Різні програми накачування грудних мязів — вибирай

72

Фізкульт привіт, друзі. На зв’язку Іван Устинов і сьогодні розглянемо різні програми накачування м’язів грудей. Великі чемпіони вже давно навчилися нехтувати генетикою і знайшли для себе багато різних способів, щоб успішно будувати будь-яку свою м’язову групу. І абсолютно будь-яка людина, який послідує їх прикладом може круто прогресувати в бодібілдингу. Але успіх буде тільки в тих, у кого залізна воля і відданість своїх тренувань. Ну що… Почнемо? Ну тоді поїхали!

Тренування м’язів грудей повинна бути спрямована, в першу чергу, — на масу. Адже груди може здивувати лише своїми обсягами. Відповідно, щоб накачати груди – потрібно ґрунтуватися на наборі максимальної м’язової маси. Для досягнення солідної маси грудей – потрібно виконувати оптимальну кількість повторень для цього, а саме 8-12 в одному сеті. Тут зовсім не потрібний стиль пауерліфтингу, де великі дядьки рвуть величезні ваги. Повірте, не всі звичайно, але багато хто з зрілих бодібілдерів, піднімаючи великі ваги – всього лише хваляться.

Ваш будь-сет повинен укладатися в перевірену схему повторів. Самих сетів повинно бути понад 15. Це досвід великих чемпіонів!

Кожен комплекс вправ має свою мету. Вибирайте те, що вам більше підходить, до чого ви прагнете більше в накачування грудних м’язів.

На масу! Загальний обсяг тренінгу, вибір вправ, схема повторень і підходів – орієнтовані на набір загальної м’язової маси цільової м’язової групою.

Зміст статті:

  • НА МАСУ!
  • НОВАЧКОВІ
  • ТРЕНІНГ БУДИНКУ
  • ВСЬОГО 15 ХВИЛИН
  • АКЦЕНТ НА НИЗ ГРУДНИХ
  • АКЦЕНТ НА ВЕРХ ГРУДНИХ
  • СИЛА!
  • КРУГОВИЙ ТРЕНІНГ

НА МАСУ!

УпражненияСетыПовторы
Жим лежачи58
Похилий жим гантелей312
Жим штанги головою вниз312
Кросовери на блоках510

Новачкові. Ця програма для накачування грудних м’язів. Він скоріше призначений для тих, у кого тренувальний стаж менше півроку. Мета цього комплексу – познайомити атлета з базовими основами тренування цільової м’язової групи.

НОВАЧКОВІ

ВправиСетиПовтори
Віджимання від підлоги310
Жим гантелей лежачи310
Віджимання на брусах310
Відомості гантелей лежачи310

Тренінг будинку. Цей комплекс призначений для тих, хто з якихось причин не може поки відвідувати спортзал. Тут потрібно мінімум обладнання для того, щоб накачати груди.

ТРЕНІНГ БУДИНКУ

ВправиСетиПовтори
Віджимання від підлоги320
Жим гантелей лежачи на підлозі312
Відомості гантелей на м’ячі312

Всього 15 хвилин. Цей комплекс для тих, у кого великий ритм життя і купа всяких справ. Для тих, кому не вистачає часу на об’ємну тренування.

ВСЬОГО 15 ХВИЛИН

ВправиСетиПовтори
Жим гантелей лежачи315
Віджимання (ноги на опорі)315
Відомості рук в тренажері320

Акцент на… Даний комплекс для тих, хто хоче «підтягнути» відстаючу область м’язової групи.

АКЦЕНТ НА НИЗ ГРУДНИХ

ВправиСетиПовтори
Жим штанги головою вниз312
Жим гантелей головою вниз312
Відомості гантелей головою вниз315
Віджимання на брусах3до “відмови”

АКЦЕНТ НА ВЕРХ ГРУДНИХ

ВправиСетиПовтори
Похилий жим лежачи312
Похилий жим гантелей312
Похилі відомості рук на блоках315
Віджимання від підлоги (ноги на опорі)312

Сила! Тут представлені вправи для розвитку «вибухової сили» при накачування грудних м’язів. Виконується маленька кількість підходів при великій вазі.

СИЛА!

ВправиСетиПовтори
Жим лежачи55
Жим гантелей лежачи на підлозі36
Віджимання на підлозі з бавовною55
Віджимання на брусах з вагою3до “відмови”

Круговий тренінг. Це ціла тренувальна система, яка дозволяє виконувати вправи одне за іншим. Такий метод сприяє повноцінному розвитку грудних м’язів і їх якісної «промальовування». Вправи потрібно виконувати за списком сет за сетом, без відпочинку. Виконайте повний коло 4 рази, відпочиваючи між підходами 1-2 хвилини. Це досить важка система для того, щоб накачати груди. Тому, рекомендується досвідченим атлетам, зі стажем не менше року систематичного тренінгу.

КРУГОВИЙ ТРЕНІНГ

ВправиСетиПовтори
Жим лежачи410
Віджимання на підлозі410
Віджимання на брусах410
Почергової жим гантелей на м’ячі410 на руку

І пам’ятайте – накачування грудних м’язів не повинна бути одноманітною. Тут потрібно застосовувати принцип шокування тренування. Наприклад, виконайте спочатку жим на похилій лаві, а потім вже звичайний жим лежачи. Дивуйте своїх грудні м’язи, вони не повинні звикати! Застосовуйте всі ці поради, і ви побачите результат. Тоді питань типу «як накачати груди?» у вас виникати вже не буде.

comments powered by HyperComments

P.S. Підписуйтесь на оновлення блогу, щоб нічого не упустити! Якщо ви хочете придбати якісь спорттовари, спортивне харчування або добавки – можете скористатися цією спеціальною сторінкою!

Цією статтею варто поділитися