Стрибок з парашутом

7-3-2021

Самостійний стрибок з парашутом у Львові

Подарунковий сертифікат на стрибок з парашутом це мабуть, один з кращих способів подарувати море адреналіну, незабутні відчуття і емоції! на Коломийському аеродромі пропонують послуги професійних інструкторів, чудовий сервіс і вищий рівень безпеки. Звертайтеся за посиланням парашут Івано-Франківськ та радуйте себе та своїх друзів.

Які є варіанти?

Ціна залежить від вашого вибору:

  • в тандемі з висоти 3000 метрів. Замовити такий запаморочливий політ на парашуті-варіант для справжніх екстремалів! перед цим ви пройдете інструктаж тривалістю 1 годину. Використовується спеціальна система для двох осіб – »крило”.

Стрибок з 800 м

Шукайте, де можна стрибнути з парашутом? для всіх любителів екстремального спорту у нас приголомшлива новина, тепер в нашому аероклубі можна здійснити це з висоти 800 метрів – обіцяємо, це стане найяскравішим враженням у вашому житті. Щоб стрибнути в нашому аероклубі необов’язково мати досвід, докладний наземний інструктаж дозволять вам позбавиться від навіть найменших сумнівів.

Стрибок з інструктором

Якщо боїтеся стрибати поодинці, то пропонується зробити це в тандемі з інструктором і отримати незабутні відчуття. У вас є можливість стрибнути з величезної висоти, повністю відчути всі емоції довгого вільного польоту.

Стрибок на двох

Для пари-найоригінальніший варіант побачення з можливих! замість того, щоб відправитися в кафе або кіно, можна отримати незабутні емоції удвох. Хто знає, може, ви будете разом розповідати про це своїм нащадкам?

Стрибок без інструктора

Хочете порадувати себе або придбати подарунок для близької людини-замовте його на порталі “ТВОЄ” – це море емоцій і яскравих вражень, після яких спогади точно залишаться на все життя.

Вимоги до одягу

Щоб все пройшло комфортно і успішно, важливо дотримуватися кількох правил, що стосуються одягу та аксесуарів:

  • зніміть всі прикраси. Вони можуть вас поранити або просто загубляться.
  • навіть в літню спеку вибирайте одяг з довгими штанинами і рукавами, щоб руки і ноги були повністю закриті.
  • підберіть берци або інше взуття з жорсткою підошвою і фіксацією гомілковостопного суглоба.
  • обов’язково використовуйте будь-які рукавички, можна просто господарські. Вони захистять долоні від дрібних травм.

Ви можете взяти з собою екшн-камеру і закріпити її на шоломі. Окремої відеозйомки в процесі не передбачено.