Новий вид контенту на блозі чи в чому моя головна помилка

184

Привіт всім! Хлопці – у мене для вас дуже важлива новина! Я вирішив вивести рубрику свого блогу «прокачування розуму» на абсолютно новий рівень! Я довго не наважувався опублікувати це, але тепер настав той час. В чому суть цієї новини — читайте нижче.

Чи бувало у вас відчуття, коли ви щось дуже довго робите, витрачаєте на це багато часу і при цьому розумієте що цей безглуздий працю? Впевнений що багато відчували це почуття! Нещодавно вона відвідала мене… І досі не випарувалося. Про що це я кажу?

Зміст статті:

 • В чому моя помилка?
 • Про що ми будемо говорити і що таке практична мудрість?
 • Чому можлива негативна реакція?
 • Навіщо мені це потрібно?
 • Не чекайте занадто багато

В чому моя помилка?

Вже деякий час я публікую на свій блог, статті про бодібілдинг та фітнес, які я намагаюся робити корисними, зрозумілими і максимально ефективними для практичного застосування. І хоча статей ще дуже мало (ще орати й орати над цим), але все ж певна їх кількість вже написано. Я вкладаю в це душу і майже все те небагато вільний час, яким я володію.

І все начебто нічого, адже такі статті повинні бути на блозі де обговорюються «качательние» питання. Так, все вірно… але мене вже довгий час гнітить думка про те, що я зовсім не висвітлюю другу лінію тематики мого проекту. Якщо ви звертали увагу на слоган мого блогу, то він звучить так: «ефективна прокачування тіла і розуму».

Так, саме — не тільки тіла, але і розуму! Але на блозі досі немає жодної статті, яка дійсно може прокачати чийсь мозок після прочитання. Я допустив помилку і просто забив на цю область мого блогу. А адже вона дуже важлива, велика і багатогранна!

Будемо говорити відверто – це жорсткий косяк! Але виправитися ніколи не пізно. Тепер же я хочу це виправити і сподіваюся, що у мене вийде. Так про що ж я буду писати тепер в блозі, крім статей про бодібілдинг та фітнес? Що я маю на увазі під виразом «прокачування розуму» і що це означатиме для вас?

Про що ми будемо говорити і що таке практична мудрість?

Якщо спробувати описати суть всієї тієї інформації, яку я запланував опублікувати, то можна сказати так:

Ця інформація допоможе багатьом поставити свої мізки на місце і привести в порядок різні галузі свого життя або ж зовсім їх перебудувати (бодібілдинг та фітнес там будуть не на першому місці)

Інформація гряде не просто дуже потужна, але та, яка, можливо, змінить не одне життя докорінно. Для цього я постараюся на славу, тим більше що у мене є що вам сказати! Але поки що це просто слова, пусті слова. Можливо ви навіть читаєте це з якоюсь усмішкою на обличчі і думаєте: «ну от — ще один супер-пупер блогер намалювався, який не знає як вже випендритися перед читачами…».

Але що стоїть за цими словами – поки відомо тільки мені. У будь-якому випадку час покаже який ефект буде досягнуто і як читачі поставляться до цього нового виду контенту на моєму блозі. Говорити і обіцяти можна багато, але час як завжди поставить все на свої місця і покаже хто чого вартий. Час виявляє сутність усього.

Для вас не буде відкриттям, якщо я скажу що світ навколо нас стає гірше і агресивніше з кожним днем, з кожним роком — ви й самі це бачите навколо себе. Жити стає важче незважаючи на всі обіцянки сильних світу цього його поліпшити. Зберегти позитивний настрій, здоровий глузд, радість, бажання до чогось прагнути, чогось досягти — ось що зараз дійсно важко.

Життя багатьох людей зараз порожня і безглузда і багатьох це не на жарт гнітить. Деякі намагаються щось змінити, але через нестачу правильних знань зазнають невдачу за невдачею. Інші навіть і не намагається нічого змінити — вони просто звинувачують всіх і вся.

А як давно ви бачили по-справжньому щасливу сім’ю? Де дружина підкоряється чоловікові і дійсно поважає його навіть у своєму серці, а чоловік піклується про дружину як про ніжний квітці і по-справжньому її любить? Такі сім’ї звичайно ж є, але це зараз велика рідкість, тому що на 3 шлюбу 2 розлучення.

