Спортивна страховка для тренувань і змагань

9-18-2021

Страхування спортсменів є невід’ємною частиною безпеки, як професіоналів, так і любителів. Заняття активною діяльністю завжди супроводжується ризиками заподіяння шкоди здоров’ю.

Спортивна страховка компенсує витрати на лікування та реабілітацію у разі отримання травм. Більш детально звертайтеся за посиланням страховка для спорта.

У даній статті розберемо актуальні питання про спортивне страхування: скільки коштує, які ризики покриває, кому потрібно оформляти.

Від чого захищає спортивна страховка

Страховий поліс є фінансовою подушкою безпеки для професійних спортсменів і людей, які ведуть активний спосіб життя.

Часто спортивні травми вимагають тривалого і дорогого лікування. А крім того спортсменам завжди потрібна додаткова реабілітація для відновлення форми.

Страховка покриває всі витрати на діагностику, лікування та реабілітацію. З полісом можна вибрати всі необхідні і найефективніші процедури для відновлення здоров’я, не замислюючись про їх вартість. Компанія відшкодує збитки в рамках страхової суми, на яку буде застрахований спортсмен.

Види страховок для спортсменів

У спортивному страхуванні виділяється кілька типів полісів в залежності від травматичності.

Сума страхування та вартість страховки зростатиме в такому порядку:

спорт з мінімальними ризиками отримати травмувіди спорту з підвищеним ризикомекстремальні види спортаплавання, гімнастика, аеробіка, настільний теніс та інші.важка і легка атлетика, волейбол, баскетбол, спортивний туризм.альпінізм, східні єдиноборства, кінний спорт, сноуборд і ковзани, скелелазіння, парашутний спорт та інші.

Таким чином, чим небезпечніше вид спорту, тим дорожче буде оформити для нього страховку. Також вартість залежить від термінів страхування. Можна купити поліс тільки на змагання (кілька днів, тиждень, місяць), або оформити річну страховку.

Які випадки покриє спортивна страховка

Страхове покриття в будь-якій компанії включає три основних види ризиків:

  • отримання травми в результаті нещасного випадку, і як наслідок тимчасова непрацездатність. Виплати в даному випадку будуть залежати від ступеня тяжкості травми. Компанія може компенсувати від 1 до 100% від суми страхування.
  • отримання інвалідності (постійна втрата працездатності). Грошова компенсація складе від 50% до повної 100% виплати всієї суми.
  • смерть застрахованого в результаті нещасного випадку. У разі летального результату родичам загиблого виплачується вся страхова сума.

Страховку можна за бажанням доповнити іншими опціями, які будуть необхідні тільки для конкретного виду спорту. Наприклад, при занятті спортивним туризмом або альпінізмом-пошуково-рятувальні роботи.

Як працює спортивний поліс: дії при страховому випадку

  • при настанні страхового випадку потрібно самостійно звернутися за медичною допомогою.
  • після надання допомоги необхідно зателефонувати в сервісну компанію, її номер буде вказаний на вашому полісі.
  • для отримання компенсації потрібно надати в компанію довідку про непрацездатність, квитанції про надання платних послуг, чеки на ліки.

Документи для оформлення спортивної страховки

Оформити страхування спортсменів можна онлайн на нашому сайті поліс812. Для покупки страховки на дитину в якості страхувальника має бути особа, старше 18 років (це може бути батько або тренер). Тренер може відразу оформити страховку на всю команду.

Список документів невеликий:

  • заява (заповнена онлайн-форма на сайті);
  • паспорт або свідоцтво про народження,
  • іпн.

Спортивна страховка для змагань онлайн

Кожна з програм на нашому сайті підходить для змагань. Для участі в спортивних заходах введено правило обов’язкового медичного страхування всіх учасників.

Організатори знають про умови страхування, і в більшості випадків приймають страховку в електронному форматі. Але додатково ви завжди можете просто роздрукувати страховку на звичайному принтері. Поліс не потребує нотаріального завірення.

Страховий поліс, оформлений онлайн, володіє такою ж юридичною силою, як і паперовий варіант.

Від чого залежить ціна спортивної страховки

Розрахувати попередню вартість поліса ви можете за допомогою онлайн-калькулятора. На ціну впливають кілька факторів:

Надійність і статус страхової компанії. Чим більше і відоміше компанія в даному виді страхування, тим вище оцінюється вартість її послуг.

Вік застрахованого. Ціна на страхування дітей завжди вище.

Вид спорту. Чим небезпечніше вид спорту, тим вище ризик настання страхового випадку. Відповідно ціна для екстремальних видів в кілька разів вище.

Сума страхування. Чим більше ліміт страхової суми, тим вище ціна поліса.