувати ламинирование бровей цена за кращою ціною. В процесі брови коригують, потім наносять на них спеціальний ламінуючий склад, який зміцнює волоски, надає їм колір, коригує і фіксує форму. Майстер може додати відсутній обсяг і в цілому омолодити обличчя за рахунок ламінування. Результат в результаті тримається до місяця.

Зараз, коли салони недоступні, експерти пропонують ламінувати брови в домашніх умовах, наприклад, до вашого виступу в zoom-конференції. Для цього вам не потрібно буде додаткових витрат, тільки…. Мило. Анна завгородня, національний візажист l’oreal paris, розповідає, як зробити ламінування будинку швидко і легко.

Як зробити ламінування милом

Домашнє ламінування швидше схоже на стійку укладку, яка протримається протягом дня при будь-якій погоді, поки ви не вмиєте обличчя.

Лайфхак з милом давно використовують театральні та кіно-гримери. Брови припечатують до шкіри за допомогою мила і шпателя, потім повністю ховаються під шаром тону, що дає простір для наступних спецефектів, наприклад, можливість зовсім позбавити актрису брів або зробити їй “брежнєвський варіант”.

Б’юті-укладання в домашніх умовах дозволяє втілити тренд сезону-зробити брови ширше, довше і густіше, але при цьому доглянутими. Якщо ви завжди мріяли про варіант, як у кари делевінь, тоді дерзайте.

Техніка домашнього ламінування

Для укладання знадобиться звичайне гліцеринове мило, вода і щіточка для брів, зубна щітка або чистий аплікатор від старого гелю для брів або туші.

1. Трохи намочіть мило і наберіть його на щіточку. Набране мило по консистенції має нагадувати густий крем.

2. Почніть прочісувати брови від самого початку, просуваючись до хвостика в напрямку по діагоналі наверх.

3. Якщо мило білить і його видно на бровах, це ознака того, що ви взяли багато продукту. Просто промийте щіточку під водою, видаливши з неї надлишки мила, промокніть, а потім знову прочешіть брову.

4. Намагайтеся не натискати на щітку занадто сильно, щоб не отримати занадто «прилизаний» результат.

5. У міру того, як мило буде висихати, воно закріпить волоски в тому напрямку, в якому ви їх прочісували, і ваша укладання готова!

Макіяж брів

Макіяж брів зробіть після “ламінування”. Для макіяжу не підійдуть тіні, так як мило їх розчинить. Краще використовувати стійкі олівці або маркери. Вони дозволять промальовувати тонкі волоски там, де ще залишилися прогалини.

Біографії знаменитостей, зоряні новини, інтерв’ю, фото і відео, рейтинги зірок, а також стрічка подій з мікроблогів селебріті на 7days.ru. Скористайтеся нашим пошуком по зірковим персонам.