Як діють жиросжигатели для схуднення

4-15-2021

Жиросжигатели-це спортивні добавки, дія яких спрямована на зменшення відкладень жиру в організмі. Використовувати жиросжигатели для схуднення має сенс тільки в поєднанні з дієтою і інтенсивними кардионагрузками, в іншому випадку ефекту від їх застосування не буде. Більш докладну інформацію отримайте за посиланням https://sportznatok.com.ua/zhiroszhigateli, та оберіть для себе.

Більшість жиросжигателей мають комплексний склад і вирішують відразу кілька завдань на шляху до досягнення ідеального тіла: допомагають прискорити розщеплення жирів і проявити м’язовий рельєф, сприяють збереженню напрацьованої маси сухих м’язів, підвищують мотивацію і витривалість на тренуваннях.

Принцип дії жиросжигателей

Щоб усвідомити, наскільки важливі при прийомі жиросжигателей дієта і спорт, розглянемо, як працюють жиросжигатели. Механізми їх дії можуть відрізнятися, але основний принцип роботи однаковий.

Надлишок енергії, що надійшов з їжею і не згодився для покриття енерговитрат організму, накопичується у вигляді жиру в клітинах жирової тканини «про запас». Змусити організм витрачати цей недоторканний запас непросто. Навіть при дефіциті калорій організм так ревно охороняє жировий резерв, що на енергетичні потреби готовий пожертвувати в першу чергу м’язову тканину, запускаючи процеси катаболізму.

Використання жиросжигателей допомагає налаштувати обмін речовин таким чином, що жирові клітини починають викидати в кров жирні кислоти, які можуть бути використані в якості джерела енергії. Організм перестає перешкоджати спалюванню накопичених жирів, здавалося б, проблема вирішена, і можна спокійно худнути, приймаючи жиросжигатели.

Однак якщо при цьому не обмежувати калорійність раціону і не збільшувати рухову активність, то жирні кислоти, «послонявшись» в кров’яному руслі без діла, повертаються назад в жирові клітини. Адже через мінімальні енергетичних витрат і достатнього надходження вуглеводів, їх енергія виявляється просто не затребуваною. В результаті, незважаючи на прийом спалювачів жиру, вага залишається на тому ж рівні.

Саме тому для досягнення очікуваного ефекту від жиросжигателей необхідно обмежувати калорійність добового раціону, в основному за рахунок зменшення споживання вуглеводів, а також збільшувати кардионагрузки. При дотриманні цих умов процес схуднення з використанням жиросжигателей піде швидше, ніж без них. До того ж, м’язова тканина буде максимально захищена від катаболізму, адже при посиленому виділенні жирних кислот організму вигідніше брати енергію з них, ніж розщеплювати білки міоцитів.

Види жиросжигателей

За механізмом дії жиросжигатели діляться на кілька видів. Зазвичай, спортивне харчування для спалювання жиру в своєму складі містить цілий ряд компонентів, що володіють жиросжигающими властивостями. Скориставшись наведеною нижче інформацією, ви зможете підібрати для себе найбільш підходящий склад жиросжигателя.

Слід мати на увазі, що ніякої жиросжигатель без тренувань і обмежень в харчуванні не працює, навіть самий ефективний.

.