Спортивне харчування-амінокислоти BCAA. Які амінокислоти краще купити?

1-4-2021

Амінокислоти – це вид спортивного харчування, необхідного для спортсмена будь-якого рівня. Ми допоможемо розібратися які амінокислоти краще купити і що таке популярні BCAA? За більш детальною інформацією звертайтеся за посиланням https://add-power.com.ua/sportivnoe-pitanie/aminokisloty/bcaa/

Амінокислоти-це будівельний матеріал для білкових сполук і, відповідно, основа для наших м’язів.

Ці речовини просто необхідні практично для всіх процесів пов’язаних з ростом м’язів, їх відновленням і виробленням корисних гормонів, пігментів і нуклеїнових кислот . Навіть не супер навантажена тренування витрачає більше 70% амінокислот і тому їх потрібно відновлювати. На думку фахівців і вчених – прийом амінокислот дуже важливий для зростання маси м’язів (в комплексі з іншим спорт харчуванням), для підсушування м’язів і для схуднення (мінімум калорій, уповільнення катаболізму, зниження апетиту), і для швидкого відновлення м’язової структури після серйозних тренувань.

Крім цього, спортивне харчування у вигляді амінокислот BCAA, завдяки більш прискореному метаболічному процесу (якщо порівняти з вуглеводами), дає більше енергії для тренування і дозволяє збільшувати кількість повторень в підході на 2-4 повторення, в залежності від базових умов.

На відміну від протеїну, амінокислоти набагато швидше засвоюються організмом, але вони не можуть замінити білкові протеїнові добавки для м’язового росту, вони швидше не дають м’язам вступати в процес розпаду. Зараз відомо, що до складу білка входять більше 200 амінокислот, але для нормальної роботи організму достатньо двадцяти двох протеїногенних амінокислот. Для стабільного формування себе достатній набір амінокислот міститься в BCAA, тому що м’язова тканина більш ніж на 30 відсотків складається з них.

Амінокислоти бувають декількох видів:

Замінні-вони можуть утворюватися в організмі людини з інших кислот і амінокислот.
Незамінні-самостійно не формуються в організмі, їх необхідно щодня отримувати з їжею з певних продуктів. Також ви можете просто купити комплекс амінокислот, наприклад BCAA і поповнити свій організм трьома основними амінокислотами (види: валін, лейцин, ізолейцин). Крім зручності, такі спортивні амінокислоти швидко засвоюються в організмі, а їжа ще повинна правильно перетравитися (це більше 2-х годин).
BCAA – це вид спорт харчування, до складу якого входять одні з найважливіших амінокислоти: валін, ізолейцин і лейцин.

Як вживати амінокислоти BCAA?
Будь-яке спортивне харчування необхідно приймати за певним графіком в залежності від мети, яку ви поставили при занятті спортом.

Якщо ви хочете схуднути , то крім активних аеробних тренувань вам необхідно приймати BCAA частіше, ніж при інших цілях. Обов’язково до тренування, після неї, також вранці і в проміжках між їжею. Тоді амінокислоти зможуть знизити апетит, пригальмувати катаболізм і при цьому зберегти силу і структуру ваших м’язів.

Якщо Ваша мета-набір м’язової маси, то прийом BCAA потрібно обмежити тільки до і після силового тренування і ще, можливо, вранці, а в інший час приймайте протеїн.

Амінокислоти BCAA та інші потрібно приймати в чистому вигляді, не змішуючи з іншим спортивним харчуванням, тому що це знизить основна перевага – швидкість засвоєння. Для цього необхідно розмежувати час прийому різних видів спортивного харчування. Можете звернутися до наших фахівців, вони професійно допоможуть вам підібрати курс спортивного харчування під ваші цілі.