Що таке шугарінг

4-26-2021

Східні жінки здавна вважалися найкрасивішими. Вони мають красиві мигдалеподібні очі, правильний і тонкий вигин брів, а також ніжну як шовк шкіру. Всього цього вони домоглися завдяки секретним рецептами, які передавалися від покоління до поколінь. Деякі рецепти допомагають зробити шкіру ніжною і шовковистою, деякі дозволяють домогтися красивих брів і так далі. Хочемо порекомендувати почитати про шугаринг , я  шугаринг делала тут  і мені тут дуже сподобалось .

Зараз я розповім вам про те що таке шугарінг. Слово шугарінг в перекладі з англійської мови означає»цукор”. Саме цукор лежить в основі цього рецепта, якого ще іноді називають як цукрова депіляція. Після такої депіляції ви зможете надягати еротичну білизну не турбуючись про те, що у вас буде видно роздратування, їх просто напросто з такою депіляцією бути не може. Еротична білизна сама по собі має відкриту форму, зазвичай в них завжди видно відкриті частини тіла і саме тому без депіляції тут не обійтися, звичайне гоління не дасть хорошого результату.

Цукрова депіляція має кілька переваг:

1. Вартість процедури. Цукор як відомо коштує дуже дешево і саме тому дана процедура має дуже низьку вартість.

2. Гиппоалергеность. До складу сиропу для депіляції не входять шкідливі речовини або консерванти і тому пацієнт ніяк не зможе отримати будь-які алергічні реакції. Цукор і звичайна вода не можуть викликати будь-які реакції навіть у тих, хто має дуже ніжну шкіру.

3. При депіляції цукровим сиропом не пошкоджується шкірний покрив так як сироп обволікає тільки волоски.

Як зробити шугарінг будинку?

1. Зробити шугарінг в домашніх умовах цілком реально, його іноді ще називають як домашній шугарінг. Для приготування сиропу вам знадобиться 10 столових ложок цукру, половинка лимона ну і 1 столова ложка звичайної води.

Приготування. Змішуємо цукор, лимонний сік без кісточок і воду в який-небудь невеликій каструлі і доводимо кипіння. Обов’язково потрібно постійно перемішувати отриману суміш. Після того як суміш стане схожа на карамель можна буде приступати до процесу депіляції, тільки спочатку не забудь приготований сироп охолодити.