Як я випадково виграв конкурс у тизерної мережі, про який навіть забув. Сам в шоці!

230

Привіт, хлопці. Тут нещодавно зі мною трапилася приємна несподіванка, про яку я хочу вам розповісти і в результаті якої я отримав нормальний такий приз, зробивши всього 3 кліка мишкою. Поки організовував конкурс для вас, сам встиг виграти в іншому. Діло було так.

Сиджу я значить за своїм ноутбуком, працюю в поті чола і тут мені на мою доменну пошту приходить повідомлення з мого блогу. Відкриваю…

Це було рекламний лист від менеджера якийсь тизерної мережі. У листі говорилося щось на кшталт «реклама на вашому сайті може приносити вам набагато більше». Так як тизерну рекламні мережі я ніколи не любив, і ніколи не планував їх ставити на свій блог (щоб не псувати його обличчя), то це повідомлення я вирішив проігнорувати.

Для тих хто не знає що таке тизерну мережі і чому вони так дратують мене і людей взагалі, пояснюю. Тизерну мережі це ті мережі, які дозволяють власникам блогів і сайтів заробити на рекламі (на кліках по оголошеннях). Але якість контенту більшості тізерних мереж, м’яко кажучи «дурний». І ви 100% з цим стикалися!

Коли ви заходите на різні сайти в інтернеті і вам показують всякі нудотні оголошення типу «випий це і на ранок з тебе вилізе ціла купа паразитів», то ось це як раз ці тизерну мережі. Деякі з них навіть можуть показувати порнографічні зображення і анімацію.

Чисто для цікавості вирішив подивитися відгуки на цю тизерну мережу, щоб дізнатися чи дійсно там такі вже круті доходи. Забив у пошуковик запит, почав читати відгуки. Пишуть хто що. Кому приносить хороший дохід, кому маленький.

Серед коментаторів був один персонаж, який написав “… дурниця ця мережа, маленький дохід дає. Самий нормальний прибуток мені приносить ось ця medicineteaser.ru

Ну я перейшов за посиланням, навіть зареєструвався — 100 рублів дали в подарунок на рахунок, ну круто думаю. Виявилося, що це досить нова тизерна мережа, яка розпочала роботу в 2016 році. Полазив по сайту, думав вже йти, але тут вирішив зайти у розділ «Новини». Бачу там свіжа новина — це повідомлення про конкурс, який проводить ця тизерка:

Умови як ви бачите, досить прості. Нікого нікуди запрошувати не треба, просто вступи в групу (1 клік мишкою), і зроби репост запису з фото конкурсу (2 кліка мишкою).

Всі! Ну, думаю — чому б і ні! Вступив в групу, зробив репост і забув за це взагалі! Дня через чотири, 17 листопада бачу повідомлення в кутку екрану випливає: «починається прямий ефір і розіграш призу». Згадую про це і звичайно ж йду дивитися прямий ефір, на пару хвилин відволікаючись від своїх справ. І тут моя щелепа відвисла, а потім розпливлася в широченній усмішці!

Ось запис цього ефіру і оголошення переможця конкурсу (відео з якоїсь причини глючне, так що запускається не відразу):

Я, природно — дуже сильно зрадів тому що виграв. Але найголовніше — отримати цей приз. По першому часу я навіть сумнівався, що отримаю його, так як в цей день мені гроші не перерахували. Але вже на наступний ранок на мій гаманець в Webmoney, прийшла прибуткова операція:


Так що контора серйозна, слово тримає! Я подякував хлопцям і в службі підтримки цієї мережі та на сторінці в їх групі. І хоча цю тизерку я не буду ставити на своєму блозі, але мені шалено приємно було отримати цей приз!

До речі тизери у цієї контори досить пристойні, без надто отвратной жерсті і ціна кліка в середньому 4 рубля! Поставив її на блог на пару годин, протестував! Знайшов дуже багато хороших відгуків про цю мережі, так що придивіться до неї, якщо мають намір використовувати тизери для монетизації свого онлайн-ресурсу.

Дублюю посилання на сторінку реєстрації: medicineteaser.ru

Довбані горішки (історія з дитинства)

Перемога в цьому конкурсі була дуже несподівана. Мені в таких справах завжди не щастило по життю. Ніякі конкурси, розіграші я ніколи не вигравав, навіть якщо дуже старався. Пам’ятаю один яскравий випадок мого невезіння.

