Вправи для розтяжки мязів прискорюють їх зростання!

455

Привіт, друзі! Не так давно вчені проводили чергові дослідження і з’ясували, що вправи для розтяжки м’язів тягнуть за собою цілий ряд непояснених явищ. До кінця цей ефект ще не вивчений, але те, що вдалося з’ясувати і перевірити — ми обговоримо нижче. Особисто я розтягуватися просто ненавиджу і ніколи раніше цього не робив.

Але після того, як я дізнався пару фактів про це — я серйозно задумався про те, як би включити в своє тренування вправи для розтяжки м’язів. Я ніколи не думав, що сама звичайна розтяжка в кінці тренування може так сильно впливати на ріст м’язів.

Люди у віці, які займаються розтяжкою – відчувають на собі омолоджуючий ефект, причому це стосується не тільки їх самопочуття, але і їх зовнішнього вигляду. І це помічають інші. Під впливом вправ на розтяжку в нашому організмі поліпшується гормональний фон, стимулюється мозкова діяльність і потенція.

Але так як сама розтяжка володіє великим властивістю розслабляти, то перед жорстким тренінгом розтягуватися небажано. Ось після тренування – саме час!

Якщо протягом 10 хвилин виконувати грамотно продумані вправи на розтяжку, то можна на 15-25% скоротити час відновлення м’язів!

Багато хто знає, що силові вправи володіють властивістю «закріпачувати» суглоби, сполучна тканина грубіє і потовщується. Це було б непогано, якби ви займалися пауерліфтингом, але для бодібілдера – це погано. Чому?

Тому що тоді скорочується гнучкість самих суглобів і амплітуда рухів під час виконання вправ – вже не та, що треба. З-за цього страждає і ріст м’язів. Ось так тут все пов’язано!

Останні наукові дослідження показують, що зростання м’язів відбувається з причини фізичного розтягування оболонок м’язових волокон. Коли бодібілдер виконує вправу, то в його м’яз надходить кров, яка «розпирає» м’яз зсередини. З часом кров йде з м’язи і еластичний корсет м’язи стискає її, повертаючи в колишній стан.

Але, так як тренується атлет часто і наполегливо, то за роки тренувань цей процес накачування просто послаблює далі дія цього м’язового корсета, і м’язові оболонки починають розтягуватися. Це ми і називаємо м’язовим зростанням, настає, так би мовити, «пампинг-ефект».

А тепер увага, дуже важливий момент!

Виявляється, що біологічному процесу поперечного стискання м’язів після їх накачування – можна перешкодити. Для цього потрібно добре розтягнути робочу м’яз.

Адже тепер цей механізм змушений буде чинити опір не тільки ПОПЕРЕЧНОМУ, а й ПОЗДОВЖНЬОМУ стиску. При такому розкладі – цей механізм просто ослабне і процес росту м’язів значно активізується.

Так що пам’ятайте про те, наскільки важлива для вас розтяжка і якісно продумані вправи на неї. До речі, з цього приводу — раджу вам відео нижче. Там ви дізнаєтеся основні вправи для розтяжки м’язів. Все гранично просто і зрозуміло. Так що розтягуйтеся і ростіть!

comments powered by HyperComments

P.S. Підписуйтесь на оновлення блогу, щоб нічого не упустити! Якщо ви хочете придбати якісь спорттовари, спортивне харчування або добавки – можете скористатися цією спеціальною сторінкою!

Цією статтею варто поділитися