А гроші? Як же без них у нашому житті. Це важлива частина нашого життя. Але неправильне ставлення до грошей забирає душевний спокій у людини, дощенту руйнує його сім’ю, деяких призводить до передчасної смерті.

Коротше злободенних проблем зараз у людей хоч відбавляй. Про все це ми будемо з вами говорити, і що найголовніше — будемо діяти. Знаєте в чому різниця між розумним, розуміючим і мудрим? Ось в чому:

 • РОЗУМНИЙ – той, хто знає багато різних фактів.
 • РОЗУМІЄ – той хто розуміє як ці факти пов’язані між собою і що вони означають.
 • МУДРИЙ — той хто знає як застосувати отримані знання і розуміння на практиці. І це найбільш успішний і щасливий чоловік.

Мудрої людини ще називають тим, «хто володіє ПРАКТИЧНОЮ МУДРІСТЮ». До цього ми будемо прагнути.

Чому можлива негативна реакція?

Так як всі люди різні, різні і сприйняття тієї або іншої інформації. І я не виключаю думка про те, що ця майбутня інформація отримає купу плювків, осмеяний, цієї люті і гніву. Може бути я наживу собі купу недоброзичливців, злостивців та іншого негативу… Чому я так думаю і чому припускаю це? Ні, зовсім не тому що я людина з негативним настроєм. Це тут не причому.

Я просто вже досить довго і свідомо спостерігаю за тим, як люди сприймають ту чи іншу інформацію. Я бачу як вбиті їм з дитинства хибні уявлення заважають їм жити зараз, в сучасному світі. Стаючи дорослими, людям продовжують пудрити мізки і доповнюють вбиті з дитинства дурниці новими дурницями, тільки вже для дорослих.

Я бачу як людям важко міняти укорінені погляди на життя і на основоположні її сфери. Я бачу як одні ошукані вводять в оману інших і дуже зляться, коли вони цій помилці намагаються чинити опір. За цим так цікаво і сумно спостерігати.

Навіщо мені це потрібно?

Можливо ви запитаєте: «Ванек, та нафіга тобі це потрібно? Просто пиши собі свої статейки про накачування м’язи і навіщо тобі весь цей геморой? Навіщо тобі витрачати на це купу часу і сил, прагнучи допомогти кому-то змінити його життя – це ж невдячна справа?». Зізнаюся – подібні думки відвідують і мене. Але я з ними борюся.

Для людини властиво боятися невідомості і я теж її боюся. Це нормально! Але тим не менше я хочу побачити як мій блог приносить реальну користь людям. Ми створені так, щоб відчувати радість дарування. Коли ми щиро допомагаємо іншим, ми самі стаємо щасливими. Це перевірено-перепровірено на практиці багатьма поколіннями тисячі разів. Це працює і приносить задоволення. Для мене мій блог — як можливість отримати частину цих сильних емоцій, допомагаючи іншим.

В ході написання важливої інформації я досягну ще одну мету — ми познайомимося ближче. Я буду намагатися розповідати різні історії зі свого життя, буду більш близько спілкуватися з тобою, дорогий читачу по той бік екрану! Нарешті мій блог стане блогом, а не тим, чим він є зараз – звичайним збіркою статей з бодібілдингу.

На даний момент мій блог взагалі не популярний, не розкручений і з натяжкою на нього заходить не більше 170 відвідувачів на добу (іноді менше). Я ось тут вирішив нещодавно перший конкурс провести на блозі — конкурс музичних інструментів. Так, саме музичних інструментів, а не підтягувань на турніку наприклад.

Я зняв відео-звернення до відвідувачів та чого там сбринчал на гітарі – пообіцяв грошовий приз за участь. Але як я і передбачав – конкурс був закритий за відсутністю учасників. Ви можете подивитися що це був за конкурс зайшовши в розділ «Конкурси» або перейшовши за цим посиланням.

Це був явний показник того, що блогом поки ніхто серйозно не цікавиться і немає постійних читачів, які стежать за його розвитком. Про яких учасників конкурсу тоді взагалі могла йти мова? І це справедливо, так як я отримав те, що заслужив. Мляво вів свій блог, не цікаво, нудно — і отримав в результаті нуль.

