Позитивний настрій в бодібілдингу та його роль

245

Привіт! Ви позитивна людина? Згоден, зараз досить важко зберігати позитивний настрій, світ став дійсно непридатним. Але поговоримо про хороше. Позитив. Яку роль він грає в нашій з вами життя? Наскільки він необхідний? Якщо відповісти коротко, то позитивний настрій нам просто необхідний, адже він відіграє вирішальну роль в нашому успіху. А як бути з бодібілдингом і фітнесом? Як цей самий позитивний настрій допоможе прогресувати у всьому цьому?

Позитив це не просто гарний настрій, коли все у нас добре — це насамперед стійкість духу і гарний настрій, коли не все добре і не всі надихає. Насправді мати такий настрій, особливо в наші важкі часи — це ціле випробування. Це важко!

І кожен у своєму житті хоча б раз відчув, що значить смуток і розчарування, смуток і небажання продовжувати щось робити. Ці моменти найважчі, і саме вони можуть бути нездоланною прірвою для кожного з нас. Головне — пережити ці моменти, утримати позитивний настрій розуму.

Кожен по-своєму переживає різні труднощі, розчарування і по-своєму реагує на них. Хтось втрачає віру в себе і опускає руки, а хтось йде далі, незважаючи на недовге печаль. Про що йдеться?

Про те, що в бодібілдінгу на вашому шляху не завжди все гладко і добре. Будуть сумі, труднощі і ви повинні бути до цього готовими. Для кого-то трудністю буде травма, після якої потрібно буде час на відновлення. Для когось- психологічний бар’єр, страх чого-небудь, невпевненість у собі і навіть заздрість успіхам інших…

Що тут сказати? Саме в таких ситуаціях потрібен цей важливий позитив! Позитивний настрій — це правильний настрій і він володіє мудрістю і силою. Травма пройде і навіть швидше, ніж ви думаєте. Страхи, невпевненість в собі — найчастіше ні на чому не засновані. А заздрість — дурість. Навіщо заздрити іншим, якщо можна стати таким же й навіть краще? Ніколи не порівнюйте себе з іншими, пам’ятаючи що ви — особистість. У вас є те, чого немає в інших. Просто, може бути, ви цього ще не зрозуміли.

Порівнюйте інших з собою лише з однією метою — зрозуміти в чому вам потрібно покращитися і порадійте за цю людину. Адже щира радість за когось дуже надихає. Вона очищає саму вашу сутність від усілякого негативу, який вас обтяжує. Але цей настрій вимагає зусиль. Невдовзі ви усвідомлюєте, що у бодібілдингу прокачується не тільки ваше тіло, але і ваша душа. Ви розумієте, наскільки це важливо?

Мене завжди вражали люди, які є інвалідами, але при цьому досягають того, чого не можуть досягти здорові, нормальні люди. А чому так? Та тому що у них є стрижень, який вони виростили собі. Їм це було нелегко, але вони не здалися, хоча цілком могли, як і багато інші. Такі люди зневажають слабість і смуток. Нам усім треба у них повчитися. Внизу розташовано декілька відео, які не відносяться безпосередньо до бодібілдингу. Вони — для здобуття позитивного настрою і стану духу, для особливої мотивації. Не полінуйтеся і подивіться їх від початку до кінця.

Це відео про людину без рук і без ніг. Але позитиву і щастя в ньому стільки, що позаздриш. Не соромтеся виражати свої почуття. Я навіть розплакався, побачивши це:

А це — наші дивовижні жінки, яким ніщо не заважає жити абсолютно повноцінним життям:

Так що — цінуй те, що в тебе є! А у тебе є набагато більше, ніж ти думаєш. Навіть ці бідні люди знайшли в собі сили бути позитивними, незважаючи на вкрай обмежені обставини. Так невже цього не зможете досягти і ви теж? 100% можете!

Якщо ви будете постійно налаштовані негативно, і маєте схильність принижувати себе, то в результаті це може згубно позначитися на вашому свідомості, а потім — і на вашому тілі. А якщо буде оптимізм — буде й успіх, тому що ваше тіло буде отримувати користь з вашого позитивного настрою. Особлива віра в себе вам знадобиться тоді, коли вас будуть долати сумніви або розчарування.

Просто вірте в те, що ви зможете, — і ви зможете. Ви стаєте такими, якими себе уявляєте. Це настільки просто, наскільки просто звучить!

Для того, щоб найбільш успішно зберігати позитив — важливо якомога більше перебувати серед тих людей, які вас щиро підтримують. Це можуть бути віддані друзі і просто хороші знайомі, які раді, що ви займаєтеся бодібілдінгом. Ці люди повинні позитивно на вас впливати. Ці люди не повинні бути саркастичні, заздрісні, боязливими та байдужими до інших. Після спілкування з ними — у вас не повинно бути бажання з кимось змагатися. Спілкування з такими особистостями може сильно затьмарити вашу мотивацію, вбити ваш позитивний настрій.

Той, хто прагне до успіхів, всерйоз і надовго — розуміє, що в його свідомості немає місця сумнівам, відмовок, брехні і т. д. Ця людина строго орієнтований на успіх. Він позитивний завжди і у всьому. Можна сказати, що позитив — стиль життя цієї людини. Ви повинні дуже добре засвоїти, що в бодібілдингу зв’язок розуму і тіла неймовірно важлива і вимагає серйозної уваги. Цим зв’язком ви повинні вчитися володіти і направляти її за призначенням. Так що у вас є прекрасна можливість розвинути не тільки ваше тіло, але і силу мислення.

Таким чином, використовуючи свою мотивацію, свої цілі і позитивний настрій — ви будете впевнено будувати собі потужне тіло. Не сумнівайтеся в цьому!

comments powered by HyperComments

P.S. Підписуйтесь на оновлення блогу, щоб нічого не упустити! Якщо ви хочете придбати якісь спорттовари, спортивне харчування або добавки – можете скористатися цією спеціальною сторінкою!

Цією статтею варто поділитися