Септопластика що це

2-10-2021

 

За статистикою більш ніж у 90% населення все планети є деформації носової перегородки. Також хочемо вам порекомендувати по дивитися на септопластика до и после. Комусь вони не завдають дискомфорту і не помітні візуально, але є і такі випадки, коли без допомоги хірурга не обійтися. У клініці “uaps”, досвідчений лікар проводить операцію з усунення деформацій форм перегородки носа, її назва – септопластика. Вона виконується тільки за абсолютними показаннями, з метою усунення труднощів з носовим диханням і позбавлення від численних проблем, пов’язаних із захворюваннями лор-органів. Всі маніпуляції здійснюються під дією анестезуючих засобів, а весь процес займає не більше години. Операція малотравматична, тому що всю свою роботу хірург виробляє в порожнині носа за допомогою ендоскопічної техніки. Викривлені ділянки носової перегородки видаляються, виконується одномоментна пластика дефекту, після чого на рани накладаються саморассасивающие шви. Після реабілітації ви зможете забути про те, що колись вам було складно дихати. Тепер вам не знадобляться різні судинозвужувальні засоби і медичні препарати для купірування симптомів.

3 причини зробити септопластику

Короткий реабілітаційний період

Зазвичай пацієнт повертається додому на наступний день після операції. Як правило, вся процедура триває не більше години. Оториноларинголог дасть вам вказівки і рекомендації, при виконанні яких процес загоєння пройде набагато швидше і легше. Не слід намагатися витягти зафіксовані ватні тампони з носової порожнини самостійно, сильно сякатися і здійснювати важкі фізичні навантаження. Зазвичай реабілітаційний період займає 7-10 днів, за цей час набряк повинен зникнути, а утворення кірок припиниться

Септопластика може виконуватися різними способами

В оперативній оториноларингології є кілька варіантів проведення операції септопластика. Залежно від ступеня деформації перегородки, наявності спеціального обладнання та інструментарію в клініці і фінансових можливостей пацієнта вибирається один з них

Класичний

Це традиційний вид септопластики, для здійснення маніпуляцій хірург використовує скальпель.

Ендоскопічна

Сучасний метод, всі дії здійснюються із застосуванням відеозонду, який виводить збільшене зображення носової порожнини на екран монітора.

Лазерна

Усунення дефектів відбувається за допомогою лазерного променя. Така процедура абсолютно безкровна і практично безболісна, тому найчастіше для її виконання досить місцевої анестезії.

Радіохвильова

Всю роботу хірург виробляє через невеликі надрізи в слизовій. Даний метод поєднує в собі переваги класичної і лазерної септопластики, що робить його найефективнішим і безпечним.

Ультразвукова

Під дією спеціального інструменту з ультразвуковими хвилями носова перегородка випрямляється.