Лікувальний масаж

5-1-2020
Массаж в санатории

За великим рахунком, до лікувального розділу можна віднести всі існуючі на сьогоднішній день види ручного масажу, так як кожен з них володіє тими чи іншими цілющими властивостями. У сучасній фізіотерапії лікувальний масаж застосовують як під час захворювання або травми, так і в період одужання і реабілітації. Основне покликання цієї процедури-прискорення відновлення систем і функцій організму. Потрібен лікувальній масаж рекомендуємо, звернутися за посиланням Лечебный массаж

Різновиди лікувального масажу
Професійно виконуваний лікувальний масаж за вибором лікаря і фахівця-фізіотерапевта може бути самостійною або допоміжною процедурою. Часто він доповнюється лікарськими засобами, допомагаючи їм швидше вбратися в шкіру, що значно прискорює очікуваний ефект. Крім цього, масажисти нерідко використовують у своїй практиці народні засоби-мед, натуральні масла та інше.

Сучасні фахівці розрізняють два види лікувального масажу-класичний лікувальний масаж європейського походження і рефлекторно-сегментарний масаж, який надає певну дію на обрану зону тіла. Останній, в свою чергу, теж має кілька типів-саме сегментарний, періостальний, сполучнотканинний, су джок, пальцевий Чжень, лінійний, шиатцу, туйна і до-ін. Як Ви вже могли здогадатися, значну частину практики рефлекторно-сегментарного масажу займають східні методики з Китаю і Японії.

Дія і ефективність лікувального масажу
масаж в клініці

Ефект від проведення процедур лікувального масажу багатогранний і часто має більш глибоке підґрунтя. Залежно від виду впливу і його спрямованості пацієнт може розраховувати на:

поліпшення кровообігу і роботи серця
усунення застійних явищ, розсмоктування інфільтратів і післяопераційних шрамів
зміцнення серцево-судинної системи та опорно-рухового апарату
позитивний вплив на центральну і периферичну нервову систему, зняття стресу, втоми і зайвого психічного збудження
стимулювання трофіки шкірних рецепторів і нервових стовбурів, поліпшення рухових здібностей кінцівок.
Також регулярні сеанси лікувального масажу сприяють підняттю життєвого тонусу, стимуляції імунітету і поліпшенню обміну речовин. За медичною статистикою, в більш ніж 60% випадків частий масаж комірцевої зони, голови і спини допомагає позбутися від головних болів, депресії і нормалізувати тиск.

Класична техніка загального масажу та інші типи ручного впливу показані при остеохондрозі, радикуліті, пневмонії, бронхіальній астмі, паралічі, гастриті, гіпертонії, мігрені і багатьох інших захворюваннях. Також лікувальний масаж корисний в якості цільової профілактики для здорових людей. У нього практично не буває протипоказань, крім, хіба що, гарячкових станів.