Як вибрати тренажер

9-5-2019

Как выбрать тренажер
Насамперед, необхідно чітко усвідомити: для того щоб бути здоровим, підтягнутим і красивим, недостатньо раз в тиждень підкачати прес або три хвилини в день побігати на доріжці. Так, таке можливо в рекламному ролику, але фізіологія людини працює за своїми законами, які неможливо ігнорувати.
Також хочемо вам порекомендувати 4gym.com.ua
Будь-який тренер підтвердить, що найбільш ефективною є тренування, в якій гармонійно поєднуються силове навантаження і аеробне робота організму. Якщо у вас обмежений бюджет і не так багато місця в квартирі, то найбільш доречним мінімальним комплектом стане кардиотренажер і базовий «арсенал» спортивних аксесуарів для силових вправ.
Орбітрек — універсальне і безпечне пристрій, який, завдяки своїй м’якості, підійде навіть людям зі слабким хребтом. Імітуючи ходьбу на лижах, орбітрек дозволяє опрацьовувати і верхню, і нижню частини тулуба.
Велотренажер — є відмінним рішенням для любителів педального транспорту, дає можливість накачати м’язи спини і ніг.
Бігові доріжки — ефективні не тільки для регулярного підтримки себе в тонусі, але і для схуднення. Що стосується тренажерів для силового тренування, то найбільш ефективними інструментами можна назвати гантелі (штанги) і степ – платформу. Зручним і практичним варіантом для будинку є багатофункціональна силова станція, особливо якщо це агрегат включає в себе верхню і нижню кабельну тягу, важелі для тренування ніг і ручки для зведення перед грудьми.
Вибираючи тренажер для дому, варто враховувати, що займатися на ньому, швидше за все, будете не тільки ви, тобто, тренажер повинен бути максимально універсальним, а також надійним і ергономічним для всіх його потенційних користувачів незалежно від їх віку та ваги. Від місця розміщення, яке ви запланували для обладнання, безпосередньо залежать його габарити. У будь-якому випадку не варто захоплюватися надмірно громіздкими і масивними моделями.
Не варто засмучуватися, якщо зараз вам не по кишені комп’ютеризований зразок з безліччю датчиків, мультимедійними можливостями і іншими «наворотами». Практика показує, що професійні моделі далеко не завжди здатні стати оптимальним варіантом для домашніх умов. Найчастіше вони складні в експлуатації, потребують багато місця, споживають більше енергії і забезпечені масою функцій, які навряд чи будуть затребувані любителем. Якщо ж таймери, монітори і датчики пульсу вам все ж потрібні, то цілком реально спробувати замінити їх функціоналом наявних у вас гаджетів (годин, телефону, плеєра і іншого).
Як правильно вибрати бігову доріжку для занять спортом.