Як вибрати квитки жд

8-7-2019

Как выбрать билеты жд
Подорож поїздом – не така вже складна справа. Це не літак, де потрібно приїжджати заздалегідь, реєструватися на рейс на стійці або за добу в онлайні, здавати багаж, проходити контроль. Купив квиток, приїхав на вокзал – і в шлях.
Також хочемо вам порекомендувати билеты жд укрзализныця
От тільки якщо їхати вам потрібно довше, ніж кілька годин, має сенс подбати про власному зручності. Вибираючи місце в найдешевшому плацкартному вагоні, корисно пам’ятати кілька простих правил. Не любите, коли повз вас постійно снують люди. Беріть місця в середині вагона, щоб не опинитися на шляху однієї з черг в туалет. Навіть якщо вони є в обох кінцях вагону, ви в безпеці. Світло в очі заважає заснути. Вибирайте полку в залежності від того, на якому боці звикли спати. Спіть на лівому – беріть праворуч, на правому – ліву. Тоді зможете відвернутися до стіни і не звертати уваги на світ, який в плацкартному вагоні не гасне всю ніч. Ваш зріст не менше 175 див. Зверніть увагу: у деяких вагонах з – за особливостей конструкції перша і остання верхні полиці кілька коротше інших. Якщо не впевнені, що поміститеся – краще вибирайте інше місце. При покупці квитків заздалегідь найчастіше незрозуміло, в який бік буде їхати поїзд. Але якщо вам довелося вибирати собі полку, коли це вже відомо, ще один секрет: у будь-якому купе або відсіку плацкартного вагона безпечніше та полку, яка ближче до головного вагону. При екстреному гальмуванні поїзда лежить на такий полиці пасажир ризикує тільки вдаритися об стіну. А от його сусід на протилежній полиці цілком може опинитися на підлозі.
При виборі місця в сидячому вагоні зверніть увагу на схему – на ній вказано, які крісла дивляться по ходу руху поїзда, а які – у зворотний бік. Якщо сидіти спиною вперед вам некомфортно, краще заздалегідь подбати про потрібному місці. Виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl Enter.
Вся інформація, розміщена на цьому веб – сайті, призначена тільки для персонального використання і не підлягає подальшому відтворенню та/ чи розповсюдженню у будь – якій формі, інакше як з письмового дозволу Інтерфаксу.