ЛІКУВАННЯ ХРЕБТА

3-10-2021


Лікування хребта в спині створюють безліч незручностей: знижують працездатність, погіршують фізичну активність і викликають стреси. Їх поява може бути пов’язано з неврологічними захворюваннями хребта, нехтувати лікуванням яких не можна. Хронічні захворювання хребта призводять до вкрай тяжких наслідків, аж до втрати здатності рухатися. Підібрати гідну клініку для лікування, ви зможете за посиланням клиники по лечению позвоночника та обрати метод лікування.

Якщо у вас регулярно болить спина, хорошим варіантом стане відвідування клініки, де лікують захворювання хребта і опорно-рухового апарату з використанням сучасних технологій і ефективних методів.

ПОКАЗАННЯ ДО ЛІКУВАННЯ ХРЕБТА
Болі в області хребта – не єдиний показник того, що вам варто пройти лікування. Про терапію варто задуматися і в наступних випадках:

Регулярні запаморочення тій чи іншій мірі інтенсивності. У більшості випадків їх причиною служить остеохондроз шийного відділу.
Часті головні болі, не пов’язані з стомлюваністю або підвищенням тиску.
Проблеми з рухливістю суглобів кінцівок в ранкові години.
Періодично виникає відчуття слабкість в руках і ногах, підвищена стомлюваність.
Крім того, санаторно-курортне лікування буде корисно людям, що страждають дорсопатією або міжхребцевими грижами.

Лікування болю в спині
Клініка вертебрології та нейроортопедії Vertebra– найкраще місце для лікування хребта. Спеціально для гостей, які страждають від больових відчуттів в спині, у нас є програма «лікування захворювань опорно-рухового апарату». Вона розрахована на пацієнтів з остеохондрозом, міжхребцевими грижами, запальними хворобами суглобів (артрит, артроз), подагрою, сколіозом і т. д.

Клієнтам пропонуються наступні медичні процедури:

Лікувальна фізкультура. У позбавленні від хвороб хребта фізичне навантаження-це найважливіший компонент, без якого лікування може сильно сповільнитися. У нашому санаторії клієнтам пропонуються фізкультурні програми з помірним навантаженням з лікувальної гімнастики та аквааеробіки.
Медичні ванни і душі. Вони допомагають поліпшити роботу кровоносної системи і позбутися від наслідків больового синдрому.
Фізіотерапія. Лікування за допомогою магнітів, електрики і ультразвуку відмінно сприяють позбавленню від запальних недуг.
Масаж. Корисна для тіла процедура, яка допоможе знизити напругу в м’язах і позбутися від болю в спині.
Теплолікування. Процедура показана при хворобах суглобів, так як має протизапальну дію і добре допомагає при набряках.
Лікування хребта в санаторії» Вікторія ” допоможе значно поліпшити самопочуття, позбутися від болю в спині, а також підніме настрій. Відвідавши наш санаторій одного разу, ви неодмінно захочете побувати тут ще раз, щоб знову забути про біль у спині.

Кожному клієнту, що звернувся, буде підібрана індивідуальна програма для лікування або профілактики хвороб хребта. Перебування в клініки вертебрології та нейроортопедії Vertebra корисно як людям, які мають хронічні захворювання, так і клієнтам, які бажають поліпшити загальний стан організму і самопочуття. Пройдений курс лікування дозволить надовго забути про болі в спині і шиї, що допоможе продовжити повсякденне життя в звичному ритмі.