Як почати робити ставки на спорт

5-26-2020

Сьогодні, коли букмекерських контор маса і кожна дає величезну кількість подій для ставок, новачкові складно розібратися в ставках на спорт. Постараємося цією статтею підготувати недосвідчених гравців і убезпечити від типових помилок новачків в ставках. Хочемо порекомендувати Вам звернутися за посиланням ставки в Мелбет

Основні терміни в ставках на спорт

В першу чергу, якщо ти вирішив почати робити ставки, дізнайся що означають всі ці П1/Х/П2, Ф1(0)/Ф2(+2), ТБ2, 5/ТМ2 і багато іншого. Ну ладно, я тобі спрощу завдання:
П1 / П2-перемога першої / другої команди.
Х-ставка на те, що гра закінчиться в нічию.
Ф1 (1) – перемога першої команди з форою нуль. Наприклад рахунок матчу 0-0, додаємо до підсумку фору (1), отримуємо 1-0. Підсумок перша команда перемогла і ти виграв. У випадку з форою (0) буде повернення коштів (перша команда не виграла, але і не програла, а нічия в ставках з форою виключається).
ТБ / ТМ2, 5-тотал матчу (сумарна кількість забитих м’ячів у матчі, якщо говоримо про основні види спорту на кшталт футбол, хокей, ітд) більше/менше. Приклад: поставив Ти на ТБ 2.5 в матчі, матч закінчився з рахунком 1-1, 1+1=2 це менше, ніж 2.5 — ти програв.
Ординар-ставка на одну подію.
Експрес-ставка на кілька подій одночасно.
Система-сукупність експресів (довга історія про системи, їм можна присвятити окрему статтю).
Новачки люблять ставити експресом, але це самий не вигідний спосіб.
Тепер ти знаєш основні поняття в ставках, проте їх набагато більше, так що не ігноруй і почитай додаткову інформацію про поняття в ставках.
На нашому каналі в ютуб є школа ставок, яка може допомогти розібратися в деяких термінах.

Вибір букмекерської контори

Швидше за все, якщо ти вирішив грати в букмекерських конторах, то стежиш за спортом в якомусь вигляді. Це добре. Нерозумно починати робити ставки, якщо не розбираєшся в спорті. Щоб робити ставки і вигравати частіше, ніж програвати, то доведеться знати все про той Спорт, на якому граєш. Однак популярні чемпіонати і так на слуху, особисто моя рекомендація-ставити і розбиратися в малопопулярних турнірах і чемпіонатах. Саме там часто букмекери припускаються помилок і недооцінюють деякі команди. Ще в таких чемпах рівень команд на порядок нижче, що дозволяє будь-якій команді виграти у фаворита. Тобто ти можеш зарядити на аутсайдера з кефом 3-5 і виграти частіше, ніж у тій же прем’єр лізі, якщо мова про футбол. Коротше ти мене зрозумів.

Стратегія ставок

Часта помилка новачків потрапили в ставки на спорт це пошук стратегії, яка не дасть їм програти і зробить багатими. Так ось, безпрограшних стратегій в ставках на спорт не існує. Кінець історії, хепі енду не буде. Стратегій існує незліченна кількість, а ось безпрограшних не існує. Це не означає, що ти повинен забути про стратегії. Вони дозволяють познайомити тебе з деякими закономірностями в спорті. Вибираючи на що поставити на підсвідомості у тебе буде спрацьовувати, що по тій чи іншій стратегії ця ставка буде хороша чи ні. Але ти не повинен ставити на подію тільки тому, що так говорить стратегія. Наприклад є стратегія у футболі мовляв, якщо рахунок першого тайму 1-0, то і в другому таймі буде гол. Так, за статистикою так воно і є, але ти дивишся матч і бачиш, що в першому таймі гравець, який забив 70% голів команди отримав травму і замінений, а друга команда і так веде в рахунку і буде глухо сидіти в обороні. Виходить, що одна команда не хоче забивати, а у другої нікому.