ВИДИ БОНУСІВ БУКМЕКЕРСЬКИХ КОНТОР

6-25-2020


Букмекерські контори для залучення клієнтів надають різні бонуси, як новачкам, так і досвідченим гравцям . Докладніше цю інформацію можна отримати за посиланням бонус код Bet365

Онлайн букмекери часто пропонують своїм клієнтам наступні бонуси:

кеш-бонус;
Безкоштовна ставка;
повернення грошей;
реферальний бонус.
КЕШ-БОНУС
Букмекерські контори, які приймають ставки на спорт, найчастіше пропонують новачкам кеш-бонус. Він полягає в тому, що при внесенні на рахунок першого депозиту, гравцеві надають додаткову суму грошей. У різних букмекерських контор кеш-бонуси можуть відрізнятися. Деякі компанії пропонують незначний відсоток від внесених коштів, а інші дають суму рівну або навіть більшу, ніж депозит.

Щоб уникнути шахрайства букмекерські контори вимагають від гравців виконати деякі умови, які потрібно зробити до виведення. Наприклад, поставити подаровану суму на матч з позначеним в договорі коефіцієнтом.

Релоад-бонус багато в чому схожий на вже описаний: теж відсоток від депозиту і певні умови для виведення. Але його надають при кожному внесенні грошей, а не тільки при першому.

БЕЗКОШТОВНА СТАВКА
Фрібет-бонус полягає в наданні гравцеві можливості зробити безкоштовну ставку. Таку пропозицію часто роблять новачкам, для того щоб пробудити в них азарт і показати, що букмекерська контора дійсно працює.

Аналогом фрібет-бонусу є фріплей, але якщо в першому варіанті пропонують зробити одну ставку, то в другому – певну суму, яку гравець може розбити на кілька частин.

ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ
Бонуси букмекерських контор можуть полягати не тільки в наданні додаткових коштів, але і в збереженні вже наявних.

Так, деякі контори пропонують повернення зробленої за певними умовами ставки, якщо вона не зіграє. Наприклад, якщо гроші були поставлені на рахунок, а матч виявився «сухим». Цей варіант називають манібек-бонусом.

РЕФЕРАЛЬНИЙ БОНУС
Онлайн букмекери за залучення в дану структуру нових клієнтів пропонують своїм гравцям гроші. Досвідчений користувач отримує на свій рахунок певну суму за кожну наведену людину. Це отримало назву реферальний бонус. Подібний маркетинговий хід часто застосовується не тільки букмекерськими конторами, але і покерними клубами, фінансовими структурами і т. п.

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ
Спеціальні бонуси букмекерських контор дуже різноманітні. Наприклад, популярні структури роблять своїм постійним клієнтам подарунки на день народження. Також ви можете розраховувати на бонус від «ювілейних» ставок.

Найбільш “щедрими” бувають старі букмекерські контори. Ставки на спорт в таких приносять дуже великий прибуток. Це пов’язано з тим, що напередодні знакових подій коефіцієнти в таких компаніях істотно зростають.

На розмір і вид бонусів сильно впливає рейтинг букмекерських контор. Пам’ятайте, що привабливі суми можуть бути ознакою компаній-одноденок. Перш, ніж покласти гроші на рахунок, Перевірте контору через популярні моніторингові системи.