Результати конкурсу підтягувань і оголошення переможців

77

Всім привіт! Ну ось і прийшла пора підвести підсумки конкурсу підтягувань на моєму блозі. Сказати, що я здивований результатами — це не сказати нічого! І на це є як мінімум 2 причини.

 • По-перше це кількість учасників. Їх всього троє. Ну прям класика. Було передбачено 3 призових місця і ми маємо всього 3 учасника. Я думав, буде більше. Але маємо те, що маємо.
 • По-друге це вік учасників. Жодного молодого хлопця у віці від 18 до 30 років. Всі учасники вже зрілого віку. Наймолодший учасник — 37 років, найстарший — 55 років. Ось так, друзі. Молодь вся відпочиває, а старі орють, розумієш… Не правильно це. Де ви, молоді і перспективні, повні сил хлопці? Ау? Перевелися чи що?
 • Хтось може і підтягується непогано, але просто посоромився брати участь. Дарма, але це його вибір. Моє діло запропонувати. У будь-якому разі дякую всім за участь.

  Правила конкурсу та причину його проведення я чітко описав у цій статті.

  Ну а тепер парад героїв — зараз оголошую результати учасників і ми їх дізнаємося ближче. Поїхали…

  1-е місце — Андрій Калиджеев (48 років, місто Лиман, Україна)

  Андрій — мій земляк по області. Я теж родом з Донецької області. Нижче можна подивитися відео участі в конкурсі:

  РЕЗУЛЬТАТ: Андрій витягнув 13 разів і посів почесне перше місце в конкурсі. Він отримує 1000 рублів.

  До речі, у Андрія теж є свій ресурс на дачно-городню тематики і досить цікавий. Так як я сам люблю працювати на землі і все дитинство часто порпався у бабусі на городі — мені ця тема цікава. Але Андрій в цьому розуміє куди більше мого і своїми руками вирощує дуже солідні врожаї!

  Його блозі ви можете знайти за адресою http://dachka-ogorodik.ru — як наблизиться дачний сезон, можете заглядати туди за порадами!

  2-е місце — Сергій Зиков (55 років, місто Таганрог, Росія)

  Найстарший учасник конкурсу. Браво, Сергій. Вік не перешкода брати участь у подібних конкурсах. Хай лінива і нерішуча молодь бере з вас приклад! Нижче відео, яке надіслав Сергій.

  РЕЗУЛЬТАТ: Незважаючи на те, що Сергій не виконав одну з умов конкурсу, а саме — не сказав на початку відео хто він і звідки, що бере участь у конкурсі на моєму блозі — це не завадило йому витягнути майже 7 разів і зайняти друге місце. Він отримує 500 рублів.

  3-е місце — Геннадій Клименко (37 років, місто Одеса, Україна)

  На жаль Геннадій не закинув відео в Ютуб, і без його дозволу я не можу зробити це сам. Тому, щоб представити цього учасника — мені довелося зробити кілька скріншотів з відео-файлу, який він мені прислав через форму зворотного зв’язку мого блогу.

  РЕЗУЛЬТАТ: Геннадій витягнув чистих 5 разів. Він отримує приз 250 рублів.

  Гєнчик теж хитається і у нього відмінна форма, як видно на фотці нижче. Але за рахунок великої ваги тіла, не виходить подтянутья більше. І нічого страшного!

  А ось і моє відео, так як я не втримався від участі в цьому конкурсі! Дуже люблю турніки з самого дитинства!

  РЕЗУЛЬТАТ: Мій результат — 23 рази. Мій приз — гарний настрій і приємне відчуття всередині, тому що все-таки вдалося провести цей конкурс. Це перший конкурс на моєму блозі який відбувся.

  В принципі все! Результати оголошені, роздані призи. Усім спасибі, всі вільні!

  Будуть і інші конкурси у свій час, так що слідкуйте за оновленнями блогу і підписуйтесь на мій Telegram-канал. В ньому ви швидше за все отримаєте повідомлення про нові «движухах» на моєму блозі. А в мене все! До нових зустрічей, друзі!

  comments powered by HyperComments

  P.S. Підписуйтесь на оновлення блогу, щоб нічого не упустити! Якщо ви хочете придбати якісь спорттовари, спортивне харчування або добавки – можете скористатися цією спеціальною сторінкою!

  Цією статтею варто поділитися