Вибираємо інсталяцію для унітазу.

1-30-2020


Ці питання задають більшість покупців нашого магазину. У даній статті ми детально розповімо які інсталяцію представлені на ринку України і яку з них краще купити. Перед покупкою інсталяції варто пам’ятати що інсталяція зашивається в стіну і її подальша заміна або ремонт в разі виходу з ладу буде пов’язана з великими складнощами. Доведеться розбивати і потім перекладати плитку, фактично робити ремонт заново, тому дуже важливо купити надійну і довговічну інсталяцію.

Пропоную звертатися комплект инсталляция и унитаз великій вибір та помірні ціни.
На поточний момент широко надані і найбільш популярні системи інсталяцій для унітазів іспанського виробництва Volle . Починають набирати популярність комплекти 5 в 1 і 4 в 1, в який вже входить унітаз, інсталяція і все необхідне для монтажу.

Основні переваги інсталяцій Volle

  1. Безшумний режим змиву, який досягається завдяки хорошій шумоізоляції і особливої інноваційної технології режиму змиву.
  2. Економія води. Продумана конструкція змиву дозволяє економити воду.
  3. Витримує вагу до 400 кг.
  4. Простота установки.
  5. Гарантія 5 років.

Якщо після прочитання статті у Вас залишилися питання, або ви хочете ознайомиться з докладними технічними характеристиками, подивитися фото або почитати відгуки наших покупців, все це можна зробити, перейти за цим посиланням комплект инсталляция и унитаз та отримати докладнішу інформацію у кваліфікованих менеджерів-консультантів.