Як вибрати фітнес-клуб

9-30-2019

Сучасний фітнес клуб включає в себе зали для аеробіки, йоги та занять танцями, тренажерний зал, кардіозона, басейн, а нерідко і спа-салон, фітнес-бар і магазини спортивної екіпіровки. Сьогодні в кожному великому місті можна знайти безліч фітнес-клубів, ціни в яких істотно різняться. Як же визначити, який фітнес-клуб краще і на що звернути увагу при виборі центру?

Хочемо порекомендувати https://multisport.ru/ .
  1. Якість обладнання

На вартість впливає якість обладнання і його кількість. Очевидно, що маленький зал зі старими або бюджетними тренажерами не може ставитися до категорії “преміум”. У хороших клубах всі тренажери нові, справні і від відомих фірм, і, що особливо важливо, в достатній кількості, а це значить, що відвідувачам не доведеться чекати, коли та чи інша машина звільниться. Місця в залі повинно бути багато, адже простір – це гарантія не тільки комфорту, а й безпеки.

Вчені розкрили секрет зміцнення імунітету

  1. Додаткові послуги

Фітнес-клуб високого рівня має не тільки залами для занять, але і басейном, який дає можливість проводити тренування з плавання, аквааеробіки і похідним, а також спеціальні заняття для вагітних та інші. Подивіться, чи є в клубі сауна, масажний кабінет, спа-салон – поєднання спорту з регулярними сеансами масажу і “парильнею” дає набагато кращий результат. Якщо у вас є діти, поцікавтеся, чи пропонує клуб особливі дитячі програми.

  1. Персонал

Інструктор – головна людина в клубі, саме від його кваліфікації залежить успішність тренувань. Хороші клуби пропонують не тільки групові тренування, але й індивідуальні заняття з персональним тренером, який врахує всі ваші побажання і особливості. Також дуже важлива наявність лікаря, який зможе протестувати ваше здоров’я перед початком занять.