На що звертати увагу при виборі питної води?

10-8-2020


Вода становить близько 60% маси тіла дорослої людини. Згідно з рекомендаціями медиків, вода повинна бути основною рідиною, для пиття протягом дня, оскільки вона не тільки втамовує спрагу, але і зволожує, регулює кров’яний тиск і водно-електролітний баланс, а ще – покращує травлення і очищає організм. Якісну питну воду можно придбати за посиланням заказать воду в киеве

Щоб залишатися здоровим, ви повинні забезпечити своє тіло споживанням мінімумом 1,5 -2 літрів рідини в день. Варто відзначити, що найбільш рекомендованою рідиною є саме вода, допустимі також натуральні соки і напої, наприклад, трав’яні чаї. Організм буде краще зволожений, якщо воду пити регулярно маленькими ковтками. І, звичайно ж, це повинна бути якісна вода.

Як вибрати воду для пиття?
Для потреб вашого організму важливо підібрати воду відповідно до функцій, які виконує кожен мінеральний компонент. Знаючи рекомендації по складу, Ви можете вибрати воду з мінералами, в яких ваш організм потребує найбільше, що позитивно позначиться на вашому здоров’ї і самопочутті.

Правила вибору води в пляшках:

При покупці води, необхідно перевірити загальний вміст розчинених мінеральних речовин. Рекомендується споживання води з вмістом мінералів від 200 до 500 мг / л, цього достатньо для підтримки мінерального балансу в організмі. Воду з таким мінеральним наповненням можна вживати без обмежень. Наступним кроком є перевірка кількості окремих мінералів, щоб можна було вибрати воду, найбільш корисну для нашого організму. Зміст окремих мінералів розташовується на етикетці у вигляді таблиці.

Найважливіші елементи:

Кальцій (Ca2+) є компонентом, необхідним для правильного розвитку кісток і зубів, і його дефіцит може викликати остеопороз, тому, якщо ми хочемо забезпечити організм кальцієм, нам слід вибирати воду з більш ніж 20 мг / л.
Магній (Mg2+) – його правильна кількість в організмі впливає на правильне функціонування серця, зміцнює кровоносні судини, позитивно впливає на імунну і м’язову системи.
Натрій (Na +) – вода з вмістом натрію нижче 20 мг / л (так зване низький вміст натрію) рекомендується для людей з гіпертонією.
Бікарбонати (HCO3-) допомагає підтримувати нормальну кислотність в шлунку і кишечнику і прискорює травлення.
Негазована або газована?
Це, ймовірно, найбільш часто задається питання про питну воду. Важливо розуміти, що існують наступні типи газованої води:

З низьким вмістом вуглекислого газу (до концентрації 1500 мг/л СО2);
Насичена діоксидом вуглецю (1 500-4000 мг/л СО2);
З високим вмістом вуглекислого газу (понад 4000 мг / л СО2).
Необхідно враховувати мінеральний склад води, а також вибирати воду з низьким вмістом вуглекислого газу. Газована вода користується популярністю, тому що вона швидше втамовує спрагу і відчувається як більш смачна, особливо в поєднанні зі свіжим лимоном.