Звичайно з часом відвідуваність буде зростати, так як я буду над цим працювати і вже працюю. Посещалка буде нагоняться статтями про м’язах, фітнесі – це ясно. Але я хочу сформувати на блозі справжню аудиторію, а не просто проходить трафік. Там будуть мої однодумці, друзі, постійні відвідувачі і віддані читачі. Звичайно – це мрія кожного блогера, але це потрібно заслужити. Так просто ця фішка не дається…

Зараз я стою на самому початку цього шляху і, можливо, ця стаття публікується в порожнечу. Можливо її мало хто прочитає, але це мене поки не сильно турбує. Основні хвилювання ще попереду.

Не чекайте занадто багато

Я також хочу, щоб ви правильно поставилися до цієї новини і не очікували чогось надприродного. А то мало лі – собі придумаєте що-небудь.

Не думайте, що я буду публікувати щось неймовірне що чудодійним чином змінить ваше життя в кращу сторону. Ні… Це залежить не від того, що ви прочитаєте у мене на блозі або де-небудь ще, а від того – чи будете ви щось робити після цього. Теорія і практика це зовсім різні речі!

Я не хочу вводити вас в оману і наговорювати зайвого з приводу тієї інформації, яку я планую публікувати. Це не якийсь піар-хід. Часто це будуть звичайні життєві теми, які всіх нас хвилюють, але просто про них не прийнято говорити і навіть замислюватися.

Та й сам метод подачі можливо буде не звичний для вас. Не виключено, що деякі теми вас зможуть дійсно здивувати і ви будете читати їх періодично чухаючи свій потилицю. Деякі з них можливо будуть здатні спонукати вас повністю переосмислити багато речей, до яких ви звикли ще з раннього дитинства. Якщо це все ж станеться, то ось тоді і почнуться самі помітні і видимі зміни у вашому житті – 100%.

Але є речі, які заважатимуть мені писати про справді вартісних сферах нашого життя, набагато більш важливі ніж бодібілдінг і фітнес разом узяті:

 • По-перше я така ж звичайна людина як і ви. У мене теж бувають, м’яко кажучи, не найкращі періоди в житті. Іноді хочеться кинути все і опустити руки, ні з ким не спілкуватися, ні про що не писати. Це настрій виникає з-за різних труднощів у житті і звичайно, ви ж знаєте що це за настрій.
 • По-друге це час. Поки я так само як і безліч людей — прожигаю занадто багато часу на роботі. З-за цього процес ведення мого блогу сильно страждає і затягується. Іноді чисто фізично не встигаєш зробити навіть найпростіші дії. А що вже говорити про створення крутий інформації, яка займає багато часу. Щоб все життя не орати на дядька – я змушений був шукати шляхи додаткового заробітку, який надалі стане основним. І я знайшов таку можливість в інтернеті. Скоро мій графік стане ще більш жорстким, тому що доведеться поєднувати роботу, ведення блогу, роботу в ще одному інтернет-проекті, тренування, сім’ю і т. д. Я вже не кажу про великих фінансових вкладеннях, яких вимагає будь-який бізнес. І бізнес в інтернеті не виняток.
 • Насправді цей список можна продовжувати дуже довго, але навіщо? Блог буде вестися, крута інформація буде додаватися, круті статті з бодібілдингу і на життєві теми будуть виходити. Не судіть строго, якщо не зможу писати для вас так часто, як хотілося б. Буду намагатися з усіх сил!

  Я не знаю що з цього вийде, але не писати про це вже не можна. Я так вирішив і це не підлягає зміні! Не для того я йшов до цього моменту так довго! Повірте, не для того. Як говоритися – відступати вже не куди.

  На цьому я закінчую свою замітку, сподіваючись на вашу підтримку і на те, що у мене вийде здійснити свої плани. До зустрічі, друзі – і щоб не упустити нічого цінного, підписуйтесь на блозі. У мене є що вам сказати. Поки-поки що.

  comments powered by HyperComments

  P.S. Підписуйтесь на оновлення блогу, щоб нічого не упустити! Якщо ви хочете придбати якісь спорттовари, спортивне харчування або добавки – можете скористатися цією спеціальною сторінкою!

  Цією статтею варто поділитися