Вибираємо дитячого стоматолога

3-21-2020

Клініка пропонує послуги в області дитячої стоматології. Наші лікарі спеціалізуються на платному лікуванні молочних, постійних зубів і захворювань порожнини рота у дітей і підлітків. Дитячий лікар-стоматолог допоможе маленькому пацієнтові знайти щасливу здорову посмішку! Хочемо порекомендувати Дитяча стоматологія Київ

Про здоров’я зубів дитини необхідно подбати заздалегідь. У ранньому віці карієс розвивається в кілька разів швидше. Молочні зуби під час росту мають несформовану емаль, що призводить до високого ризику розвитку карієсу. Хороший дитячий стоматолог в вилікує карієс молочних і постійних зубів і запобіжить формування неправильного прикусу.

Записатися до дитячого стоматолога необхідно при наявності ряду проблем:

гострий або хронічний зубний біль;
підвищена чутливість зубів;
білі крейдяні і темні плями на емалі зубів;
кровоточивість, набряклість ясен;
неприємний запах з рота;
руйнування зубів та ін.

Профілактичне відвідування стоматологічного кабінету-необхідний захід для дітей і підлітків. Для запису на прийом до дитячого стоматолога в нашу клініку необхідно заповнити онлайн-форму на нашому сайті або зателефонувати за контактним номером телефону. З орієнтовною вартістю прийому дитячого стоматолога можна ознайомитися в прайс-листі на сайті клініки.