Як знайти діюче прямо зараз дзеркало БК Мелбет?

6-10-2020


РКН також блокує альтернативні версії в міру їх виявлення. Але букмекери створюють цілі сітки дзеркал і якщо один з адрес заблокований, то досить просто перейти на нове працююче дзеркало. Отже, давайте розглянемо найшвидші і оптимальні способи пошуку актуального на зараз дзеркала: більш докладніше можна дізнатися за посиланням зеркало Мелбет.

Пошук дзеркала в пошукових системах
Можна просто написати запит в пошуковий рядок Google або Яндекс “актуальне дзеркало Мелбет на сьогодні”. Як правило знайти потрібне посилання вдається на одному з перших сайтів і пошук не займає багато часу.

Браузерна закладка Melbet
В панель закладок вашого браузера розміщується спеціальне посилання. Завдяки їй, всього в 1 клік можна перенаправитися на робочий дзеркальний адресу і потрапити на сайт офшорного бумекера.

Програма MELbet Access
Це невеликий додаток, що встановлюється на комп’ютер яке генерує посилання на працююче прямо зараз дзеркало. Все що залишається зробити-скопіювати і вставити посилання в рядок.

Звернення в техпідтримку
Робоче дзеркало БК Melbet завжди можна отримати відправивши запит на електронну пошту або зателефонувавши за телефоном міжнародного букмекера.

Соціальні мережі та месенджери
Користувачі з Росії можуть відвідати фірмові акаунти букмекера в Фейсбуці, Інстаграмі, телеграмі. Тут завжди в одному з останніх або закріплених постів легко знайти актуальні посилання для переходу на офшорний сайт melbet.com.

До слова, букмекерська контора Melbet робить все, щоб користувач не відчував труднощів з пошуком діючих дзеркал. Але для кого такий пошук все ж здається додатковою труднощами, Пропонуються і інші способи обходу блокувань.

Дана інформація розміщена в якості ознайомчої і ні в якому разі не є закликом до використання даних методів. Ми лише описуємо, як надходять бажаючі грати в офшорних бк, але не рекомендуємо це повторювати
Альтернативні способи обходу блокування
До таких можливостей відносяться:

Установка десктопного додатки. Програми можна завантажити для Windows і MacOS. Але викачуються вони все одно з основного сайту букмекера, для входу на який доведеться хоча б раз скористатися дзеркалом.
Мобільні додатки для iOS і Android. Для iPhone і iPad програма встановлюється безпосередньо з Apple Store. Для андроїда доведеться завантажити apk-файл з мобільної версії сайту. Попередньо потрібно зайти в Налаштування безпеки, адміністрування пристроєм, скачування з невідомих джерел. Навпроти останнього пункту потрібно буде поставити галочку. Робота мобільних додатків не блокується.
Браузер Опера. Саме таку можливість пропонує на своєму сайті букмекер. У цьому браузері є вбудована функція VPN. Підключається на в Налаштуваннях. Але її дія призводить до періодичних пригальмовувань завантажуваних сторінок. Це може бути вкрай незручно при Live-беттінгу.
Tor та інші браузери, що забезпечують анонімність в Інтернеті. Встановивши таку програму на комп’ютер, можна з високим рівнем конфіденційності відвідувати різні ресурси, в тому числі і сайти нелегальних букмекерів.
VPN-розширення і програми. Сьогодні в офіційних онлайн-магазинах представлені сотні програм і сервісів, що забезпечують переадресацію користувачів через проксі-сервери в різних країнах. Вибрати можна будь-який зручний варіант. Доцільно віддати перевагу безкоштовному сервісу, але багато хто з них можуть встановлювати обмеження за кількістю анонімізованого трафіку.
Можливостей обходу блокувань, що вводяться офіційними наглядовими органами, сьогодні велика кількість. Але, з нашої точки зору, не в блокуванні головна проблема. Кожен беттер повинен розуміти, що в нелегальній БК йому ніхто не гарантує виплату виграшів. Тому ми радимо користуватися послугами ліцензованих онлайн-БК.