Витягування хребта – найбільш ефективний традиційний метод лікування і профілактики.

6-9-2020

Витягування хребта
Хвороби хребта-вплив сучасного способу життя
Розвиток сучасних технологій і полегшення фізичної праці дає нам все більше комфорту в повсякденній роботі. При цьому, проводячи більшу частину часу в сидячому положенні на своєму робочому місці, або за кермом автомобіля, ми стикаємося з певними проблемами. Наш хребет дуже погано реагує на подібний спосіб життя. Перші симптоми серйозних захворювань можуть з’явитися вже в досить ранньому віці. Так, на сьогоднішній день такі захворювання як остеохондроз і сколіоз давно вже не є захворюваннями літніх людей. Ними хворіють навіть діти. Отже , якщо ви теж знайомі з цією проблемою, рекомендуємо перейти за посиланням вытяжение позвоночника при остеохондрозе, тут можна все виправити.

Реагуйте на перші симптоми!
Біль в хребті, неприємні відчуття в шийному відділі і попереку. Спочатку несистематичні явища, поступово переростають в постійний стан, пригніченістю недугою. Хворий хребет, в будь-який момент, може надовго позбавити працездатності молодого, повного сил людини. Ігнорування симптомів, самолікування медикаментозними препаратами може зіграти з хворим злий жарт. Ігнорування таких сигналів організму з часом призводить до дуже страшних наслідків, включаючи інвалідність. Сильні болі в попереку, спині, шиї, починаючись локально з одне ділянки, сковують всю спину, не дозволяють нормально пересуватися, здійснювати найпростіші фізичні дії. Хронічні головні болі, теж у багатьох випадках, є не настільки явними наслідками проблем хребта.

Основні і найпоширеніші захворювання хребта:
Остеохондроз – найпоширеніше захворювання. Виникає в результаті запальних і дегенеративних процесів в міжхребцевих дисках. Призводить до більшості захворювань внутрішніх органів або їх ускладнень.

Сколіоз або просто викривлення хребта – захворювання, яке виникає в ранньому віці і практично не піддається лікуванню у дорослих людей. Згодом може викликати цілий ряд захворювань.

Міжхребцева грижа-важке захворювання міжхребцевого диска з порушенням його цілісності. Може призвести до тривалої непрацездатності, в гіршому випадку-інвалідності. Важко піддається лікуванню.

Як уникнути проблем з хребтом?
Звичайно, всі ми з вами ще зі шкільної лави знаємо прості правила: не горбиться, стежити за поставою, час від часу залишати робоче місце для невеликої розминки, жінкам не зловживати взуттям на високому ходу. Але, на жаль, ці знання не захищають нас від хвороби. Постійний контроль над своїм фізичним станом-справа посильна небагатьом. Гімнастика, фізкультура, спортивна ходьба – заняття, на які часом не залишається часу в нашому шаленому графіку. Ми звикли вирішувати проблеми в міру їх появи. Проблеми власного здоров’я – не виняток.

Витягування хребта – найбільш ефективний традиційний метод лікування і профілактики.
Витягування хребта-це збільшення відстані між хребцями. При правильному витягуванні можна досягти зменшення механічного здавлювання нервових волокон, що буде швидкою допомогою при лікуванні хребта. Розтяжка дозволяє подовжити укорочене м’язове волокно, в результаті поліпшується кровообіг, нормалізуються обмінні процеси. Витягування і розтяжка впливає на рецептори патологічно змінених зв’язок хребта і м’язів на рефлекторному рівні, розслабляючи м’язи хворого сегмента. Під час процедури розтягування хребта відбувається розвантаження хребта, зниження тиску всередині дискового простору, зменшення набряку і декомпресія нервового корінця. Нехарактерне, патологічне напруження м’язів проходить. Лікування і профілактика за допомогою витягування – один з найбезпечніших і результативних методів, особливо для дорослих і літніх людей.

Не затягуйте з проблемами хребта. Своєчасно диагностируйтесь. Оперативне попередження і профілактика в комплексі, дадуть гарантію вашого бездоганного здоров’я до пізньої осені життя.