Як вибрати протеїн

1-7-2020


Якщо узагальнити існуючий асортимент протеїнів, то майже напевно ваш вибір буде знаходитися між чотирма різними типами протеїну: концентрат сироваткового, ізолят сироваткового, соєвий або казеїновий.Р екомендуємо найкращий протеін на сайті https://tvoy-prot.com.ua/ за кращою ціною.

Концетрат сироваткового протеїну
Хоч і спірно, але є найбільш поширеним типом протеїну. Являє собою концентрат молочного білка, який більшість вживають відразу ж після тренування. Щоб претендувати на звання концентрату, протеїновий порошок повинен складатися на 29-89% з білкових ферментів.

Ізолят сироваткового протеїну
Також одержуваний з молока, даний вид протеїну є близьким аналогом попереднього типу з тією лише різницею, що не менше 90% порошку повинен становити білок. Безліч споживачів вважають за краще ізолят сироваткового протеїну, так як він вважається більш “чистим” за складом і містить менше калорійних наповнювачів, ніж концетрат сироваткового протеїну.

Соєвий протеїн
Соєвий протеїн отримують з рослинної сировини. Якщо у вас підвищена чутливість або алергія на лактозу, то цей протеїн вам підійде краще за інших. Згідно з дослідженнями, користь від вживання сироваткового і соєвого протеїну практично однакова, так що можете сміливо розглядати його як хорошу альтернативу.

Казеїновий протеїн
Казеїновий протеїн, як і сироватковий, отримують з коров’ячого молока. Головна відмінність від сироваткового полягає в механізмі вивільнення в організмі. Безліч бодібілдерів використовують казеїновий протеїн, оскільки він повільніше поглинається організмом, і його можна пити не обов’язково відразу після тренування. Найчастіше його приймають перед сном, завдяки чому він може повільно вивільнятися під час сну.

Якщо у вас обмежений бюджет, то вам підійдуть навіть дешеві протеїни, їх єдина різниця в порівнянні з більш дорогими аналогами полягає у меншій кількості білка і більшій кількості цукрів і вуглеводів на одиницю ваги продукту. Завжди перевіряйте на упаковці табличку харчової цінності і компонентів, щоб бути впевненим в його складі. Якщо ви хочете набрати масу, то вам варто розглянути сироватковий протеїн з додаванням висококалорійних вуглеводних компонентів, але пам’ятайте про необхідність проконсультуватися з фахівцем з індивідуального підбору спортивного харчування.

А який протеїн по-вашому приносить найкращі результати? Поділіться своєю думкою в коментарях