Як вилікувати алкоголізм

12-23-2020

Алкоголізм-це хвороба або все-таки елементарна розбещеність?

– починається все з розбещеності, яка непомітно переростає в хворобу. І боротися з нею можна тільки за допомогою медицини. В окремих випадках людина здатна впоратися з собою сам, але це велика рідкість. Рекомендуэмо звернутися в клініку на сайті , тут Вам допоможуть з лечение алкоголизма  у найкращих спеціалістів.

– це залежить від типу обміну речовин, від вмісту в організмі такого ферменту як алкогольдегідрогеназа. У одних з покоління в покоління цей фермент вироблявся, у інших – ні. Залежить це і від того, як працює печінка, серцево-судинна система.

Чи можна вилікуватися від алкоголізму назавжди? кажуть можна, але я не вірю. І чи правда, що жінки спиваються набагато швидше за чоловіків. Якщо так, то чому

– покажіть мені людину, у якого була ішемічна хвороба серця і він раптом повністю вилікувався. Це нереально. Будь-яке хронічне захворювання (в тому числі і алкоголізм) має на увазі якісь незворотні зміни в організмі. Домогтися ремісії можна, і домагаються досить часто. Є люди, які після лікування не вживають алкоголь десять і більше років. Але вони (а також їхні близькі) розуміють, що якщо вони вип’ють чарку – зрив неминучий. В цьому і полягає хвороба. Людині з виразкою адже теж не можна вживати гостре, а хворому з каменями в нирках – велика кількість кави, копченості. Тому що буде зрив, загострення. Хворому на алкоголізм не можна приймати алкоголь. А коли людина зривається, треба ставитися до цього по-життєвому, спокійно. Надати допомогу, шукати якийсь компроміс, змінювати спосіб життя, фізичне навантаження, харчування і т. Д.

А що стосується жіночого алкоголізму, то тут все складніше. Історично так склалося, що будь то війна, полювання або що-небудь ще, де брали участь би чоловіки, там завжди неодмінним атрибутом був алкоголь. У жінок такого не було. На них була покладена постійна функція берегині домашнього вогнища, виховання дітей і т.д. Жіночий організм створений більш крихким і не пристосований до вживання алкоголю, тому і його вплив більш жорстке.

Чи правда, що від спиртного розріджуються мізки і вже не відновлюються?

– можна сказати і так. Алкоголь має тропним дією до тих тканин, в яких велика кількість жиру. А це кров, печінка і мозок. Тому, якщо людина випиває, максимальна концентрація утворюється в першу чергу в мозку, потім – в печінці і в крові. А оскільки алкоголь має тропним дією до вологи (»перебрав ” людина говорить, що його сушить), тому рідини багато і вона йде в ті тканини, які поглинули найбільшу кількість алкоголю.

Чи варто довіряти фірмам, що виводять із запою

– коли людина прийшла в офіс фірми, поспілкувався з персоналом, доктором, у нього вже є свої перші враження-чи туди він потрапив? формується або довіра до тих людей, до яких він звернувся, або якась настороженість і невпевненість. Як і у всіх інших справах, рекомендується укладати контракт або договір, де обидві сторони беруть на себе певну відповідальність. Є, звичайно, і такі фірми, які можна назвати одноденками, але є і нормальні, з високим рівнем підготовки фахівців.

– а коли людину кодують на п’ять років, а у нього і року не минуло, а вже зрив, – можна в такому випадку притягнути фірму до відповідальності?

– якщо протягом обраного терміну кодування у пацієнта з’являються якісь сновидіння або він відчуває, що його потягнуло до випивки, значить, він повинен звернутися туди, де проходив кодування, і там йому повинні допомогти, але вже безкоштовно. Медзаклад адже дає гарантійні зобов’язання.

Пивний алкоголізм-вигадки?

– це не надумане, а спостереження фахівців в тих країнах, де вживання великих обсягів пива – традиція. Якщо, наприклад, у нас вживають близько 30-40 літрів пива на душу населення на рік, то в данії, німеччині, чехії цей рівень досягає 200-250 літрів. Так, пивний алкоголізм є, хоча і формується дуже повільно – в порівнянні з тими, хто п’є міцне спиртне. Найважче, що формування цієї залежності є поєднання ураження печінки, нервової системи на віддалених стадіях розвитку і психічна залежність. Адже про алкоголізм ми говоримо не тоді, коли людина вживає пиво, а тоді, коли організм реагує на відсутність наступної порції. Це називається синдром відміни, при якому людина відчуває почуття дискомфорту. Є багато людей, які споживають алкоголь більше, ніж оточуючі, проте алкоголіками не стають. Від природи у них велика кількість ферментів алкогольдегідрогіназа і католаза. До речі, ці ферменти виробляється не тільки в печінці, але і в м’язах. Якщо ці люди ведуть досить активний спосіб життя, вони будуть швидше інактивувати алкоголь, а значить, наслідків буде менше. А вам я хочу сказати, що не варто свій багаторічний досвід тиражувати на всіх, тому що є багато людей, які п’ють набагато менше вас і тим не менше мають величезні проблеми.

– безалкогольними подібні напої називаються, але в дійсності ступінь очищення цього пива від алкоголю можна встановити тільки експериментальним шляхом. Але якщо виробники гарантують, що там немає алкоголю, то всі претензії, в іншому випадку, до них.

Скільки часу алкоголь тримається в крові?

– в годину окислюється 0,11 – 0,27 проміле, тобто якщо така концентрація алкоголю в крові є, то за дві години все повинно прийти до нуля. Грубо кажучи, 100 грамів горілки з організму виводиться за 4 години. Якщо, звичайно, в організмі немає ніяких супутніх захворювань, які б перешкоджали нормальному окисленню алкоголю. Допустимий рівень на сьогодні 0,5 проміле.

– тобто через чотири години вже можна сідати за кермо?

– так, але якщо ви випили 200 грамів і більше і поспали всього лише шість годин – сідати за кермо ні в якому разі не можна. Процес окислення ще не пройшов.

Як відновитися?

– є величезна кількість рецептів, але вони у кожного свої, тому індивідуальну консультацію дати важко. Комусь допомагають солоні огірки, капустяний розсіл, комусь кефір і т.д. Деякі терапевти, гастроентерологи рекомендують перед вживанням спиртного приймати так звані гепатопротектори (цих препаратів багато, дізнатися про них можна у того ж лікаря-терапевта). Але я б не рекомендував випробовувати свій організм на міцність. Якщо вже вживати алкоголь, то в розумних межах.