Як виграти в ставки на спорт

6-23-2021

Ставки на спорт робляться в букмекерських конторах.  Для того, щоб можна було робити приложения ставки на спорт , необхідно пройти реєстрацію на сайті бк, створити свій аккаунт, поповнити ігровий депозит. Лише тільки після виконання всіх цих умов можна буде укладати парі на гроші.

Теорія ставок

Перш, ніж починати робити ставки на спорт, необхідно вивчити “матчастину”, перш за все, теоретичну базу. Ознайомитися з розробленими фінансовими та ігровими стратегіями, не завадить розібратися з наявним програмним софтом, який істотно полегшує роботу з наявною статистикою, яка є базисом гри.

Абсолютному новачкові потрібно кілька тижнів, щоб досконально розібратися у всіх існуючих нюансах беттінга. Поспішати в цій справі не варто, оскільки гра ведеться на гроші.

Основні позначення

Одним з перших пунктів, з яким слід ознайомитися, є читання букмекерської лінії. Основні позначення, що застосовуються в беттінге, це як та ж абетка для звичайного читання. Наприклад, позначення 2 (+2) означає перемогу другої команди з форою «плюс 2». Гравець повинен знати, що означає «плюс 2», коли така ставка зіграє, коли програє, а в яких випадках буде повернення за ставкою.

Пару книг для прочитання

Дійсно вартих книг про беттінг, які можна б порекомендувати новачкам, не так вже й багато. Мабуть, в якості пізнавального матеріалу можна порекомендувати книги реальних капперів, які стали успішними в ставках на спорт, і написали книги, в яких розповідають про свій шлях становлення.

«як виграти на бетфаїр для чайників”, автор джек хафтон. Книга написана колишнім менеджером відомої букмекерської контори “бетфайр”. Хафтон розповів про суть беттінга з точки зору букмекера. Ті, хто хоче зрозуміти функції і принцип роботи біржі, повинні прочитати цей посібник.

“професійний гравець”, автор джордж міллер. Книга написана професійним гравцем, що спеціалізується на американському футболі. Поради автора можна застосовувати не тільки до американського футболу, а й до інших спортивних дисциплін.

«торгуючи базами: уолл-стріт, азартні ігри та бейсбол”, автор джо пета. Ще одна книга від успішного гравця, який створив свою власну систему оцінку результатів бейсбольних матчів.

Кращі стратегії

У світі беттінга розроблено безліч найрізноманітніших стратегій, з якими, новачкові обов’язково треба розібратися, зрозуміти суть їх роботи. Під різні види спорту розроблені різні стратегії. Всі стратегії можна розділити на фінансові та ігрові. Фінансові стратегії призначені для управління банком гравця. За їх допомогою розраховуються розміри ставок з таким розрахунком, щоб отримати максимальний виграш або мінімізувати втрати.

Система в ставках

На підставі існуючих стратегій гравець розробляє свою систему в ставках, слідуючи якій, він намагається отримати прибуток на довгій дистанції. У кожного гравця повинна бути своя система ставок, яку він виробив на підставі свого досвіду гри в букмекерській конторі. Ця система повинна постійно модифікуватися, поліпшуватися і адаптуватися під поточні умови гри.

Пару лайфхаків від професійних капперів

Якщо узагальнити досвід провідних професійних капперів, можна виділити кілька важливих моментів, про які повинен знати гравець. Але, знати мало, важливо цей досвід застосовувати на практиці.

Першим важливим радою можна назвати суворе дотримання фінансової дисципліни. Ні в якому разі не можна піддаватися паніці або впадати в ейфорію. Завжди потрібно строго слідувати обраної стратегії. Максимальний розмір ставки не повинен перевищувати 5-10% розміру всього банку. Та й то, такі великі ставки повинні носити епізодичний характер.

Корисні програми для ставок

У мережі існує велика різноманітність софта, призначеного для беттінга. Гравець повинен сам визначити, який вид програмного забезпечення йому потрібен. Треба розуміти, що хороша програма буде коштувати чималих грошей, а розібратися в її роботі буде не так вже й просто.

Але, є і досить прості, але не менш ефективні програми, використовуючи які, беттор істотно заощадить свій час. Однією з таких програм є betmanager-менеджер ставок, така собі бухгалтерія»на дому”. За допомогою цієї програми беттор веде облік всіх ставок, які він зробив. Програму oncourt можна визнати однією з кращих програм для прогнозування тенісних матчів.

Як навчитися робити ставки в букмекерських конторах

Щоб навчитися робити ставки в букмекерських конторах, які були б успішні з фінансової точки зору, треба багато і наполегливо працювати. При цьому ніхто не дасть ніякої гарантії, що дана праця дасть прийнятний результат. Багато що залежить від аналітичних здібностей беттора, його чуття, психологічної стійкості, а часом, банального везіння.