Як вибрати автобусні квитки

8-7-2019

Как выбрать автобусные билеты
Віза UKДелать візу самому.
Також хочемо вам порекомендувати купити квитки на потяг
Екскурсійний автобус Big ВиѕЕсли на вулиці дощ або ви хочете побачити центральну частину міста з автобуса, можете прокотитися по Лондону на екскурсійному автобусі Big Bus. Big Bus – це двоповерхові екскурсійні автобуси, які ходять за трьома маршрутами в центральній частині міста. На двох маршрутах – синьому і зеленому, – є аудіогід російською мовою. На червоному маршруті тільки англомовний живий гід. У вартість всіх квитків входить круїз на річковому кораблі. Квиток діють протягом 24 годин. Одноденні автобусні квиток є в комбінації з квитками на відвідування Лондонського Ока або музею Мадам Тюссо. Квитки можна придбати на офіційному сайті Big Bus. Для дітей до 5 років вхід безкоштовний. Від 5 до 15 років вхід по дитячому квитку. Квитки діють протягом 48 годин. Квитки діють протягом 72 годин. Опис і карта маршрутів Автобус Big Bus ходить за трьома маршрутами: червоний, синій, зелений. Ви можете виходити на будь-якій зупинці, де зупиняється автобус і оглядати околиці.
Сідати на наступний автобус і продовжувати поїздку. На кількох зупинках можна робити пересадку на маршрути інших кольорів.
Маршрути періодично змінюють, найсвіжішу інформацію дивіться на офіційному сайті BigBus. Тривалість маршруту близько 4 – х годин. Є аудіогід російською мовою. Тривалість маршруту близько 3 – х годин. Є аудіогід російською мовою. Квиток можна використовувати в будь-який день протягом 6 місяців з моменту покупки. Придбати квитки можна перед посадкою в автобус. Але краще купувати на офіційному сайті Big Bus, тільки на сайті можна придбати квитки з 10% знижкою. Інший варіант – подивитися місто зі звичайного міського двоповерхового автобуса. На карті вказані тільки найцікавіші частини маршрутів. Намагайтеся не їздити у міських автобусах в ранкові та вечірні години, коли жителі міста їдуть на роботу або повертаються додому. Інакше, замість міста, ви будете розглядати спини і потилиці інших пасажирів. Найкращий огляд в автобусі на другому поверсі біля лобового скла. Для проїзду вам потрібно проїзний квиток. Більш детально читайте на сторінці Розетки та перехідники.