Правильні Чоловічі кросівки для бігу

4-6-2020

Підібрати правильне взуття для будь-яких спортивних занять неймовірно важливо. Від того, наскільки спортивне взуття відповідає певному виду занять, залежить ваш фізичний і емоційний стан. Бігові Чоловічі кросівки – не виняток, так як мають ряд відмінних рис, які враховуються саме при цьому активному виді спорту. Обов’язково при виборі бігових кросівок враховуйте особливості вашої стопи і висоту підйому, від якої залежить ступінь пронації або навпаки супінації стопи. Для таких випадків передбачена взуття з посиленням потрібної сторони, яка захищає стопу від западання, страхуючи Вас від хворобливого підвертання ноги під час бігу. Рекомендуємо звернутися за посиланням мужские кроссовки Адидас великій вибір на всі смаки.

Вимоги до чоловічих кросівок для бігу
Спортивні бігові кросівки повинні відповідати основним вимогам, що висуваються положенням ноги під час бігу. Це обумовлено саме поступальним рухам вперед, а не бічним. Насправді це дуже важливо, коли ви вибираєте правильні кросівки. Тенісні моделі ні в якому разі не можна використовувати для бігу – вони розроблені з урахуванням бічних рухів і мають відповідну конструкцію. А туристичне взуття буде занадто жорстким з сильно зафіксованим голеностопом, що створить дискомфорт при бігу.

Правильні кросівки для бігу відрізняють: обов’язкова наявність супінатора-це система, яка відповідає за правильне положення стопи під час руху. До того ж супінатор підтримує звід стопи, знімаючи додаткове навантаження на п’яту і рівномірно розподіляючи її по всій стопі;
хороша амортизація, що відповідає не тільки за “збереження” ваших п’ят, але і за подальший стан колін і хребта, які відчувають колосальне навантаження при регулярному занятті бігом;
надійна, але м’яка фіксація стопи за допомогою регуляції шнурівкою. У якісних кросівках є додаткові отвори для надійної фіксації стопи.
При підборі кросівок обов’язково враховуйте, що від умов для бігу, а конкретно-поверхні, багато в чому залежить і модель, яку потрібно вибрати для комфортного і безпечного заняття бігом.

Різновиди кросівок для бігу
Поділяють кілька видів бігу, грунтуючись на умовах, в яких він проходить. Це біг по відносно гладких поверхнях, таким, як бігова доріжка в спортзалі або асфальтова на стадіоні. І біг по пересіченій місцевості-там, де немає асфальту і рівних доріг.

Бігові кросівки, призначені для асфальту, мають м’яку гнучку підошву з неглибоким рельєфом малюнка, так як зчеплення направлено головним чином на те, щоб нога не ковзала по доріжці. Матеріали верху кросівка, як правило легкі і дихаючі, що дає підвищений комфорт при заняттях в спортзалі. Можливі також наскрізні отвори в підошві для додаткової вентиляції.
Кросівки для бігу по пересічених місцевостях мають схожий принцип виготовлення з туристичним взуттям. Верх повинен бути виконаний з жорстких матеріалів, міцний і добре захищає ногу від каменів і гілок, а також має мати хоча б мінімальні вологовідштовхувальні властивості. Підошва виконана з потужним протектором, який забезпечує надійне зчеплення і з грунтом, і з кам’янистою поверхнею.
Часто виробники поєднують технології бігових кросівок і стильний дизайн, відповідний для повсякденного носіння.