Коли я ще в технікумі вчився, то на обідній перерві іноді труїв себе горішками української фірми «Козацька розвага» (в перекладі на російську «козацька розвага»). Там всередині пачки можна було знайти фішечки, які можна було обміняти на таку ж таки пачку горішків.

Так як я купував їх досить часто, то фішечок у мене накопичилося аж 8 або 10 штук. І ось настав той день, коли в моєму місті можна було обміняти ці фішки на горішки. Приїхали спеціальний люди на центральну площу біля білого дому, привезли з собою купу ящиків з цими горішками, боченки пива (їх теж можна було виграти ) і ще якусь тельбух.

Приходжу я на це місце і бачу чергу нереальною довжини. Просто жах. Ну я став в кінець, простояв десь 1 годину. Потім бачу якийсь п’яний мужик почав расшативать трибуну, схопившись за неї руками (щось там йому не понавилось, то поза чергою хотів влізти, то ще щось). Почалася паніка, мужику дали пендалю під зад, він впав, крик скажених жінок, що чекають своєї черги на обмін фішок.

У цих скажених жінок я побачив в руках цілі пакети з цими фішками. Я сумно подивився на свої 8-10 фішечок в маленькій долоньці і зрозумів що іншим пощастило більше, ніж мені. Досі думаю — це ж скільки треба було жерти ці горішки, щоб назбирати цілий пакет фішок!

А шухлядки то порожніють, закінчуються! І я починаю розуміти що вони закінчуються саме на мені. Так і сталося! Закінчилися вони саме на мене! Тобто всі ці баби з пакетами фішок отримали своє, А Я НІЧОГО НЕ ОТРИМАВ! Ви можете зрозуміти всю печаль, що охопила мене тоді? Стільки простояти в черзі і щоб з усього безлічі людей саме на тобі все закінчилося! Жесть…

Прийшов я додому, розповів батькам про те, що трапилося! Мама пожаліла, батько від душі посміявся. З тих пір я в подібних аферах не беру, зав’язав. І солоний арахіс не їм))). Жартую звісно…

Навіть фотку тих горішків знайшов в інтернеті, прям ностальгія:

Зараз пишу це і просто ржу, коли згадую той випадок. Як же це тупо, смішно і безглуздо. Халява, це страшна сила, хлопці — тоді я побачив це дуже наочно!

Висновки

Ці примітивні випадки з мого життя спонукали мене записати деякі висновки з цього приводу. А висновки досить прості:

 • НА ВЕСЬ ЧАС І ВИПАДОК. Приємні і неприємні випадковості бувають в нашому житті. З цим нічого не поробиш, хтось втрачає, хтось знаходить. Причому це стосується як примітивних ситуацій, так і серйозних подій в житті людини. Якщо опинитися в потрібний час у потрібному місці — можна досягти багато чого, навіть не докладаючи особливих зусиль.
 • НЕ ВТРАЧАЙ МОЖЛИВОСТІ. Ніколи не втрачай можливість, якій можеш скористатися! Може, тобі пощастить, може не пощастить — яка різниця? Роби все, що в твоїх силах, щоб отримати бажане! Використовуй різні можливості і пам’ятай: ти не знаєш що вистрілить! Але якщо ти сієш щедро, то якесь зернятко обов’язково проросте!
 • Як-то так! Мені нічого не коштувало проигнорить конкурс тизерке, але я не втратив цієї можливості. Так, мій виграш чиста випадковість, але вона була б не в мою користь, якщо б я не зробив тоді ці 3 кліка мишкою.

  НАГАДУВАННЯ. І раз вже ми заговорили про конкурсній темі, то нагадую вам, що я сам проводжу конкурс на своєму блозі. Конкурс підтягувань, який діє до нового року. Запрошую вас до участі! Не лінуйтеся і не соромтеся, друзі. Всі свої!

  comments powered by HyperComments

  P.S. Підписуйтесь на оновлення блогу, щоб нічого не упустити! Якщо ви хочете придбати якісь спорттовари, спортивне харчування або добавки – можете скористатися цією спеціальною сторінкою!

  Цією статтею варто поділитися